DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Moskva - letecky

 • Kreml

DALŠÍ INFORMACE

 • Moskva
  Moskva Moskva je politickým, hospodářským a kulturním centrem Ruské federace s Lomonosovovou univerzitou, množstvím dalších vysokých škol, kostelů, divadel, muzeí a galerií.

VŠECHNY TERMÍNY

 • 21.07.2022 - 24.07.2022
Letecký poznávací zájezd do Moskvy. Seznámíte se s dávnou i nedávnou historií tohoto velkolepého města. Ale zároveň poznáte i její současnost.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Dopoledne odlet z Prahy do Moskvy. Po příletu do Moskvy následuje transfer do hotelu a ubytování v hotelu.  V podvečer úvodní seznamovací  prohlídky Moskvy. Projedete se moskevským metrem, projdete se po Rudém náměstí a kolem mauzolea V. I. Lenina, zastavíte se v proslulém obchodním domě GUM a prohlédnete si i chrám Vasila Blaženého.
2. den:  Dopolední  prohlídka centra města  vás zavede k dominantě Moskvy - Kremlu, kde vás jistě zaujmou proslulý zvon Car i Car dělo, Uspenský chrám. Budete moci navštívit Kremelskou zbrojnici, kde jsou uloženy poklady ruských carů a knížat včetně korunovačních klenotů a nesčetných liturgických předmětů.  Projdete se i kolem  sídelní budovy prezidenta a  kolem Spaské věže. Odpoledne se pak vydáte  do další známé moskevské čtvrti - na starý Arbat a také na Tverský bulvár. Doporučujeme návštěvu Treťjakovské galerie nebo projížďku lodí po řece Moskvě.
3. den:  Program na tento den si můžete vybrat z několik variant. Můžete využít nabídky fakultativního výletu do 80 km vzdáleného historického města Sergijev Posad. Nebo se můžete vydat do Treťjakovské galerie nebo na projížďku lodí po řece Moskvě.  Můžete zvolit i výlet do Lužnik (Olympijský stadion) nebo do Novoděvičího kláštera (památka UNESCO). Večer pak návštěvu proslulého Cirku či Bolšovo těatra. nebo se jen večer projít po osvětleném Rudém náměstí.

4. den:  Dopoledne volno, kdy ještě můžete stihnout něco z toho, co jste v předchozích dnech nestihli. Kolem poledne transfer z hotelu na letiště. Odpoledne odlet z Moskvy do Prahy.  Přílet do Prahy ve večerních hodinách.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 21.07.2022 - 24.07.2022

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 18990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
zajištění e-víz Volno 200 Kč
komplexní pojištění Volno 360 Kč
Výlet Sergijev Posad Volno 1590 Kč
zavazadlo k odbavení Volno 1650 Kč
příplatek: jednolůžkový pokoj Volno 3990 Kč

PODROBNÝ POPIS

Fakultativní výlet:  

SERGIJEV POSAD / TROJICKOSERGIJEVSKÝ KLÁŠTER - památka zapsaná na seznamu UNESCO v městečku Sergijev Posad, malebném starobylém městě umělců a dřevořezbářů, nejvýznamnější klášter v Rusku.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • leteckou dopravu Praha - Moskva a zpět
 • palubní zavazadlo
 • 3x nocleh v hotelu 3* (2-lůžkové pokoje)
 • 3x snídani
 • služby průvodce
 • transfery letiště - hotel - letiště

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • vstupy do objektů a památek
 • místní dopravu během pobytu v Moskvě

POZNÁMKY

Orientační ceny vstupů: Kreml 6 EUR, Treťjakovská galerie 12 EUROBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU