DOPORUČUJEME
Hotel SNP, Demänovská Dolina - autokarem pro seniory
![]() Autokarem do Tater, Nízké Tatry cena od: 5650 Kč | |
KONTAKTNÍ INFORMACE
Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.
tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz
Skotsko-ČR, letecky
- kvalifikace EURO 2012
DALŠÍ INFORMACE
PODROBNÝ POPIS
Program zájezdu:
1.den: Odpoledne sraz na letišti v Praze a odlet do Edinburghu (18:05-19:30, letecká společnost JET2). Večer ubytování v hotelu 3*.
2.den: Po snídani odjezd autokarem do palírny v Glenkinchie, nedaleko Edinburghu. Prohlídka palírny whisky s ochutnávkou. Kolem poledne návrat do Edinburghu, prohlídka historického centra města. Navštívit musíte především Princess Street a tzv. Královskou míli a také Edinburghský hrad. Odpoledne individuální návrat do hotelu (doprava zpět do hotelu místní dopravou, není zahrnuta v ceně zájezdu). Později odpoledne odjezd do Glasgow, návštěva zápasu Skotsko - ČR (stadion Hampden Park). Po skončení zápasu návrat zpět do hotelu.
3.den: Dopoledne volno, odjezd na letiště v Edinburghu a odlet do Prahy (12:00-15:20).
ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE
- Leteckou dopravu Praha - Edinburgh a zpět, včetně všech leteckých tax a poplatků
- Dopravu autokarem ve Skotsku
- 2x nocleh v hotelu 3*
- 2x skotskou snídani
- Služby průvodce CK
- Vstupenku na zápas
ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE
Místní dopravu v Edinburghu.
POZNÁMKY
Palírna Glenkinchie
Je specializovaná na 10 a 12 letou single malt scotch whisky. Znalci vědí, co to znamená...! Prohlídku palírny s malou ochutnávkou, která stojí cca 6 GBP (cca 180 Kč). www.glengoyne.com
Edinburgh
Využijte ubytování v blízkosti tohoto zajímavého historického města k poznání jeho četných památek a zajímavostí.
Zajímavosti v okolí - Rosslyn Chapel: známé místo z filmu Šifra mistra Leonarda; Královská jachta Britannia.
Ubytování: hotel Quality***, Edinburgh - Airport
2-lůžkové pokoje jsou vybavené klimatizací, kompletním příslušenstvím, satelitním TV, k dispozici káva/čaj. Hostům je k dispozici bar a wi-fi zdarma v prostorách hotelu. Hotel se nachází v blízkosti letiště v Edinburghu. Spojení do centra města je možné místní dopravou (8km, cca 25 minut).






