Nabídka autokarové dopravy - CK SLAN tour

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 Naše cestovní kancelář provozuje již 18 let i autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes O350 RHD v konfiguraci 49+1 míst a 51+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 26 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes O350 RHD : 51 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 26 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.

Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu.
SLAN tour, logo Objednávky či případné dotazy směřujte na :

CK SLAN tour
Wilsonova 597
274 01 Slaný
tel.: 312520084, 312523836
e-mail: info@slantour.cz


Adriatická riviéra a Umbrie, Andalusie - letecky, AS Roma, Serie A, ATP Madrid 2016, ATP MASTERS - odpolední blok, 2 noci, ATP MASTERS 2015, Barcelona - Easy Fly (letecky), Bavorská města, památky a hory, Bavorské hrady a zámky, Bayern Mnichov, Bundesliga, vstupenky, Bayern Mnichov, Liga mistrů, Benátky - mimořádná nabídka (letecky), Borussia Dortmund, Bundesliga, vstupenky, Chelsea VIP, Premier League, Drážďany, Edinburgh - Easy Fly (letecky), FC Barcelona, Primera Division, FC Inter Milán, Serie A, FC Liverpool, Premier League, Hertha BSC Berlín, Bundesliga, vstupenky, Holandsko - do země tulipánů, Holandsko - Květinové korzo a Amsterdam, Hotel Máj, Liptovský Ján, Hotel Reef Playacar****, Playa del Carmen, Hotel Urán, Tatranská Lomnica, Indie - Zlatý trojúhelník, Juventus Turín, Serie A, Krátkodobý pobyt, Krátkodobý pobyt, Krátkodobý pobyt, Léčebný pobyt, Léčebný pobyt, Léto na Valašsku, Léto v Beskydech, Madrid - Toledo, letecky, Metropole na Dunaji, Miláno - Easy Fly (letecky), Miláno - EXPO - Easy Fly (letecky), MS 2015 v Rugby, finále, Neapol - Easy Fly (letecky), Nepál a štíty Himalájí, Nepál a trek v Himalájích, Nepál a trek v Himalájích (expedice), New Jersey Devils, NHL (letecký zájezd), New York Islanders - vstupenky, New York Rangers, NHL (letecký zájezd), Oktoberfest v Mnichově, Ozdravný pobyt, Paříž - Easy Fly (letecky), PERLY TOSKÁNSKA, Pobyt Zdraví, Poklady benátské renesance, Portugalsko - letecky, Radonová kůra, Real Madrid, Primera Division, Real Madrid, Liga mistrů, Rekreační pobyt, Rekreační pobyt, Relax classic na 5 nocí, Relaxační pobyt, Řím - mimořádná nabídka (letecky), Romantikou Anglie a Skotska, Saské hrady a zámky, Senior pobyt, Seniorský pobyt, Seniorský pobyt - skupina, Skotsko - Grand Tour, Skotsko - Grand Tour, letecky, SS Lazio Roma, Serie A, Týden s NHL v New Yorku a Washingtonu, Val Cenis, Residence Les Valmonts***, Vídeň a zámek Schönbrunn, Víkend pro muže a ženu, Víkend pro muže a ženu, Víkend v Budapešti - vlakem, Víkend ve zlatém údolí, Víkendový pobyt, West Ham United, Premier League, Za uměním Hieronyma Bosche 1, Za uměním Hieronyma Bosche 2,