DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Mnichov s průvodcem vlakem

DALŠÍ INFORMACE

  • Mnichov
    Mnichov Město Mnichov leží v podhůří Alp na řece Isar a s 1,3 miliony obyvatel je třetím největším městem Německa. Mnichov je také hlavním městem německé spolkové země Bavorsko.

VŠECHNY TERMÍNY

Mnichov láká především svou různorodostí, každý si zde přijde na své. Najdete zde moderní stavby i překrásné historické památky. Do Mnichova se dostanete díky našemu zájezdu s průvodcem pohodlně také vlakem.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Ráno odjezd z Prahy rychlíkem do Mnichova (odjezd z Prahy v 7:43). Příjezd do Mnichova v odpoledních hodinách (13:18). Ubytování v hotelu.Volno na prohlídku města. Projdeme společně centrum města s Marienplatzem, zde se nachází krásné historické památky, kterým vévodí mariánský sloup se zlatou sochou Panny Marie, stará a nová radnice se slavným orlojem, aj. Procházkou se dostaneme až na známé náměstí Karlsplatz. Frauenkirche dokáže pojmout až 20 tisíc návštěvníků a jeho věže poskytují překrásnou vyhlídku na město i bavorské Alpy. Při návštěvě Mnichova nelze opomenout korbel zlatavého moku v nejznámější pivnici světa, v Hofbräuhausu, který se nachází jen pár kroků od Marienplatzu. Nocleh v hotelu. 

2. den: Dopoledne pokračování prohlídk města. V Mnichově stojí za vidění také Olympijský park, vybudovaný pro XX. letní olympijské hry v roce 1972. V blízkosti se nachází také BMW muzeum s autosalonem, součástí je také kavárna a obchod se suvenýry, kde si můžete pořídit něco na památku. Nejhezčí výhled je z 291m vysoké věže - Olympiaturm, v jejíž restauraci si můžete dát i výborný oběd. Pro fotbalové fanoušky je takřka povinností prohlídka Allianz Areny, která je domácím stadionem klubu FC Bayern Mnichov. V podvečer odjezd z Mnichova zpět do ČR (odjezd v 16:43). Příjezd do Prahy ve večerních hodinách (22:21).

Nástupní / odjezdová místa: Praha, Plzeň, Domažlice.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 25.11.2022 - 26.11.2022

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 4990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
příplatek 1-lůžkový pokoj ve 3* hotelu Volno 1690 Kč
komplexní pojištění Volno 120 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
odjezd Praha Volno 0 Kč
odjezd Plzeň Volno -100 Kč
odjezd Domažlice Volno -150 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava vlakem Praha - Mnichov a zpět 
  • 1x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje) 
  • 1x snídaně 
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • místní transfery
  • vstupy do objektů

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU