DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Rekreační pobyt - Hotel Toliar, Štrbské Pleso

DALŠÍ INFORMACE

  • Štrbské pleso
    Štrbské pleso Štrbské Pleso jsou nejvýše položená osada a turistické středisko na Slovensku. Na úpatí nejvyšších tatranských vrcholů s kvalitním...
Hotel Toliar ***  se nachází v překrásném prostředí Vysokých Tater, v turistickém centru Štrbské Pleso v nadmořské výšce 1355 m.n.m.
Polohu hotelu ocení milovníci lyžování i vysokohorské turistiky. Na turistické značené chodníky se mohou hosté napojit přímo u hotelu. Vedou na Kriváň, Rysy, Solisko, Popradské pleso, Hincovo pleso, Koprovský štít, či vysokohorské chaty ležící v okolitých dolinách.
Hotel se nachází nedaleko lyžařského střediska a v období zimní sezóny zajišťuje pro ubytované hosty odvoz až do střediska hotelovým skibusem. 
V hotelu můžete relaxovat ve Wellness centru Toliar kde je k dispozici plavecký bazén se slanou vodou, dětský bazének, ledopád, vodní cesta, vířivka, tapidárium, infrakabina a  sauny (finská, kanadská, parní inhalační, solná).
Parkování pro hotelové hosty je bezplatné ve společné patrové garáži přímo za hotelem. Na pobyt můžete přijet i se svým domácím mazlíčkem (pes, kočka).

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj:1- a 2- lůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), TV-SAT, chladničku, vysoušeč na vlasy. Většina pokojů má balkón. 
Studio pro 2 osoby: jedna místnost se 2 lůžky a možností 2 přistýlek. Studio je vybaveno soc. zařízením (sprcha nebo vana a WC), TV-SAT a kuchyňskou linkou.
Rodinné studio pro 4 osoby: dvě ložnice každá se 2 lůžky. Studio je vybaveno soc. zařízením (sprcha nebo vana a WC), TV-SAT a kuchyňskou linkou.
WI-FI připojení je k dispozici ve společných prostorách hotelu. 

STRAVOVÁNÍ

Snídaně podávané formou bufetu.
Možnost doobjednání večeří formou bufetových stolů. V případě malé obsazenosti hotelu je večeře podávaná formou 4-chodového menu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 18.04.2022 - 10.07.2022

Služby Kapacita Cena
cena za osoba v pokoji Volno 1190 Kč
cena za osobu ve studiu obsazeném 2 os. Volno 1490 Kč
cena za osobu v rodinném studiu obsazeném 4 os. Volno 1090 Kč
osoba starší 6 let na přistýlce v pokoji nebo ve studiu Volno 590 Kč
dítě do 6 let na přistýlce se snídaní - zdarma Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
večeře, dospělý Volno 290 Kč
večeře dítě do 12 let Volno 190 Kč
1- lůžkový pokoj Volno 590 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 1x ubytování
  • 1x snídaně
  • zdarma parkování v hotelové garáži

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Vstup do Vitálního světa Toliar 10 Eur/osoba/3 hod.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod., ukončení pobytu do 10.00 hod. Parkování zdarma v hotelové garáži. Namístě se hradí místní poplatek 1 Eur/den.

Pobyt se psem je možný, poplatek 18 Eur / den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU