DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Prodloužený víkend v New Yorku

OBJEDNÁVKA

 • New York

DALŠÍ INFORMACE

 • USA
  USA Spojené státy americké je federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem.

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

Proč si nezaletět na víkend do New Yorku? Využijte zrušení vízové povinnosti i příznivých cen letenek! New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Brodwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building. A nad tím vším tyčící se sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem svobodného ducha celé Ameriky. Jedinečným zážitkem je pak pěší procházka po Manhattanu. Navíc, jako největší obchodní centrum světa nabízí New York bezkonkurenční ceny řady druhů spotřebního zboží.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet v dopoledních hodinách z Prahy do New Yorku. Odpoledne (místního času) přílet do New Yorku. Transfer do hotelu, ubytování.
2. den: Dopoledne prohlídka centra New Yorku - Manhattanu s průvodcem. Během prohlídky postupně navštívíte většinu zajímavostí centrální části New Yorku. Broadway, architektonicky nezajímavější budova NY Chrysler Building, známé trojúhelníkové náměstí Times Square plné světelných reklam a neonů a Rockefellerovo centrum s ledovou plochou určenou k bruslení pro veřejnost (a k natáčení romantických amerických filmů), sídlo luxusních obchodů a kaváren. Dále pak doporučujeme Trump Tower, světoznámou koncertní halu Carnegie Hall a Metropolitní Operu. Dále prohlídku Central Parku, Gugenhaimova muzea, Metropolitního muzea, Wall Street s new yorskou burzou a Ground Zero. Doporučujeme rovněž návštěvu Empire State Building - symbol New Yorku.
3. den: Indiviuální volno s možností další prohlídky New Yorku. Doporučujeme navštívit uměleckou čtvrť Soho, Greenwich Vilage s nekonvenčním prostředím avantgardního studentského života. Za pozornost stojí Little Italy s opravdu typickou italskou atmosférou. Chinatown, která vytváří pravou exotickou atmosféru východu. Zajímavý je i výlet lodí k Soše svobody a na Staten Island. Večer můžete využít k návštěvě proslulých divadel a muzikálů na Broadway.
4. den: Dopoledne volno. Odpoledne odjezd na letiště. Odlet do Prahy.
5. den: Dopoledne přílet do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 28.02.2020 - 03.03.2020

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 31990 Kč
Slevy Kapacita Cena
sleva pro 3. osobu na pokoji Volno -1990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
příplatek: komplexní pojištění - Kooperativa Volno 350 Kč
příplatek: 1- lůžkový pokoj Volno 5990 Kč
příplatek za zajištění ESTA / os. Volno 500 Kč
Zavazadlo k odbavení Volno 1990 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - New York a zpět, včetně palubního zavazadla
 • 3x nocleh v hotelu 3* v New Yorku na Manhattanu (2-lůžkový pokoj)
 • transfery z letiště do hotelu a zpět
 • pěší prohlídka centra New Yorku / Manhattanu
 • služby českého průvodce 

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • komplexní pojištění
 • registrace ESTA 14 USD
 • vstupné (orientačně): Rockefeller Centre - 29 USD, Empire State Building - 29 USD, Socha svobody - 18 USD (podstavec), 21 USD (koruna), Carnegie Hall - 15 USD, Guggenheimovo muzeum - 25 USD, Metropolitní muzeum umění - 25 USD, Muzeum moderního umění - 25 USD, American Museum of Natural History - 22 USD, Válečná loď Interpid - 24 USD, Národní muzeum amerických indiánů  - zdarma, 9/11 Memorial - zdarma
 • zavazadlo k odbavení (je možné za příplatek, cena na vyžádání) 

POZNÁMKY

Pro více informací o poznávacích zájezdech do USA navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.


POZNÁMKY K TERMÍNU

V termínu 28.2.- 3.3. nabízíme nové klientce (ženě) možnost doobsazení bez povinného příplatku za 1/1 pokoj.