DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Za krásami Slovinska

Na tomto zájezdu vám představíme výběr z největších krás Slovinska. Vysoké hory, překrásná jezera, známé jeskyně - i proto se o Slovinku mluví jako o turistické perle jižní Evropy.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.
2. den: Perly Julských Alp - Bohinjské jezero, výjezd lanovkou na vrchol Vogel s krásnými výhledy na Julské Alpy s jejich dominantou Triglavem, vodopády Savice. Prohlídka nejlepšího slovinského letoviska Bled s majestátním hradem na skále vysoko nad Bledským jezerem.
3. den: Po snídani celodenní výlet Triglavským národním parkem: horský amfiteátr Špikova skupina, nejvýše položený slovinský průsmyk(1611m), Soča a její pramen, který vám vyrazí dech. Přejezd do Itálie přes sedlo Predel, zastávka u krásného Predelského jezera, nejhezčí partie italských Julských Alp ve Fusine. Večeře, nocleh.
4. den: Slovinský kras a Jadran: Ve Slovinsku se nachází více než 7000 jeskyní. Prohlídka Postojenských jeskyní - krápníková výzdoba, jízda podzemním vláčkem, koncertní dvorana, 20 km podzemních chodeb. Italské přístavní město Terst a zámek Miramare s překrásným parkem.
5. den: Příjezd do Prahy v časných ranních hodinách.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 13.09.2024 - 17.09.2024

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Vyprodáno! 7490 Kč
Příplatky Kapacita Cena
komplexní pojištění Vyprodáno! 300 Kč
příplatek: pokoj 1/1 Vyprodáno! 1400 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Vyprodáno! 0 Kč
Pardubice Vyprodáno! 0 Kč
Hradec Králové Vyprodáno! 0 Kč
Příbram Vyprodáno! 0 Kč
Písek Vyprodáno! 0 Kč
České Budějovice Vyprodáno! 0 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 2x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje)
  • 2x polopenze
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • vstupné (orientačně): hrad Bled 6 EUR, loďka po jezeře k ostrovu s kostelíkem 10 EUR, soutěska Vintgar 3 EUR, vodopád Savica 4 EUR, lanovka na Vogel 10 EUR, Postojenská jeskyně 15 EUR, zámek Miramare 4 EUR

POZNÁMKY

Pro vstup do Postojné jeskyně je nutná závazná rezervace předem, platba na místě. Nutno uvést, zda se jedná o dospělou osobu, studenta do 25 let nebo dítě do 15 let včetně.

 Pro více informací o poznávacích zájezdech do Slovinska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU