DOPORUČUJEME


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/objects/MySQLDatabase.php on line 63
Švýcarsko s výletem horským expresem
Švýcarsko s výletem horským expresem
Švýcarsko,
cena od: 6190 Kč
Adriatická riviéra a Umbrie
Adriatická riviéra a Umbrie
Itálie,
cena od: 12390 Kč
Stockholm - Helsinky - Petrohrad
Stockholm - Helsinky - Petrohrad
Rusko,
cena od: 17790 Kč
Za krásami jižních Čech
Za krásami jižních Čech
ČR,
cena od: 2250 Kč
Himaláje a trek pod Annapurnou
Himaláje a trek pod Annapurnou
Nepál,
cena od: 47990 Kč
Indie a Maledivy
Indie a Maledivy
Indie,
cena od: 57990 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Srí Lanka a Maledivy

Ukážeme vám to nejzajímavější ze Srí Lanky a poznáte luxus Malediv. Nabízíme jedinečný odpočinek na plážích Malediv v kombinaci s poznáním exotické Srí Lanky.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy přes Dubaj na Srí Lanku. 
2. den: Ráno přílet do COLOMBA, prohlídka hl. města Srí Lanky, návštěva buddhistického chrámu, Památníku nezávislosti, místního trhu Pettah, Galle Face green. Odpoledne odjezd do hotelu. 
3. den: Brzy ráno odjedeme do nejstaršího královského města Srí Lanky ANURADHAPURA, bývalé hl. město velkolepé buddhistické říše, prohlídka, množství dágob, posvátný více než 2 tisíce let starý strom "Bo". 
4. den: Dopoledne druhé královské město POLONNARUWA, středověká metropole Srí Lanky, paláce, chrámy, dágoby, gigantický zavlažovací systém a komplex GAL VIHARAYA, vrchol sochařského a kamenického umění (Svatyně z černého kamene). Navštívíme srílanské dřevařské dílny a odpoledne budeme mít možnost tradiční jízdy na slonech, která k  ostrovu patří. Pro zájemce je připravena i návštěva NP MINNERIYA s rozlohou více než 8900 m2  formou Jeep safari (fakultativně). Při projížďce parkem spatříme stáda slonů, sambary, makaky aj. 
5. den: Skalní masív LION ROCK (Lví skála) na jehož vrcholu jsou ruiny paláce SIGIRIYA, tzv. osmý div světa - komplex zahrad, fontán a vodních nádrží. Výstup na vrchol je velkým zážitkem. Přejedeme k jeskynním chrámům v DAMBULL "Zlatá skála" - překrásně zdobené jeskyně s mnoha symboly buddhismu a hinduismu. Průvodci nám zde budou i všetečné opice. Odjezd do posledního města sinhálských králů KANDY, ležícího na stejnojmenném jezeře, na okraji srílanské vysočiny. Cestou zastávka v tradiční Ayurvedické zahradě koření s vysvětlením jednotlivých druhů a jejich léčebných účinků.
6. den: Návštěva nejposvátnějšího buddhistického místa na Srí Lance chrámu BUDDHOVA ZUBU a Královské botanické zahrady PERADENIYA u řeky Mahaweli Ganga. Seznámíme se s  flórou Srí Lanky, atrakce zahrady - jávský fíkovník,  obří bambusy, vzácné palmy "Coco de Mer". Zastavíme v muzeu drahých kamenů a diamantů - ukázka těžby a opracování tradičních rubínů a safírů formou videoprojekce. V podvečer možnost shlédnout tradiční srílanské představení - Kandyjští tanečníci a hudebníci. Návrat na ubytování.
7. den: Přejedeme na Srílanskou vysočinu HILL COUNTRY, zastávka mezi čajovými plantážemi, návštěva typické továrny na čaj s vysvětlením celého procesu výroby, ochutnávka, možnost nákupu tradičního cejlonského čaje. V horské oblasti vysočiny zastavíme u překrásných vodopádů RAMBODA a nedaleko nejvyšší hory Srí Lanky Piduruthalagala (2555 m n. m.) si prohlédneme nejvýše položené koloniální městečko ostrova NUWARA ELIYA, v překladu "město světla"- sídelní místo Britů.
8. den: NP HORTON PLAINS (UNESCO), fakult. výlet do krásné tiché oblasti vysočiny, exotická zvěř a množství ptáků.  Brzy ráno (snídaně formou balíčku) odjedeme jeepy na náhorní plošinu ve výšce cca 2100 - 2300 m n. m. Pěší turistický okruh (cca 9 km) k Bakerovým vodopádům - BAKER´S FALLS až k vyhlídce Konec světa, zde náhle plošina Hortonských plání končí 880 m hlubokým srázem. Ostatní individuální volno, odpoledne společně odjezd do letoviska u Indického oceánu.
9. den: Koupání v Indickém oceánu na Srí Lance, volný den a v podvečer transfer na letiště do Colomba, odlet na Maledivy. Zde nás bude čekat na letišti český delegát, transfer rychlolodí  do hotelového resortu, ubytování. 
10. - 12. den: Pobyt u oceánu na exotických MALEDIVÁCH - atol Severní Malé - koupání v průzračných vodách Indického oceánu, překrásné bílé pláže, odpočinek, strava All inclusive. 
13. den: Pobyt u oceánu, koupání, večer transfer rychlolodí na letiště do Malé, odbavení českým delegátem. 
14. den: Přílet do Prahy cca v 14.00 hod.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 24.11.2019 - 07.12.2019

Služby Kapacita Cena
Základní cena za osobu Vyprodáno! 63990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1-lůžkový pokoj (povinný příplatek při nedoobsazení) Volno 13900 Kč
Maledivy - vodní bungalov/osoba Volno 12500 Kč
Komplexní pojištění - Kooperatina Volno 1820 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká přeprava Praha - Dubaj - Colombo a zpět přes Maledivy vč. tax 
 • transfer z/na letiště na Srí Lance a Maledivách 
 • dopravu místním klimatizovaným autobusem po Srí Lance 
 • 11x nocleh, 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (7x nocleh na Srí Lance a 4x na Maledivách) 
 • 7x polopenzi (Srí Lanka) 
 • 3x All inclusive + 1x snídaně (Maledivy) 
 • služby místního průvodce 
 • služby českého delegáta na Maledivách v den příletu a odletu

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • vstupy 
 • fakultativní výlety 
 • vízum na Srí Lanku cca 35$

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU