DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Ochutnejte Bali a Malajsii

Během tohoto zájezdu poznáte dvě zajímavé země jihovýchodní Asie - Malajsii a Indonésii. Konkrétně pak asijskou metropoli Kuala Lumpur a také kouzelný ostrov Bali.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Ráno odlet z Prahy do Kuala Lumpur. Let s přestupem (Istanbul).
2. den: Dopoledne přílet do Kuala Lumpur. Transfer z letiště do hotelu, ubytování v hotelu v centru Kuala Lumpur. Večer kulinářský zážitek v některé z místních restaurací.
3. den:  Dopoledne se vypravíme do hinduistické svatyně Batu Caves - komplexu tří jeskynních hinduistických svatyní. K největší jeskyni nás dovede 272 schodů, vchod do jeskyně hlídá ohromná zlatá socha boha Murgy (43 m vysoká, největší na světě). Odpoledne se pak vydáme do centra Kuala Lumpur, k proslulým věžím Petronas Tower. Obdivovat můžete světelnou fontánu nebo si prohlédnout Kuala Lumpur z nejvyšších pater tohoto mrakodrapu.
4. den: Dopoledne transfer z hotelu na letiště. Odlet z Kuala Lumpur na Bali. Po příletu transfer do hotelu v letovisku Sanur. Sanur patří mezi přední letoviska na jihovýchodním pobřeží ostrova Bali. Letovisko nabízí cca 5 km dlouhou písečnou pláž a spoustu restaurací a obchodů. 
5.- 7. den: Volno, relaxace a odpočinek na plážích v Sanuru.
Během pobytu na Bali se uskuteční dva celodenní výlety:
Celodenní výlet do centrální části ostrova - Ubudu. Ubud je centrem kulturního a duchovního života na Bali. Během cesty si prohlédnete terasovitá rýžová pole a kávové plantáže. Především vás však uchvátí proslulý Opičí chrám uprostřed deštného pralesa v Ubudu.
Celodenní výlet na západní pobřeží ostrova k proslulému chrámu Tanah Lot. Tanah Lot je jeden z nejkrásnějších hinduistických chrámů na ostrově. Jedná se o celý komplex staveb, z nichž část je umístěna na skalnatém ostrůvku, který je v době odlivu dosažitelný i (skoro) suchou nohou. Při zpáteční cestě se pak zastavíte na jedné z proslulých pláží této části ostrova
8. den: Transfer na letiště a odlet z Bali zpět do Prahy.
9. den:  V odpoledních hodinách přílet do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 15.11.2023 - 23.11.2023

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu Volno 59990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Komplexní pojištění Volno 1430 Kč
Jednolůžkový pokoj Volno 5990 Kč
Hotel 4* na Bali Volno 2990 Kč

STRAVOVÁNÍ

V ceně zájezdu je bufetová snídaně  v hotelu. Další stravování je možné v některé z restaurací v pobytovém místě. Nabídka restaurací je velmi široká a ceny poměrně levné.  Vyzkoušet můžete kuchyni asijskou -  čínskou, indickou thajskou, ale i klasickou evropskou.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava - Kuala Lumpur - Denpasar - Praha, včetně letištních tax
  • 6x nocleh v hotelu 3* (2-lůžkové pokoje)
  • 6x snídaně
  • transfery dle programu
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupy do objektů
  • místní dopravu
  • místní turistickou taxu (platí se na recepci hotelu)

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU