DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Akční zvýhodněný týdenní pobyt Classic - Hotel Thermalpark, Dunajská Streda

DALŠÍ INFORMACE

 • Dunajská Streda
  Dunajská Streda  Dunajská Streda leží mezi Bratislavou a Komárnem na jižním Slovensku a je známá svými termálními prameny vhodnými k léčbě obtíží s pohybovým ústrojím.

ZAMĚŘENÍ LÁZNÍ

 • nemoci pohybového aparátu
 • nemoci
 • kožní nemoci
 • cévní choroby

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

AKCE

V ceně je zohledněna akce jedna noc zdarma. Pobyt s polopenzí a se vstupem do všech bazénů. Hotel Thermalpark *** se nachází přímo v hlavní budově rekreačního komplexu Thermalpark Dunajská Streda, odkud hosty dělí od bazénů, masážního centra a saunového světa pouze pár kroků.
Hotel poskytuje svým návštěvníkům více než jen ubytování. Během celého pobytu mají naši hosté neomezený vstup do všech vnitřních a venkovních bazénů. Blahodárné účinky termální vody a kvalitní služby v podobě různých masáží a procedur, obnovený saunový svět a příjemný personál jsou zárukou ke spokojenosti našich hostů.
Hotel je svou polohou a vybavením vhodný i na firemní akce, školení, semináře, kongresy i obchodní jednání. Kapacita konferenční místnosti je do 50 osob.
Hotel je bezbarierový a to co se týká jak některých pokojů (pouze kategorie comfort), tak i přístupu do restaurace a k bazénům a je vybaven výtahem.

Informace k bazénům termalparku:
V Thermalparku Dunajská Streda je využívána termální voda s vysokou koncentrací minerálních látek z vrtu vyvěrajícího z hloubky 1.600 metrů, jejíž teplota dosahuje až 57 °C. Pro návštěvníky, kteří si chtějí užít blahodárné účinky naší termální vody, nabízíme relaxaci na úplně nové úrovni. Sedací část relaxačního bazénu s horkou léčivou vodou byla rozšířena o nové pohodlné sedací plochy. Celé prostředí bazénu dostalo příjemný jižanský charakter s přátelskými teplými barvami. Pro koupání chtivé, kteří hledají vodní zábavu, doporučujeme rekreační bazén s mnoha vodními atrakcemi a příjemným výhledem na jezero se zeleným ostrovem. Ve venkovním areálu naleznete také velký plavecký bazén a o trošku menší italský bazén a jacuzy. Absolutním favoritem ratolestí je skluzavka uprostřed dětského bazénu s novou technologií. Pro starší děti a samozřejmě i pro jejich rodiče jsme otevřeli nový toboganový systém se sedmi tobogány.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

 Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, fénem na vlasy, LED TV s širokým výběrem televizních programů, telefonem, minibarem, trezorem a Wi-Fi připojením.
Pokoj Standard (19 m²): 2- lůžkový moderně zařízená pokoj s velkou manželskou postelí, která poskytuje komfortní ubytování pro dvě osoby.
Pokoj Standard Plus (19 m²): 2- lůžkový moderně zařízená pokoj s velkou manželskou postelí a prostornou terasou (do 6m²).
Pokoj Comfort (23 m²):  2- lůžkový komfortní pokoj s manželskou postelí a s možností přistýlky. Pokoj je vybaven balkonem (3,5 m²) s krásným výhledem na bazény a areál Thermalparku. Některé pokoje Comfort jsou bezbarierové.
Pokoj Premium (23 m²): 2- lůžkový komfortní pokoj s manželskou postelí a s možností přistýlky. Pokoj je vybaven krásnou prostornou terasou. Možnost přistýlky.
Pokoj Twin Suite (30 m²): je prostorný pokoj vybavený manželskou postelí a s možností přistýlky. Tyto pokoje jsou navzájem propojitelné a jsou tak ideální pro větší rodiny nebo skupinky přátel.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Snídaně i večeře podávané formou bufetu.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 01.09.2020 - 01.10.2020

Služby Kapacita Cena
dospělý v pokoji Standard Volno 11100 Kč
dospělý v pokoji Standard Plus Volno 12120 Kč
dospělý v pokoji Comfort Volno 12900 Kč
dospělý v pokoj Premium Volno 12120 Kč
dospělý v pokoji Twin Suite/Family Volno 12900 Kč
dítě 6 - 12 let na přistýlce v pokoji Premium, Comfort, Family Volno 4740 Kč
dítě do 6 let zdarma- bez nároku na lůžko Volno 0 Kč
dospělý na přistýlce v pokoji Premium, Comfort, Family Volno 5700 Kč
Slevy Kapacita Cena
senior od 60 let Volno -1100 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj Standard Volno 4900 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze
 • zdarma neomezený vstup do vnitřních a venkovních bazénů po dobu pobytu
 • zdarma wifi připojení
 • zdarma parkování před hotelem
 • sleva 10 % na wellness masáže a procedury
 • animační program a dětský miniklub - pouze v období letní sezony 29.06 - 02.09.

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Zapůjčení lehátek  se dá zakoupit na hotelové recepci za poplatek 1 Eur/lehátko na den.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 0,87 Eur (květen - září) a 0,37 Eur (říjen - duben). Parkovací pokyny: Parkování je pro ubytované hosty ZDARMA. Parkoviště hotelu Thermalpark *** funguje na bázi automatického parkovacího systému založeného na rozpoznávaní poznávacích značek. Zasláním SPZ Vašeho vozu spolu s Vaším číslem rezervace předem na e-mailovou adresu: rezervace@slantour.cz, Vám zabezpečíme přímý vstup do parkoviště hotelu bez čekání. V případě nedodání SPZ před Vaším příjezdem, zaparkujte prosím svoje vozidlo na vyhrazeném místě před rampou parkoviště hotelu a informujte se osobně na recepci hotelu. Upozorňujeme návštěvníky, že v hotelu není možný pobyt se zvířaty! Celý hotel je nekuřácký! V hotelové recepci mají hosté k dispozici župany za vratnou kauci 20 Eur. Z vlakové stanice se do hotelu dostanete taxislužbou, kterou můžete kontaktovat na těchto telefonech: +421 918 808 589 - BOOMERANG taxi +421 917 155 411 - AT taxi +421 915 742 285 - Niki taxi.

Pobyt se psem: nelze