DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Perly staré Anglie

OBJEDNÁVKA

Tento zájezd vás zavede do míst, která jsou spojena s historií Spojeného království. Navštívíte řadu památných míst spojených s tradicemi, kulturou i historií staré Anglie.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odjezd z ČR ráno. Nocleh ve Francii.
2. den: Ranní trajekt nebo Eurotunel do Anglie. První zastávka bude u doverských křídových útesů v uměle vytvořeném parku Samphire Hoe, s neuvěřitelnými výhledy na vysoce se tyčící útesy nad vámi. Prohlídka opevněného středověkého města Canterbury s nádhernou katedrálou. Pak bude následovat překrásný vodní hrad Leeds s rozsáhlými květinovými zahradami a bludištěm. Přejezd na ubytování, nocleh.
3. den: Snídaně. Ráno uvidíte krásné univerzitní město Oxford s řadou historických univerzitních budov a kolejí. Poté procházka s kapkou mystiky - megalitický kruh v Avebury. Návštěva historického města Bath, jednoho z nejkrásnějších měst ve Velké Británii díky jednotnému architektonickému stylu. Budete obdivovat zachovalé římské lázně vystavěné na termálních pramenech. Náměstí The Circus a monumentální budovy na Royal Crescent, které jsou dílem architektů Johna Wooda staršího a mladšího. Nocleh.
4. den: Snídaně. Prohlídka rodiště Williama Shakespeare - malebného historického městečka Stratford-upon-Avon s typickými hrázděnými domky z 16. a 17. století. Perla středověku - impozantní hrad Warwick, který patří mezi nejzachovalejší v Anglii, s expozicí muzea madame Tussauds. Návštěva Cambridge, město ležící na řece Cam, druhá nejstarší anglická univerzita, tradiční rival Oxfordu. Ubytování a nocleh.
5. den: Snídaně. Celodenní Londýn na ochutnávku. Bezpečnostní pauza autobusu. Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno, možná návštěva muzeí podle zájmu - Madame Tussaud?s, Britské národní muzeum, Národní galerie, londýnská čtvrt Soho s možností večeře v čínské čtvrti. Večerní odjezd. Noční Eurotunnel nebo trajekt do Francie.
6. den: Návrat odpoledne do ČR.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu Osoba
18.05. - 23.05.2021 SLEVA 4%10590 Kč Podrobnosti
03.08. - 08.08.2021 SLEVA 8%10590 Kč Podrobnosti

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • dopravu luxusním autobusem 
  • 4 noci v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím) 
  • 3x snídaně 
  • Eurotunnel nebo trajekt 
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupy do objektů

POZNÁMKY

Minimální výměna na vstupy je 90 GBP.