DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Prodloužený víkend v New Yorku

 • New York

DALŠÍ INFORMACE

 • USA
  USA Spojené státy americké je federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem.
Proč si nezaletět na víkend do New Yorku?  New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Brodwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building. A nad tím vším tyčící se sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem svobodného ducha celé Ameriky. Jedinečným zážitkem je pak pěší procházka po Manhattanu. Navíc, jako největší obchodní centrum světa nabízí New York bezkonkurenční ceny řady druhů spotřebního zboží.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den: Dopoledne odlet z Prahy. Odpoledne přílet do New Yorku. Transfer do hotelu. V podvečer ubytování v hotelu na Manhattanu. Krátká procházka po nasvícené Broadway a na Times Square plné světelných reklam a neonů.

2.den: Dopoledne prohlídka centra New Yorku. Během prohlídky postupně navštívíte většinu zajímavostí. Projdete se přes Wall Street s newyorskou burzou, projedete se trajektem na Staten Island, ze kterého se vám naskytne krásný pohled na panorama Manhattanu a Sochu svobody, navštívíte Ground Zero a 9/11 Memorial. Projdete se Central Parkem a po Páté Avenue, kde jsou jedny z nejdražších a nejznámějších světových obchodů. Uvidíte neogotickou katedrálu svatého Patrika, Newyorskou knihovnuChrysler Building, světoznámou koncertní halu Carnegie Hall i Metropolitní Operu.

3.den: Dopoledne procházka přes Brooklynský most a prohlídka newyorských čtvrtí - China Town, Little Italy s opravdu typickou italskou atmosférou, umělecká čtvrť SoHo nebo Greenwich Village. Odpoledne individuální volno s možností další prohlídky New Yorku. Doporučujeme návštěvu muzeí, jako například Guggenheimovo muzeum, Muzeum amerických indiánů, Americké přírodovědné muzeum nebo bývalou válečnou loď Interpid.  Večer můžete využít k návštěvě proslulých divadel a muzikálů na Broadway nebo sportovního zápasu v proslulé Madison Square Garden.

4.den: Dopoledne vás čeká pohled na New York "shora". Vydáte se k návštěvě proslulých newyorkských mrakodrapů - Empire State Building, Rockfellerova centra a Trump Tower.  Zastavíte se i na vlakovém nádraží Grand Central - dějišti mnoha filmů.  Odpoledne odjezd na letiště. Odlet do Prahy ve večerních hodinách.

5.den: Kolem poledne přílet do Prahy.


TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu cena
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - New York a zpět, 
 • palubní zavazadlo
 • 4x nocleh v hotelu 3* v New Yorku na Manhattanu (2-lůžkový pokoj)
 • služby českého průvodce 

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • komplexní pojištění
 • místní dopravu
 • registrace ESTA 19 USD
 • vstupné (orientačně): Rockefeller Centre - 29 USD, Empire State Building - 29 USD, Socha svobody - 18 USD (podstavec), 21 USD (koruna), Carnegie Hall - 15 USD, Guggenheimovo muzeum - 25 USD, Metropolitní muzeum umění - 25 USD, Muzeum moderního umění - 25 USD, American Museum of Natural History - 22 USD, Válečná loď Interpid - 24 USD, Národní muzeum amerických indiánů  - zdarma, 9/11 Memorial - zdarma
 • zavazadlo k odbavení (je možné za příplatek) 

POZNÁMKY

Pro více informací o poznávacích zájezdech do USA navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.