DOPORUČUJEME


Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/public/ComplexQueryHandlerReverse.php on line 101

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/public/ComplexQueryHandlerReverse.php on line 218


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč


,
cena od: Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Chalet al Foss***, Val di Sole-Passo Tonale

Hotel Chalet al Foss se nachází  se nachází ve středisku Val di Sole - v části Passo Tonale, necelé 2 km od centra městečka Vermiglio. Přímo u hotelu je zastávka skibusu, který Vás dopraví do lyžařského areálu Tonale/Ponte di Legno, který je vzdálený cca 6 km. 


Hostům je zde k dispozici recepce, restaurace, bar, společenská místnost s TV, výtah, lyžárna, parkoviště, dětský koutek a wellness centrum s bazénem, saunou a vířivkou.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek. Všechny pokoje jsou zařízené v typickém horském stylu, mají vlastní sociální zařízení, TV/SAT, fén, trezor a telefon.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Snídaně podávaná formou bufetu a čtyřchodová večeře.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 7x ubytování
  • 7x polopenze
  • hotelové wellnes (vnitřní bazén, venkovní vyhřívaná vířivka, sauna)
  • odpolední svačina (čaj, koláč)
  • Skibuss do Passo Tonale zdarma

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu osoba v 1/2dítě 3-6 l.dítě 6-15 l.starší 15 l.
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PODROBNÝ POPIS

Lyžování: Středisko Passo Tonale je téměř 1.900 m vysoko položený průsmyk s hotelovým městem Tonale na konci údolí Val di Sole. Tvoří hranici mezi italskými provinciemi Trentino a Lombardia. Spolu se dvěma sousedními níže položenými městečky Ponte di Legno a Temu je tu kolem 100 km upravovaných sjezdovek různých obtížností, které tvoří jeden vleky plně propojený areál Adamello Ski. Přestože nepatří Passo Tonale mezi nejmenší areály, je sjezdařská oblast velmi přehledná a celkem dobře propojená.

POZNÁMKY

Dítě do 3 let zdarma.