DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Unesco památky Francie

Nejslavnější UNESCO památky Francie vám představuje tento letecký poznávací zájezd. Navštívíte skvostné Versailles, úchvatné údolí Loiry s jeho kouzelnými zámky i majestátní katedrálu v Chartres. A samozřejmě nebude chybět ani majestátní Paříž.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Dopoledne odlet s z Prahy, přílet do PAŘÍŽE. Transfer na ubytování do hotelu. Odpoledne a v podvečer prohlídka čtvrti Montmartre, náměstí malířů Place du Tertre, krásná bazilika Sacré-Coeur, náměstí Pigalle, Moulin Rouge

2.den: Celodenní prohlídka hlavních pamětihodností Paříže s průvodcem - postupně si prohlédnete Vítězný oblouk, Champs Elysées, náměstí Concorde, budovu Opery, katedrálu Notre Dame, Sainte Chapelle, Justiční palác, Prefekturu. Odpoledne se zastavíte v Latinské čtvrti, možnost posezení v typické francouzské kavárně či restauraci. Zavítáte i k vznešenému Pantheonu, na univerzitu Sorbona a do Lucemburské zahrady. Večer budete mít možnost fakultativní projížďky lodí po Seině s neobvyklým pohledem na pařížské památky. 

3.den: Po snídani se vypravíte na výlet do Versailles, kde vás čeká prohlídka zámku a zahrad. VERSAILLES je symbol francouzských králů, demonstrující bohatství a velikost francouzské monarchie. Doprava příměstským vlakem. Odpoledne návrat do Paříže a možnost návštěvy světově proslulého muzea v Louvru či dominanty města - Eiffelovy věže

4.den: Po snídani se vypravíte vlakem do města Tours, které je historickým centrem zámků v údolí Loiry. Po příjezdu do Tours se vydáte minibusem na prohlídku 2 nejkrásnějších zámků v údolí řeky Loiry - Chambord a Chenanceau. Chambord je spojován s posledními roky života Leonarda da Vinciho. Vodním zámek Chenonceau pak proslavila především královna Kateřina Medicejská. Nocleh v hotelu v Tours. 

5.den: Dopoledne prohlídka historického centra Tours. Kolem poledne pak odjezd do Chartres. V Chartres na vás čeká katedrála Notre-Dame (nejokázalejší katedrála v Evropě), perla gotické architektury s významnou sochařskou výzdobou a úžasnými vitrážemi, ležící na místě důležitého dolmenu, krypta s údajnou druidskou studnou, posvátné místo Keltů i křesťanů. Nocleh v hotelu v Chartres. 

6.den: V průběhu dne odjezd vlakem na letiště a odlet zpět do Prahy. Předpokládaný návrat do ČR ve večerních hodinách.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 15.09.2023 - 20.09.2023

Služby Kapacita Cena
cena zájezdu Volno 25990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
jednolůžkový pokoj Volno 7490 Kč
zavazadlo k odbavení Volno 1650 Kč
komplexní pojištění Volno 360 Kč
Projížďka lodí po Seině Volno 490 Kč
Zámek Versailles - Časová vstupenka Volno 590 Kč
Muzeum Louvre - Časová vstupenka Volno 570 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

V základní ceně zájezdu je zahrnuto ubytování v 2-lůžkovém pokoji.

STRAVOVÁNÍ

V ceně zájezdu je zahrnuta snídaně.

PODROBNÝ POPIS

Časové rezervace:
Jedním z důsledků covidové pandemie je i fakt, že většina objektů (zámků, muzeí, galerií apod.) přechází na tzv. časové vstupenky. U turisticky zajímavých objektů pak doporučujeme tyto vstupenky objednat předem, neboť by se mohlo stát, že na místě budou již všechny vstupenky na daný den či hodinu  vyprodány.

Zámek Versailles             590 Kč
Muzeum Louvre              570 Kč 

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava Praha - Paříž a zpět 
  • palubní zavazadlo (max 8 kg)
  • transfery letiště - hotel - letiště 
  • doprava vlakem po Francii
  • 5x nocleh v hotelu 
  • 5x snídaně 
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • zavazadlo k odbavení (20 kg)
  • místní dopravu
  • místní poplatek (platí se na recepci hotelu)

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU