DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Stewart Aparthotel 4*, Edinburgh - letecky

OBJEDNÁVKA

DOKUMENTY

DALŠÍ INFORMACE

 • Edinburgh
  Edinburgh Hlavní město středověkého skotského království - Edinburgh je nejlákavější město v severní Evropě. S hradem na vrcholku hory, který...
Edinburgh je hlavním město skotské whisky, mužů v sukních a skotských dudáků, je nejlákavějším městem v severní Evropě. Strážcem města je hrad, který na něj shlíží z vrcholku hory a do hloubek nádherných jezer, což dodává Edinburghu jeho působivou a neopakovatelnou atmosféru.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy do Edinburghu. Individuální transfer do hotelu, ubytování, volno.
2. den: Snídaně. Pobyt v Edinburghu, možnost individuální návštěvy místních památek a zajímavostí.
3. den:
 Snídaně. Pobyt v Edinburghu, možnost individuální návštěvy místních památek a zajímavostí.
4. den: Snídaně. Individuální transfer na letiště a odlet z Edinburghu zpět do Prahy.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Stewart Aparthotel **** se nachází v srdci historického centra Edinburghu. Každý apartmán nabízí otevřený obývací pokoj s nejmodernější technologií, včetně Wi-Fi zdarma. Hotel se nachází v jedné z dlážděných ulic dublinského starého města a poskytuje také nepřetržitě otevřenou recepci.

STRAVOVÁNÍ

Hotel je nabízený bez snídaně. Snídaně je možné doobjednat na místě za poplatek od cca 10GBP.

Prosíme Vás, jakmile si vyberete termín, ověřte si u nás, zda se jedná o termín bez snídaně, děkujeme. 

PODROBNÝ POPIS

Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.

Váš pobyt v Edinburghu si můžete zpestřit jednodenními výlety po dalších zajímavých místech této krásné země.

Fakultativní výlety:
Skotskou historií
Odjezd z Edinburghu v 9. hodin ráno. Během tohoto výletu nejprve zamíříte na skotskou Vysočinu kde navštívíte nejslavnější skotský hrad - Stirling. Dále vzpomenete skotského hrdinu Williama Wallace (kdo by neznal film Statečné srdce?!). Poté se vypravíte do typické skotské palírny whisky Glengoyne, kde budete mít možnost ochutnávky. Následně možnost procházky přes vesnici Deanston a čas na oběd. Odpoledne se zastavíte v oblasti Trossachs a zavítáte k překrásnému jezeru Loch Lomond.Večer návrat do Edinburghu (kolem 18.00).

Skotskou Vysočinou
Napříč skotskou Vysočinou se vydáme k jezeru Loch Ness. Z Edinburghu vyrazíme kolem hradu Stirling směrem na Glencoe. Dále budeme pokračovat přes město Fort William a kolem nejvyšší hory Skotska, Ben Nevis až k jezeru Loch Ness. Na břehu jezera si budete moci prohlédnout hrad Urquhart Castle. Dojedeme až do města Inverness, odkud se pak budeme vracet zpět.

Cena výletů zahrnuje dopravu a anglicky mluvícího průvodce. Vstupy do objektů nejsou zahrnuty v ceně výletu.


Co dále v Edinburghu nevynechat:
 • Edinburgh Castle - historická pevnost zbudovaná na vrcholku čedičové skály zvané Castle Rock. Je hlavní dominantou a symbolem Edinburghu.

 • Holyrood Palace - oficiální sídlo britského panovníka ve Skotsku. Leží na kraji oblasti města zvané tradičně Královská míle. Při nepřítomnosti členů královské rodiny je zámek otevřen veřejnosti. K jeho nejnavštěvovanějším částem patří sály, ve kterých žila skotská královna Marie Stuartovna a které jsou zařízeny v původní historické podobě.

 • Edinburgh Zoo - Navštivte Edinburghskou zoologickou zahradu a prožijte nezapomenutelný zážitek v podobě setkání s více než 1000 zvířaty z celého světa. Uvidíte tu slony, pandy, lvy, gorily a mnoho dalších druhů. Edinburghská zoologická zahrada je ideálním místem pro rodinný výlet.

 • Calton Hill - je jedním ze sedmi skalnatých vrcholů na území města (tzv. Traditional Seven). Přesto, že je Calton Hill z těchto kopců nejnižší, působí jako jedna z výrazných dominant města díky tomu, že se na něm nacházejí četné historické památníky a budovy.

 • Saint Andrew Square - náměstí ve skotském Edinburghu, které se nachází na východním konci ulice George Street. Na náměstí se nachází památník oblkopený zelení.

 • Královská míle - ulice v edinburském Starém městě, jež se táhne od hradu až k Holyroodskému opatství a paláci. Jde o jedno z turisticky nejnavštěvovanějších míst v Edinburghu.

 • Arturovo sedlo - nejvyšší vrcholek ve městě. Nachází se na východním konci Starého města. Z vrcholku je úchvatný panoramatický výhled na celý Edinburgh.

Vstupné (orientačně): Stirling Castle - od 18 GBP, Palírna whisky Glengoyne - od 18 GBP, Urquhart Castle - od 12 GBP, Edinburgh Castle - od 20 GBP, Holyrood Palace - od 22 GBP, Edinburgh Zoo - od 25 GBP

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - Edinburgh a zpět
 • malé palubní příruční zavazadlo (zpravidla 40x20x25cm, toto platí u letecké společnosti RyanAir)
 • 3x nocleh v hotelu
 • 3x snídaně (dle termínu, nutno ověřit)

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • komplexní pojištění (storno zájezdu a léčebné výlohy)
 • zavazadlo k odbavení (možné přiobjednat)
 • transfer z letiště do hotelu (možné přiobjednat)
 • místní veřejná doprava
 • místní vstupné do objektů
 • služby průvodce či delegáta CK

POZNÁMKY

Upozorňujeme, že využíváme více leteckých společností (RyanAir, EasyJet,..) a každá může mít časy letů trošku jiné. Liší se také rozměry a kalkulace zavazadel.


Při Vaší objednávce potřebujeme vědět, zda od nás budete chtít odbavení a seating, nebo si službu zařídíte sami.
Službu, lze provést třemi způsoby:

1) Klienti si nechají odbavení a seating udělat na letišti - tuto variantu ovšem nedoporučujeme, jelikož na letišti zaplatíte mnohem více.

2) Klienti si nechají službu udělat od nás - v tomto případě nemusíte nic řešit. Od klientů budou vyžadovány informace k dokladům, na které budou cestovat (číslo dokladu a jeho platnost). Klienti od nás obdrží rovnou palubní vstupenky, které jsou potřeba ke vstupu do letadla. Cena za osobu je 690Kč.

3) Klienti si službu udělají sami online - tato varianta je zdarma. Dostanete od nás přístupové údaje a "návod" jak si odbavení a seating udělat. Dělá se 24 hodin před odletem.


Více informací k nabídce našich leteckých eurovíkendů nejen do Edinburghu naleznete na:http://eurovikendy.slantour.cz/

Katalogové (internetové) ceny eurovíkendových zájezdů se mění v závislosti na aktuální dostupnosti letenek v ekonomické třídě i cenové nabídce hotelových pokojů. Obecně platí, že s čím větším předstihem zájezd objednáte, tím zpravidla získáte lepší (= nižší) cenu. Krátce před odletem může být cena stejného hotelu (zájezdu) již výrazně vyšší. Doporučujeme tedy objednávat tento typ zájezdů min. 1 měsíc před odletem. V případě, že objednáváte tento zájezd v kratší době, může se stát, že aktuálně dostupná cena letenek  bude vyšší, než původně kalkulovaná. Což se následně projeví ve výsledné ceně zájezdu. Na tuto skutečnost bychom vás, samozřejmě, upozornili obratem, po obdržení vaší objednávky.