DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Singapur a Bali

Tento pobytově - poznávací zájezd je určen především těm turistům, kteří vyhledávají kombinaci odpočinku u moře s poznáváním zajímavých míst. Navštívit tak můžete světovou metropoli Singapur a překrásný ostrov a plážovou destinaci Bali.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy do Singapuru. 

2. den:  Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Aklimatizace a odpočinek po cestě. Podvečerní procházka centrem (Orchad Road s luxusními nákupními centry) - seznámení se Singapurem. 
3. den:  Celodenní prohlídka Singapuru. Procházka čínskou, indickou a arabskou čtvrtí i starou koloniální částí Singapuru s  budovou parlamentu, Národního muzea a katedrálou. Návštěva proslulé botanické zahrady s pestrou paletou koření a orchideí.
4. den: Dopoledne transfer z hotelu na letiště. Odlet ze Singapuru na Bali. Po příletu transfer do hotelu v letovisku Sanur. Sanur patří mezi přední letoviska na jihovýchodním pobřeží ostrova Bali. Letovisko nabízí cca 5 km dlouhou písečnou pláž a spoustu restaurací a obchodů.

5. - 9. den: Volno, relaxace a odpočinek na plážích v Sanuru.

Během pobytu na Bali se uskuteční dva celodenní výlety:

Celodenní výlet do centrální části ostrova - Ubudu. Ubud je centrem kulturního a duchovního života na Bali. Během cesty si prohlédnete terasovitá rýžová pole a kávové plantáže. Především vás však uchvátí proslulý Opičí chrám uprostřed deštného pralesa v Ubudu.

Celodenní výlet na západní pobřeží ostrova k proslulému chrámu Tanah Lot. Tanah Lot je jeden z nejkrásnějších hinduistických chrámů na ostrově. Jedná se o celý komplex staveb, z nichž část je umístěna na skalnatém ostrůvku, který je v době odlivu dosažitelný i (skoro) suchou nohou. Při zpáteční cestě se pak zastavíte na jedné z proslulých pláží této části ostrova

10. den: Transfer na letiště a odlet z Bali zpět do Prahy.

11. den:  V odpoledních hodinách přílet do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 15.11.2023 - 25.11.2023

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu Volno 65990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Jednolůžkový pokoj Volno 8990 Kč
Komplexní pojištění Volno 1430 Kč
Hotel 4* na Bali Volno 3990 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Ubytování v hotelu  3*.

STRAVOVÁNÍ

V základní ceně je zahrnuta snídaně.  Vzhledem k tomu, že se jedná o mezinárodní turistické destinace, je nabídka stravovacích služeb velmi pestrá.

PODROBNÝ POPIS

Singapur je nejvyspělejší metropolí jihovýchodní Asie. Leží 130 km nad rovníkem v příznivém tropickém klimatu na nejjižnějším cípu Malajského poloostrova.

Indonéský ostrov Bali  proslavily především jeho překrásné pláže. Ale zároveň je zde i řada dalších zajímavých míst spojených s touto exotickou destinací - starobylé chrámy,  přírodní rezervace s nádhernou tropickou faunou i florou a také tradiční kultura.


ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenku Praha - Singapur - Denpasar - Praha, včetně všech poplatků a tax
  • 8x nocleh v hotelu 3*/4* (2-lůžkový pokoj)
  • 8x snídani
  • transfery letiště - hotel - letiště
  • služby českého delegáta 

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupy do objektů
  • místní dopravu

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU