DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pohodové Filipíny

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

Průzračné smaragdové moře s korálovými útesy a liduprázdnými plážemi, bujná tropická příroda, znamenitý třtinový rum, věčně usměvaví lidé s pohodovou náturou - to vše a ještě více nabízí filipínské centrální Visajské ostrovy a Palawan, snad nejkrásnější tropický ostrov na světě. Při jednodenních výletech budeme objevovat panenské písčité pláže, uskutečníme plavbu do nitra země proti proudu Podzemní řeky, jež byla zapsána na seznam Světového přírodního dědictví UNESCO. Na vlastní oči si prohlédneme kuriózní Čokoládové hory na sopečném ostrově Bohol, kde se také ukrývá národní symbol Filipín, nejmenší primát na světě - nártoun. Z naší základny na ostrůvku Panglao s proslulou "nekonečně dlouhou" písčitou pláží Alona Beach pak budeme podnikat výlety za delfíny i šnorchlováním.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.-2. denPraha - Manila: přílet na Filipíny, transfer do hotelu a odpočinek po dlouhé cestě; dle času příletu možnost podvečerní procházky - koloniální opevněná čtvrť Intramuros, barokní kostel Sv. Augustina (UNESCO), Rizalův park.
3. denManila - Puerto Princesa: přelet na ostrov Palawan, po ubytování prohlídka centra hl. města ostrova - novogotická Katedrála neposkvrněného početí, malebná pekárna Baker's Hill a Mitra ranč s panoramatickým výhledem, pestrobarevná motýlí farma; návštěva Palawanského střediska pro ochranu divoké zvěře s chovnou stanicí krokodýlů.
4. den: Puerto Princesa: výlet do proslulé zátoky Honda Bay - plavba na ostrov Pandan s možností koupání a oběda na bělostných písčitých plážích, pro zájemce šnorchlování u útesu Panbato s bohatou podmořskou flórou a faunou.
5. den: P. Princesa - Sabang - El Nido: NP Underground River (UNESCO) - plavba nádhernou krasovou jeskyní proti proudu podzemní řeky několik kilometrů do nitra země; poté přejezd krajinou s pestrou tropickou přírodou.
6.-7. den: El Nido: letovisko s pitoreskními zátokami, vápencovými útesy a písečnými plážemi s průzračně čistou vodou: lodní výlety po ostrůvcích a lagunách soustroví Bacuit a Linapacan - jedny z nejhezčích tropických scenérií na světě s mnoha liduprázdnými plážemi.
8. den: El Nido - Panglao: dopoledne přesun na ostrůvek Panglao s vyhlášenou dlouhou písčitou pláží Alona Beach - ubytování (3 noci) u moře a odpočinek s možností koupání.
9. den: Panglao - Bohol: návštěva chovné stanice nártounů - nejmenší opičky na světě a symbolu Filipín; pitoreskní Čokoládové hory (neobvyklé geologické formace - asi 1300 perfektně souměrně tvarovaných kopečků); odpoledne návrat na Panglao.
10. den: Ostrov Panglao: odpočinek na pláži - fakultativně výlet za delfíny a na korálové útesy ostrova Balicasag.
11.-12. den: Panglao - Manila - Praha: dle návaznosti letů dopoledne poslední možnost odpočinku; po poledni letecký přesun do Manily a odlet domů, přílet do ČR 12. den.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 27.11.2020 - 08.12.2020

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 59800 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Jednolůžkový pokoj Volno 8480 Kč
Komplexní pojištění - Kooperativa Volno 1560 Kč

PODROBNÝ POPIS

To nejzajímavější: Dechberoucí scenérie Čokoládových hor a nejmenší primát na světě, lodní výlety a šnorchlování na korálových zahradác, uvolněná atmosféra ostrovů a odpočinek na panenských plážích, novodobý přírodní div světa - tajuplná Podzemní řeka na Palawanu

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava Praha-Manila a zpět, včetně letištních tax a poplatků
  • 3x přelet mez ostrovy
  • doprava mikrobusy a lodí
  • 9x nocleh v hotelu ***
  • 9x snídaně
  • vstupné do památkových objektů a NP

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • pojištění