DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Islandská pohlednice

Chcete navštívit Island ekonomicky a přesto efektivně? Pak tento krátkodobý letecký zájezd na Island může být ten pravý pro vás! Zájezd je určen pro individuální cestovatele.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Večer odlet z Prahy (zpravidla ve 21.55) přímým letem na Island. Po příletu do Keflaviku (zpravidla ve 00.10) individuální transfer do hotelu v Reykjavíku (je možné doobjednat jízdenku na bus z letiště do města).  
2.- 3. den: Během pobytu na Islandu doporučujeme prohlídku Reykjavíku. Navštívit můžete prezidentský palác, rybářský přístav i další zajímavosti. K poznávaní Islandu můžete využít i vybrané fakultativní výlety:

Celodenní výlet do oblasti tzv. Zlatého trojúhelníku: Nejprve zamíříte do oblasti gejzírů. Při pěší procházce pohádkovou vřídelní krajinou, neminete ani "otce" Geysira (již téměř nečinný), ani "syna" o pár metrů opodál - gejzír Strokkur, který vystřikuje každých 10 minut proud horké vody až do výše 25 m. O pár kilometrů dále uvidíte nejznámější a prý i nejkrásnější islandský vodopád - Gullfoss ("Zlatý vodopád"). Dále přejedete k národnímu parku Thingvellir, kde byl v r. 930 vyhlášen první demokratický parlament na Islandu. Mj. zde můžeme spatřit i tektonickou puklinu Aldmannagjá, která oddaluje Evropu a Ameriku. 

Modrá laguna: doprava do proslulého koupaliště Blue Lagoon a zpět do Reykjavíku (cena nezahrnuje vstupné!).

Výlet za velrybami: lodí z přístavu v Reykjaviku. Na této prohlídce velryb z Reykjavíku budete mít možnost vidět velryby v jejich přirozeném prostředí, což je nezapomenutelný zážitek. Jen kousek od přístavu v Reykjavíku je zátoka Faxaflói, která je domovem různých druhů velryb a řady mořských ptáků, včetně slavného Puffina a krásného rybáka severního.

Jih Islandu + vodopodády + černá pláž: Od černých vulkanických písečných pláží po zasněžené vrcholky největších sopek je jižní Island velkolepou a úchvatnou částí země. Na této prohlídce se podíváte k vodopádu Seljalandsfoss a Skógafoss, prohlédnete si skalní útvar známý jako Reynisdrangar a navštívíte černou písečnou pláž Reynisfjara.

4. den: Dopoledne volno v Reykjaviku. Je možné též využít k návštěvě Modré laguny (při cestě na letiště). Dále individuální transfer na letiště. Odlet zpět do Prahy v odpoledních hodinách (zpravidla v 15.00). Večer přílet do Prahy (zpravidla v 20.50).  

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 18.07.2024 - 21.07.2024

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu / hotel 3* (bez snídaně)
[podrobnosti]
Volno 20490 Kč
Cena za osobu / hotel 3* (se snídaní)
[podrobnosti]
Volno 22990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1-lůžkový pokoj ve 3* hotelu Volno 9990 Kč
Transfer busem z letiště Keflavik do centra Reykjavíku (1 cesta/1 osoba) Volno 790 Kč
Transfer busem z centra Reykjavíku na letiště Keflavik (1 cesta/1 osoba) Volno 790 Kč
Transfer do Modré laguny (1 cesta / 1 osoba) Volno 1290 Kč
Výlet Zlatý trojúhelník Volno 2100 Kč
Výlet za velrybami Volno 3450 Kč
Výlet na jih Islandu + vodopády + černá pláž Volno 2690 Kč
Výlet za polární září Volno 1590 Kč
Komplexní pojištění Volno 320 Kč
zavazadlo k odbavení (do 20 kg) Volno 2400 Kč
palubní zavazadlo (do 10 kg) Volno 1990 Kč

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

V rámci tohoto leteckého zájezdu je nabízeno několik variant ubytování. Levnější varianta hotel bez snídaně. Nebo o něco dražší varianta hotelu včetně snídaně.

Nejčastěji  používané hotely:

Arctic Comfort (ubytování bez snídaně)

Hotel Island (ubytování se snídaní)

STRAVOVÁNÍ

Snídaně dle  zvolené varianty ubytování.

PODROBNÝ POPIS

Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letenka Praha - Keflavik a zpět, 
  • malé palubní zavazadlo (42x32x25cm)
  • 3x ubytování v hotelu 3* v Reykjavíku
  • případně 3x snídaně (dle volby cenové varianty hotelu) 

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění 
  • služby českého průvodce
  • místní transfery
  • místní poplatek (platba na hotelové recepci, cca 1,5- 2 Eur/noc)

POZNÁMKY

Ceny letenek vycházejí z aktuálně dostupných tarifů letenek v době přípravy nabídky. V případě rezervace krátce před odletem může být cena letenky vyšší.


Letecké společnosti nabízejí v základní ceně letenky pouze menší palubní zavazadlo. Další zavazadla je možné připlatit.


V případě doobjednání transferu z letiště na hotel v den příletu jsou v současné době transfery z letiště možné buď v 00:30 nebo až kolem 06:00. Je třeba s tímto počítat, protože přílety na Island jsou zpravidla ve 00:10.

 

Pro více informací o poznávacích zájezdech na Island navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU