DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Předvánoční Londýn, letecky

Ochutnejte nezapomenutelnou atmosféru vánočního Londýna. Vezmeme vás na místa známá i na ty, o kterých jste možná  ještě neslyšeli. Místa, které znáte z filmů či pohádek i místa, která můžete navštívit pouze a jen v tomto čase vánočním.  Nechte se překvapit!

Navíc - k rezervaci tohoto zájezdu postačuje záloha pouze 1.000 Kč!

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Dopoledne odlet z Prahy do Londýna. Odpoledne ubytování v hotelu a dále návštěva proslulého Notting Hillu. Projdete se trhem, který znáte ze stejnojmeného filmu s Julií Roberts a Hugh Grantem. Večer pak můžete zamířit do některého z typických anglických pubů.


2. den:  Dopoledne na vás čeká prohlídka tradičních míst historického centra Londýna:  Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání králov­ských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square s nádherně nasvíceným vánočním stromem a zastavíme se i na populárním náměstí Picadilly Circus.  

Během prohlídky centra Londýna, která je plánována pěšky i místní dopravou, vyzkoušíte nejen londýnské metro, ale také i populární londýnské doubledeckery.

Odpoledne se pak vydáte na proslulý Camden Town. Camden Town je neuvěřitelné rozsáhlá nákupní čtvrť v severní části Londýna. Právě sem chodí nakupovat londýňané!  


3. den:  Návštěva OXFORD Street - nejproslulejší nákupní ulice Londýna.Najdete zde jak luxusní obchodní dům HARRODS, tak i atraktivními cenami známý PRIMARK či typicky anglický MARKS and SPENCER.  Dále pak zamíříte do Hyde Parku na proslulé WINTER WONDER LAND - tedy londýnské vánoční trhy s řadou atrakcí i pestrého občerstvení i nápojů.

Projdete se rovněž  proslulými čtvrtěmi Soho a China Town.

Později odpoledne pak zamíříte k Toweru a na Tower Bridge. Dále se vydáte na Londýnské oko. Navštívit můžete i blízké akvárium.  V některé z restaurací na břehu Temže pak můžete ochutnat populární fish and chips


4.den: Dopoledne se můžete vydáte k  návštěvě těch míst a muzeí, které jste během prvních dní ještě navštívit nestihli  (v doprovodu průvodce či samostatně). Navštívit můžete muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s případně  rozsáhlé Britské muzeum. Nebo si na Baker Street zajdete na návštěvu k Sherlocku Holmesovi (zda bude doma nemůžeme garantovat).  Projdete se rovněž pro proslulé Oxford Street a nevynecháte ani pověstné Soho a Čínskou čtvrť.

Odpoledne odjezd na letiště a odlet  zpět do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 09.12.2021 - 12.12.2021

Služby Kapacita Cena
Základní cena za osobu Na dotaz 14990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1-lůžkový pokoj Volno 2990 Kč
Komplexní pojištění Volno 360 Kč
zavazadlo k odbavení (15 kg) Volno 1650 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava z Prahy do Londýna a zpět (včetně palubního zavazadla)
  • 3x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3x snídaně
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • místní transfery
  • zavazadlo k odbavení
  • vstupy do objektů a památek

POZNÁMKY

Vstupné do památek a objektů:

Westminster Abbey 18 GBP

Houses of Parliament s věží Big Ben 19,5 GBP
Londýnské oko 31 GBP
Londýnské akvárium 30 GBP
Muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s 36 GBP
Britské muzeum zdarma
Muzeum Sherlocka Holmese 15 GBPOBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU