DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rio de Janeiro a Copacabana

Pobytově - poznávací zájezd do tohoto slavného jihoamerického velkoměsta vám nabídne možnost poznání řady jeho turistických lákadel v čele se slavnou pláží Copacabana či úchvatným fotbalovým stánkem Maracaná. Rio nabízí širokou škálu zážitků, které můžete díky našemu zájezdu poznat v doprovodu zkušeného průvodce. Za vidění jistě stojí Corcovado se světoznámou sochou Krista. Doporučujeme zároveň individuální rozšíření pobytu v Riu o návštěvu vodopádů Iguacú.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: V průběhu dne odlet z Prahy, přestup v Evropě a odlet do Brazílie.  

2. den: Ráno přílet do Ria, přivítání s česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema. 

3. den: Pobyt v Riu. Individuálně polodenní výlet na Cukrovou homoli. Od krásné pláže Vermelha ve čtvrti Urca vyjedete lanovkou k mezistanici pod vrcholem, odkud se nabízí krásné výhledy nejen na město, ale i na vrchol homole. Po krátké zastávce pokračujete další částí lanovky na samotný vrchol s ještě úžasnějšími výhledy známými z pohlednic a fotografií z Ria. Po návratu zpět pokračujete do centra města, kde můžete obdivovat starou i moderní architekturu, které se všude prolínají, možnost návštěvy slavného stadionu Maracana. 

4. den: Pobyt v Riu. Fakultativně celodenní výlet na Corcovado se známou sochou Krista - od pláže Copacabana vyjedete minibusem přes tropický prales, který obklopuje celé okolí Ria. Od monumentální sochy Krista se otevírají nádherné pohledy na všechny strany Ria i na jedinečné panorama hor obklopujících Rio a ostrůvků rozesetých v oceánu. Po návratu zpět z vrcholu si prohlédnete nejznámější pláže: Ipanema, Leblon a Copacabana.  

5. den: Pobyt v Riu. Fakultativně polodenní výlet s návštěvou jedné z favel.  

6. den: Dopoledne volno. Dále v průběhu dne individuální transfer na letiště a odlet z Ria v odpoledních či večerních hodinách. 

7. den: Přílet do Prahy v odpoledních či večerních hodinách. 

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 04.09.2024 - 10.09.2024

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu / hotel 3*
[podrobnosti]
Volno 36190 Kč
Cena za osobu / hotel 4*
[podrobnosti]
Volno 37890 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Příplatek za 1/1 pokoj - hotel 3* Volno 3990 Kč
Příplatek za 1/1 pokoj - hotel 4* Volno 4990 Kč
Komplexní pojištění Volno 1120 Kč
Zavazadlo k odbavení do 23 kg (cena od) Volno 2990 Kč
Výlet: Favela Babilonia Volno 1490 Kč
Výlet: Celodenní Tour s výstupem na Corcovado Volno 2490 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Odlet Praha Volno 0 Kč
Odlet Vídeň Volno 0 Kč

PODROBNÝ POPIS

Fakultativní výlety

Favela BABILONIA - Půldenní tour obsahuje prohlídku favely samotné s asi 40minutovou procházkou v národním parku, který leží na kopci Morro Babilonia, ze kterého jsou úžasné vyhlídky na Copacabana, Botafogo a centrum Ria. V Chapeu Mangueira se posadíme do místního Boteco baru "BAR DO DAVID", který se stal vítězem celobrazilské soutěže boteco kuchyně. Doprava automobilem. Délka tour 4hodiny. 


Celodenní Tour s výstupem na Corcovado - Naše tour vás zavede na místa, kam se jen tak každý turista nedostane. Od pláže Copacabana se dostaneme do národního parku Floresta de Tijuca, kde se podíváme na 32m vysoký vodopád. Pokocháme se výhledem na severní město a přesuneme se pod sochu Ježíše Krista (vstup na Ježíše v ceně tour). Po okouzlení Ježíšem se dopravíme na další vyhlídku dona Marta, od které se dostaneme do bohémské čtvrti Santa Tereza (kde se dá projet v historické tramvajce). Doprava automobilem. Délka tour 8hodin.


Po dohodě s pan delegátem je možno doobjednat na místě další výlety a zážitky (let vrtulníkem) i na zbývající dny pobytu. 

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • leteckou dopravu z Prahy do Rio de Janeira a zpět 
 • 4x nocleh v hotelu 3* v Riu 
 • 4x snídani 
 • transfer z letiště do hotelu po příletu 
 • služby průvodce 2. den zájezdu a dále na fakultativních výletech 
 • palubní zavazadlo (zpravidla do 8 kg)

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • fakultativní výlety 
 • místní transfery během pobytu v Riu
 • komplexní pojištění
 • zavazadlo k odbavení (možno dokoupit) 
 • pobytová taxa cca 1,5 Eur / osoba / noc (splatná na recepci hotelu)

POZNÁMKY

Vstupy: Cukrová homole cca 110 BRL (senioři nad 65 let snížené vstupné 55 BRL), stadion Maracaná od 55 BRL (návštěva zápasu 40 - 120 BRL)Letecké společnosti nově nabízí základní ceny letenek již pouze s příručním zavazadlem. V případě zájmu je možné si dokoupit zavazadlo k odbavení (velký kufr do 23 kg) za cca 2.400 Kč. 

Orientační kurz 1 BRL = cca 5 Kč. 


S ohledem na návaznost leteckého spojení může dojít k posunu termínu zájezdu o 1-2 dny.

Na vyžádání klienta je možné zajistit odlet i z Vídně.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU