DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Prázdninový relax s autokarovou dopravou - Hotel Hunguest**** , Termální lázně Bük

Autokarový zájezd do maďarských termálních lázní Bük.


Hotel Hunguest Bük**** je situován v klidné části lázeňské čtvrti. Vznikl spojením dvou dříve samostatných hotelů, Hunguest Hotel Répce a Hunguest Hotel Répce Gold. Po rekonstrukci budov se opět otevřely svým bývalým i novým hostům. Bývalý Hunguest Hotel Répce nyní funguje jako východní křídlo Hunguest Bük, zatímco náš dřívější hotel známý jako Hunguest Hotel Répce Gold nyní provozuje dál jako západní křídlo Hunguest Bük.

Díky tomuto spojení se nový Hunguest Bük stal největším hotelovým komplexem v Bükfürdő s 360 pokoji, který nejen nabízí pohodlí čtyřhvězdičkového hotelu, ale také jedinečně je přímo spojen s Bükfürdő Thermal & Spa. Hotel je vybaven 2 restauracemi, barem, soláriem, jsou zde poskytovány služby kadeřníka, kosmetiky, pedikúry, masáže, fitness, wellness ostrov - plavecký bazén. Z hotelu lze přejít rovnou do areálu léčebných lázní krytou spojovací chodbou. Za poplatek je možnost zapůjčení kol. Možnost parkování u hotelu zdarma. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování je možné v 2- lůžkovém pokoj s možností přistýlky (přistýlka je určena jen pro děti do 12 let), s koupelnou, WC, TV, telefonem, rádiem a minibarem. Další typy ubytování je možné vyžádat: junior suite - určeno pro 3 osoby nebo rodinný pokoj, či suite s balkonem i apartman.Tyto další typy ubytování jsou cenově rozlišeny.

Ubytování je možné v 2- lůžkovém pokoj s možností přistýlky (přistýlka je určena jen pro děti do 12 let), s koupelnou, WC, TV, telefonem, rádiem a minibarem. Další typy ubytování je možné vyžádat: junior suite - určeno pro 3 osoby nebo rodinný pokoj, či suite s balkonem i apartman.Tyto další typy ubytování jsou cenově rozlišeny.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze:

Snídaně (teplé jídlo, ovoce, zelenina, jogurt, müsli, cereálie, nápoje - káva, čaj, džus). 

Večeře je podávána formou  bufetu - předkrmy, polévky, hlavní jídlo s výběrem z 5 druhů, zákusky, ovoce, voda. 

Za příplatek možné stravování All inclusive (bohatá snídaně formou bufetu, svačina pečivo a ovoce v halovém baru,  oběd, káva, zákusky, ovoce v hotelovém baru, večeře formou bufetu. Nápoje 12.00 - 22.00 nealkoholické, káva, pivo točené, víno.


SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 03.07.2024 - 07.07.2024

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2-lůžkovém pokoji Volno 11990 Kč
3.osoba na pokoji pro dítě do 14 let Volno 8850 Kč
dítě 3-12 let Volno 6590 Kč
Příplatky Kapacita Cena
osoba v 1-lůžkovém pokoji Volno 2700 Kč
pobytová taxa Volno 240 Kč
komplexní pojištění Volno 300 Kč
stravování All inclusive Volno 2000 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
nástupní místo Praha Volno 0 Kč
nástupní místo Slaný Volno 0 Kč
nástupní místo Kladno Volno 0 Kč
nástupní místo Jihlava, motorest Pávov Volno 0 Kč
nástupní místo Znojmo Volno 0 Kč

PODROBNÝ POPIS

1. den: V ranních hodinách odjezd z ČR, odpoledne příjezd do Bükfürdő, ubytování v hotelu. Odpoledne orientační procházka letoviskem a návštěva termálních lázní.
2. - 4.den: Volný den v lázních. 
5. den: po snídani odjezd do ČR, v případě příznivého počasí zastávka u Neziderského jezera (1,5 hodiny).

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 4x ubytování 
  • 4x polopenzi  
  • 4x vstup do lázní 
  • dopravu
  • průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

pobytovou taxu, pojištění

POZNÁMKY

V letním období lázně nabízejí rozmanité vyžití pro všechny věkové kategorie. Speciálně si užijí vody rodiny s dětmi, kde v prostorné zahradě je tobogán, protiproud, umělé vlny, matrace na vodě pro skákání i brouzdaliště pro malé děti. Pro dospělé a plavce je k dispozici plavecký bazén a pochopitelně několik bazénů s léčivou vodou. Každý si tu najde své vyžití a relaxaci. Celý areál má více jak 20 různých bazénů. Pro občerstvení je po zahradě otevřeno několik kiosků s různými specialitami i se zmrzlinou a nápoji. 

Pobyt se psem: nelzeOBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU