DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Léto v Beskydech, vlakem i autokarem

DALŠÍ INFORMACE

Náš týdenní program v regionu Moravsko-slezských Beskyd vám nabízí aktivní formu letního odpočinku - turistiku, výlety za kulturními a historickými památkami tohoto regionu i přilehlých sousedních zemí Polska a Slovenska a samozřejmě i odpočinek u vody. Zájezd je vhodný pro turisty všech věkových kategorií, od dětí až po seniory. Zájezd využívá kombinovanou dopravu vlakem i autokarem.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: V ranních hodinách odjezd vlakem z Čech do Beskyd (Praha - Hlavní nádraží odjezd v 09:02). Odpoledne příjezd do Rožnova p. Radhoštěm a ubytování v hotelu.
2. den: Nádherné výhledy na malebné beskydské vrcholy vám nabídne turistická vycházka přes Pustevny, Radhošť a Černou horu. Budete moci obdivovat historické stavby lidového architekta Dušana Jurkoviče i mohutnou sochu Radegasta. Můžete se pokochat výhledy i z populární Stezky Valašska, která je dlouhá 610 metrů, přičemž lesní úsek po věž je dlouhý 390 metrů a zbytek tvoří chodník na 22 metrů vysokou kaskádovitou věž. Součástí je skleněná vyhlídková plošina a 150 metrů dlouhý zavěšený "himálajský" chodník. Dle vlastní fyzické kondice se budete moci rozhodnout, zda sestoupíte z vrcholu Radhoště do Rožnova pěšky (cca 10 km), nebo se vrátíte zpět autokarem.
3. den: Celodenní autokarový výlet do Polska. Kolem poledne příjezd do Krakowa, sídelního města polských králů s dominantou hradu Wawel. Pozdě večer návrat zpět do hotelu.
4. den: Volno, možnost koupání nebo turistické vycházky v Beskydech. Fakultativní výlet Olomouc (vlakem). Historická Olomouc má rozhodně co nabídnout. Prohlédnout si zde můžete např. Sloup nejsvětější trojice, který je na seznamu památek UNESCO. Tento barokní skvost zdobí 18 soch svatých, 12 světlonošů a 12 reliéfů s bustami apoštolů a pozlacená dělová koule. Za shlédnutí stojí i další historické památky a skvosty jako je Mariánský sloup, Historická radnice s vestavěným orlojem a unikátní věží, Gotický Kostel sv. Mořice, Olomoucký hrad, nebo Katedrálu sv. Václava. V Olomouci ale také najdete 6 barokních kašen věnovaných postavám z antické mytologie: Caesar, Merkur, Herkules, Neptun, Jupiter a Tritóni.
5. den: Celodenní autokarový výlet na Slovensko do oblasti Malé Fatry a Oravy. Dopoledne turistická vycházka přes Jánošíkové diery do Vrátné doliny. Odpoledne návštěva hradu Oravský Podzámok, který patří mezi nejvýznamnější a nejnavštěvovanější památky hradního stavitelství na území Slovenska. Hrad vznikl na strategicky důležitém místě jantarové cesty a od roku 1370 byl župním hradem. Stavby horního, středního a dolního hradu, zabírající tři výškové terasy hradní skály, se budovaly postupně od poloviny 13. až do začátku 17. století. Večer návrat zpět do hotelu.
6. den: Dopoledne návštěva rozsáhlého komplexu rožnovského skanzenu - Valašského městečka, valašské dědiny i starého hamru a pily. Budete mít možnost navštívit unikátní Jurkovičkovu rozhlednu, která byla postavena na Karlově kopci v Rožnově pod Radhoštěm podle plánů architekta Dušana Jurkoviče, nad Valašskou dědinou Valašského muzea v přírodě. Odpoledne fakultativní výlet Kroměříž (vlakem) nebo volno, možnost koupání.
7. den: Dopoledne odjezd vlakem z Rožnova zpět do Čech.  Příjezd do Prahy v odpoledních hodinách.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 05.08.2024 - 11.08.2024

Služby Kapacita Cena
cena zájezdu Vyprodáno! 7490 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Vyprodáno! 2100 Kč
Fakultativní výlet vlakem Olomouc Vyprodáno! 300 Kč
Fakultativní výlet vlakem Kroměříž Vyprodáno! 250 Kč
komplexní pojištění Vyprodáno! 420 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Slaný Vyprodáno! 100 Kč
Kladno Vyprodáno! 100 Kč
Praha Vyprodáno! 0 Kč
Brno Vyprodáno! -200 Kč
Louny Vyprodáno! 200 Kč
Rakovník Vyprodáno! 200 Kč
Kralupy nad Vltavou Vyprodáno! 100 Kč
Roudnice nad Labem Vyprodáno! 200 Kč
Kolín Vyprodáno! 0 Kč
Pardubice Vyprodáno! 0 Kč
Olomouc Vyprodáno! -400 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Bečva 3*:  2- a 3- lůžkové pokoje se sprchou, wc, k zapůjčení televize, rádio a lednička. Wi-fi připojení bez poplatku. Možnost ubytování v 1- lůžkových pokojích za příplatek.

12496-hotel-becva12497-hotel-becva

STRAVOVÁNÍ

Snídaně v hotelu. 

PODROBNÝ POPIS

Orientační ceny vstupného (vstupné do objektů není zahrnuto v ceně zájezdu):
 • Skanzen Rožnov:
  Dřevěné městečko160 Kč, senioři a děti 130 Kč
  Valašská dědina 130 Kč, senioři a děti 110 Kč
  Mlýnská dolina 130 Kč, senioři a děti 110 Kč  
 • Jurkovičova rozhledna 40 Kč, senioři a děti 20 Kč  
 • Stezka Valašska 290 Kč, děti a senioři 200 Kč
 • Zámek Kroměříž, Základní okruh 250 Kč/180 Kč děti a senioři , obrazárna110 Kč/80 Kč děti a senioři, věž 70 Kč/50 Kč senioři a děti
 • Oravský hrad 9 EUR, senioři a děti 4,5 EUR
Odjezdová místa (vlakovou dopravu) je možné zajistit i z jiných míst v ČR. Případný příplatek k základní ceně, která předpokládá odjezd z Prahy vám sdělíme na vyžádání.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • doprava vlakem i autokarem, dle programu
 • 6x nocleh v hotelu
 • 6x snídaně
 • služby průvodce (na místě a na autokarových výletech na Pustevny, Slovensko a do Polska)

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • vstupy do objektů
 • komplexní pojištění
 • místní poplatek (platí se na recepci hotelu 50 Kč / osoba /noc)
 • Fakultativní výlety vlakem (Olomouc, Kroměříž) jsou bez asistence průvodce.

POZNÁMKY


Další informace o České republice naleznete na webových stránkách poznavaci-zajezdy.slantour.cz.

Pro více informací o poznávacích zájezdech do Polska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.

Pro více informací o poznávacích zájezdech na Slovensko navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU