DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Mnichov a Regensburg, vlakem

DALŠÍ INFORMACE

  • Mnichov
    Mnichov Město Mnichov leží v podhůří Alp na řece Isar a s 1,3 miliony obyvatel je třetím největším městem Německa. Mnichov je také hlavním městem německé spolkové země Bavorsko.

VŠECHNY TERMÍNY

Mnichov láká především svou různorodostí, každý si zde přijde na své. Najdete zde moderní stavby i překrásné historické památky. Navštívíte i historický Regensburg, druhé nejstarší město Německa jeho centrum je zapsáno na seznamu památek UNESCO. A to vše pohodlně vlakem.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Ráno odjezd z Prahy rychlíkem do Mnichova (odjezd z Prahy v 7:43). Příjezd do Mnichova  krátce po polední (13:18). Ubytování v hotelu a dále prohlídka města. Projdete společně centrum města s Marienplatzem, zde se nachází krásné historické památky, kterým vévodí mariánský sloup se zlatou sochou Panny Marie, stará a nová radnice se slavným orlojem, aj. Procházkou se dostanete až na známé náměstí Karlsplatz. Frauenkirche dokáže pojmout až 20 tisíc návštěvníků a jeho věže poskytují překrásnou vyhlídku na město i bavorské Alpy. Při návštěvě Mnichova nelze opomenout korbel zlatavého moku v nejznámější pivnici světa, v Hofbräuhausu, který se nachází jen pár kroků od Marienplatzu.  

2. den: Dopoledne pokračování prohlídky Mnichova. V Mnichově stojí za vidění také Olympijský park, vybudovaný pro XX. letní olympijské hry v roce 1972. V blízkosti se nachází také BMW muzeum s autosalonem, součástí je také kavárna a obchod se suvenýry, kde si můžete pořídit něco na památku. Nejhezčí výhled je z 291m vysoké věže - Olympiaturm, v jejíž restauraci si můžete dát i výborný oběd. Pro fotbalové fanoušky je takřka povinností prohlídka Allianz Areny, která je domácím stadionem klubu FC Bayern Mnichov. Odpoledne odjez vlakem z Mnichova do Regensburgu (odjezd v 16:43).  Ubytování v hotelu a večerní procházka historickým centrem města.

3.den:  Dopoledne se vydáte na prohlídku Regensburgu. Čeká na vás monumentální dóm svatého Petra, nejstarší dochovaný kamenný most v Evropě (z 12. století!) i zámek knížat z rodu Thurn-Taxisů. Ochutnat budete také moci vyhlášené bavorské klobásky. V podvečer odjezd z Regensburgu zpět do ČR (odjezd v 18:14). Příjezd do Prahy ve večerních hodinách (22:21).


SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 13.10.2023 - 15.10.2023

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 7990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
příplatek 1-lůžkový pokoj ve 3* hotelu Volno 2990 Kč
komplexní pojištění Volno 180 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
odjezd Praha Volno 0 Kč
odjezd Plzeň Volno -100 Kč
odjezd Domažlice Volno -150 Kč

PODROBNÝ POPIS

Nástupní / odjezdová místa: Praha, Plzeň, Domažlice.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava vlakem Praha - Mnichov - Regensburg - Praha 
  • 2x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje) 
  • 2x snídaně 
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • místní transfery
  • vstupy do objektů
  • místní poplatek (platí se na recepci hotelu)

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU