DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Sant Agusti 3*, Barcelona - letecky, 4 dny

Barcelona je hlavním městem Katalánska, současně je i hlavním městem stejnojmenné provincie. Procházky po bulváru La Rambla, čas strávený v parcích a zahradách nebo lenošení na plážích na březích Středozemního moře. To vše vám nabídne Barcelona, okouzlující katalánská metropole. Za návštěvu rozhodně stojí Casa Milá, Casa Batlló nebo například La Labra, která se nachází jen pár minut chůze od tohoto hotelu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 21.06.2024 - 24.06.2024

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu
[podrobnosti]
Volno 22090 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Příplatek za 1-lůžkový pokoj Volno 11990 Kč
Palubní zavazadlo (do 10 kg) Volno 990 Kč
Zavazadlo k odbavení (do 10 kg) Volno 890 Kč
Zavazadlo k odbavení (do 20 kg) Volno 1400 Kč
Seating + odbavení k letu Volno 690 Kč
Transfer z letiště do hotelu cena od Volno 1600 Kč
Komplexní pojištění Volno 320 Kč

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy do Barcelony. Individuální transfer do hotelu, ubytování, volno.
2. den: Snídaně. Pobyt v Barceloně, možnost individuální návštěvy místních památek a zajímavostí.
3. den: Snídaně. Pobyt v Barceloně, možnost individuální návštěvy místních památek a zajímavostí.
4. den: Snídaně. Individuální transfer na letiště a odlet z Barcelony zpět do Prahy.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Sant Agusti *** se nachází v centru Barcelony. Hotel byl otevřen již v roce 1840 a je situován v renovovaném klášteře, pouze 150 metrů od proslulého barcelonského bulváru Las Ramblas. Hotel nabízí bezplatné wi-fi připojení a prakticky zařízené klimatizované pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou. Všechny pokoje mají trezor, koupelnu s fénem a toaletními potřebami a některé i vlastní balkon. Vedle 2-lůžkových pokojů jsou k dispozici i pokoje 3- a 4-lůžkové. Hosté mohou zdarma použít počítače v přízemí. Recepce je otevřená 24 hodin denně. Spojení do dalších částí města, včetně přímé autobusové linky na letiště, zajišťují autobusy a vlaky ze 700 metrů vzdáleného náměstí Plaza Catalunya. Stanice metra Liceu je vzdálena od hotelu 2 minuty chůze.

STRAVOVÁNÍ

Každé ráno se v hotelu Sant Agustí podává kontinentální snídaně formou bufetu.


Španělé večeří poměrně pozdě, běžně až kolem desáté hodiny večer. Aby přežili i do těchto pozdních hodin, není od věci po odpolední siestě vyrazit do barů a restaurací na něco malého - jak jinak než s přáteli, protože v dobré společnosti chutná nejlépe! Vyzkoušejte i vy místní tapas dobroty. 

PODROBNÝ POPIS

Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.

Co v Barceloně nevynechat:
 • Sagrada Família - Nejslavnějším dílem věhlasného architekta Gaudího je chrám smíření Svaté rodiny neboli La Sagrada Família, monumentální stavba považovaná za dominantu města. Její výstavba začala v roce 1882 a trvá dodnes. 

 • Casa Batlló - Mírně zvlněná fasáda, na níž se nacházejí balkóny ve tvaru lebek a okna rozdělená holenními kostmi, je pokrytá třpytivými mozaikovými kamínky.

 • Park Güell - Pohádkový park je plný zajímavých barevných soch, struktur, zídek a dalších prvků s typicky netradičními tvary stylu Anotnia Gaudího. Díky své poloze ve strmém svahu také naskytne nádherné výhledy na celou Barcelonu. Park je zapsán na seznamu památek UNESCO. Park Güell je rozdělen na dvě části, přičemž menší severní část je přístupná zdarma, v ní však nenajdete žádné z Gaudího prvků, ale pouze odpočinkovou zónu.

 • Casa Milá - Nejslavnějšímu Gaudího domu se v Barceloně neřekne jinak než La Pedrera, tedy kamenolom, oficiálně je však známá pod názvem Casa Milá. I zde slavný architekt zcela upustil uzdu své bohaté fantazii. Tam, kde jen to bylo možné, se vyhnul přímým liniím. Stavba se vyznačuje těžkými vlnitými tvary, zakřivením a vyhloubením. Veřejnosti jsou přístupné dva byty zařízené původním nábytkem, podkroví, kde se nachází malé Gaudího muzeum, a střešní terasa s bizarními komíny a krásnými vyhlídkami na celé město.

 • Santa Maria del Pi - Bazilika Santa Maria del Pi patří k nejzajímavějším kostelům v Barceloně a je považován za nejsyrovější ukázku gotiky. Kostel stojí ve známé Gotické čtvrti, starém barcelonském centru.

 • Casa Vicens - Casa Vicens je jednou z barcelonských památek UNESCO. Jedná se o nádhernou vilu ve stylu Art Nouveau a jedno z prvních významných děl slavného architekta Antonia Gaudího.

 • Katedrála sv. Kříže a sv. Eulálie - Ačkoliv se většině cestovatelů jistě vybaví především obrovský chrám Sagrada Família, i v Barceloně najdete klasickou starobylou gotickou katedrálu, která je ve skutečnosti stále hlavním katolickým kostelem ve městě. Katedrála zasvěcená patronce Barcelony sv. Eulálii a navíc sv. Kříži stojí v srdci historické čtvrti Barri Gotic.

 • Nemocnice Sant Pau - Jednou z architektonicky nejcennějších staveb v Barceloně je komplex pavilonů bývalé nemocnice sv. Pavla (Sant Pau). Celý areál vytvořil slavný katalánský architekt Lluís Domènech i Montaner a pokládá se spolu s koncertní síní Palau de la Música Catalana za vrcholné dílo katalánského modernismu.

 • Plaça d'Espanya - Španělské náměstí, je jedno z nejdůležitějších dopravních i turistických míst Barcelony. Nachází se v jihozápadní části města u barcelonského výstaviště a nedaleko kopce Montjuïc.

 • Arc de Triomf - Když se řekne "Vítězný oblouk", všichni si nejspíš na první dobrou vybaví pařížský Arc de Triomphe, ovšem i v Barceloně mají svůj velmi pěkný Vítězný oblouk. Na vrchol místního Vítězného oblouku se vyjít nedá.

 • Magická fontána - Oblast kolem vrchu Montjuïc a Plaça d'Espanya je plná zajímavostí a jednou z těch nejnavštěvovanějších je beze sporu Magická fontána. Hlavním časem, kdy se vyplatí fontána navštívit, je však jednoznačně večer. Za soumraku a za tmy totiž začíná velkolepá show, kdy proudy vody "tančí" podle hudby z reproduktorů, zatímco celou choreografii doplňuje hra barevných světel z desítek reflektorů. Magická fontána je od začátku roku 2023 do odvolání uzavřena kvůli dlouhodobému suchu.

 • Montserrat - Rozhodně si nenechte ujít výlet do kláštera Montserrat, který je doslova vtesán do skalního masivu stejnojmenného pohoří. Nadchne vás mystickou atmosférou, krásnými výhledy i nádhernou divokou okolní krajinou.

Vstupné (orientačně): Sagrada Família - od 26 EUR, Casa Batló - od 35 EUR, Park Güell - od 10 EUR, Casa Milá - od 24 EUR, Santa Maria del Pi - od 8 EUR, Casa Vicens - od 18 EUR, Katedrála sv. Kříže a sv. Eulálie - od 9 EUR, Nemocnice Sant Pau - od 11 EUR, Montserrat - od 6 EUR

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - Barcelona a zpět
 • malé palubní zavazadlo (zpravidla 40x20x25cm, toto platí u letecké společnosti RyanAir)
 • 3x nocleh v hotelu
 • 3x snídaně

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • komplexní pojištění (storno zájezdu a léčebné výlohy)
 • zavazadlo k odbavení (možné přiobjednat)
 • transfer z letiště do hotelu (možné přiobjednat)
 • městský poplatek (splatný na recepci hotelu)
 • místní veřejná doprava
 • místní vstupné do objektů
 • služby průvodce či delegáta CK

POZNÁMKY

Cena transferu z letiště do centra města se liší. Zpravidla se pohybují v relaci od 1600 Kč za osobu.
Pokud máte zájem o transfery na oba směry je potřeba transfer zvolit v objednávce dvakrát.
Transfer z letiště - linkou AeroBus - cca 4EUR do centra (jednosměrná jízdenka), nebo příměstským vlakem - cca 3EUR (jednosměrná jízdenka).

Upozorňujeme, že využíváme více leteckých společností (RyanAir, Eurowings, Vueling..) a každá může mít časy letů trošku jiné. Liší se také rozměry a kalkulace zavazadel.


Při Vaší objednávce potřebujeme vědět, zda od nás budete chtít odbavení a seating, nebo si službu zařídíte sami. Službu, lze provést třemi způsoby:

1) Klienti si nechají odbavení a seating udělat na letišti - tuto variantu ovšem nedoporučujeme, jelikož na letišti zaplatíte mnohem více.

2) Klienti si nechají službu udělat od nás - v tomto případě nemusíte nic řešit. Od klientů budou vyžadovány informace k dokladům, na které budou cestovat (číslo dokladu a jeho platnost). Klienti od nás obdrží rovnou palubní vstupenky, které jsou potřeba ke vstupu do letadla. Cena za osobu je 690Kč.

3) Klienti si službu udělají sami online - tato varianta je zdarma. Dostanete od nás přístupové údaje a "návod" jak si odbavení a seating udělat. Dělá se 24 hodin před odletem.


Více informací k nabídce našich leteckých eurovíkendů nejen do Barcelony naleznete na:http://eurovikendy.slantour.cz/

Katalogové (internetové) ceny eurovíkendových zájezdů se mění v závislosti na aktuální dostupnosti letenek v ekonomické třídě i cenové nabídce hotelových pokojů. Obecně platí, že s čím větším předstihem zájezd objednáte, tím zpravidla získáte lepší (= nižší) cenu. Krátce před odletem může být cena stejného hotelu (zájezdu) již výrazně vyšší. Doporučujeme tedy objednávat tento typ zájezdů min. 1 měsíc před odletem. V případě, že objednáváte tento zájezd v kratší době, může se stát, že aktuálně dostupná cena letenek  bude vyšší, než původně kalkulovaná. Což se následně projeví ve výsledné ceně zájezdu. Na tuto skutečnost bychom vás, samozřejmě, upozornili obratem, po obdržení vaší objednávky. OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU