DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Pobyt se snídaní - Hotel SKI, Demänovská Dolina

DALŠÍ INFORMACE

  • Nízké Tatry
    Nízké Tatry Nízké Tatry jsou nejrozsáhlejším pohořím Slovenska. Nejvyšší horou Nízkých Tater je Ďumbier (2043 m.n.m.). V západní části Nízkých...
Hotel situovaný přímo na sjezdovce.

Hotel SKI vám přiroste k srdci svým jedinečným retro designem, který umocní atmosféru horského prostředí, do kterého je zasazen. Díky své poloze přímo na svahu a oblíbeným Apres Ski barem v tradičním duchu je ideální pro nadšence zimních sportů. Určitě ocení sjezdovku pouhých 50 m od hotelu a nástupní stanici lanovky přímo na Chopok doslova na pár kroků z hotelového pokoje. Lokalita Zahrádky je vyhledávaná a oblíbená všemi věkovými kategoriemi. Zažijte u nás chvíle plné zážitků a zábavy, na které budete vždy rádi vzpomínat se svými přáteli, spolužáky či kolegy. Vraťte se s námi do školních dob a zažijte pravou retro atmosféru hotelu, který vám připomene časy škol v přírodě či prvního lyžařského zájezdu se spolužáky. V Hotelu SKI vás čeká dovolená přímo na sjezdovce, kterou si může dovolit každý. 
K vybaven hotelu patříklad úschovna lyží, wellness (finská sauna, ochladzovací bazén, relaxační místnost), masážní křeslo, bezplatné wifi připojení, dětský koutek, informační turistické služby.
Součástí hotelu ja také SKI bar. Ať už ve dvou nebo v kruhu přátel, srdečně přivítáme nejen ubytované hosty, ale i lyžaře přímo ze svahu v našem apres SKI Baru v tradičním duchu. Ráno se určitě hodí přestávka na kávu či koláček a na oběd máme pro vás připraven rychlý, ale vydatný SKI lunch. Posezení při dobrém čapovaném pivu, horkém tatranském čaji nebo svařeném víně určitě skvěle doplní chuťovky z naší kuchyně. Doporučujeme vyzkoušet pečená prase, kuřecí křidélka nebo jiné chuťovky z grilu. 
 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoj Standard: 2- lůžkové pokoje (manželské dvoulůžko) s možností jedné nebo dvou přistýlek, koupelna se sprchou nebo vanou a WC, TV, wifi. Některé pokoje s výhledem na svah za příplatek.
Rodinný pokoj:  Manželská postel a rozkládací gauč v rozměrech plnohodnotného dvojlůžka zajistí komfort během celé dovolené. Francouzská okna nabídnou krásný výhled a dodají dostatek světla a pocit tepla. V pokoj je vybaven koupelnou se sprchou nebo vanou a WC, TV, wifi. 

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bufetu.
Možnost doobjednání večeří výběrem ze 3 jídel. 

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 31.08.2022 - 01.10.2022

Služby Kapacita Cena
osoba ve 2- lůžkovém pokoji Standard Volno 1130 Kč
dítě 6 - 10 let na přistýlce Volno 470 Kč
dítě do 6 let na přistýlce - zdarma Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
pokoj s výhledem Volno 150 Kč
večeře, dospělý Volno 450 Kč
večeře, dítě do 10 let Volno 350 Kč
1- lůžkový pokoj Volno 900 Kč

PODROBNÝ POPIS

O středisku Jasná
Nejlepší lyžařské středisko na Slovensku - Jasná.
Středisko Jasná se nachází v národním parku Nízkých Tater a představuje největší lyžařský areál ve střední a východní Evropě s výbornými podmínkami pro zimní sporty na severní i jižní straně Chopku (2 024 m). Jasná nabízí 50 km lyžařských tratí, přičemž většina z nich jsou dlouhé sportovní tratě, 12 freerideových zón, snow park, bohatý aprésski program, nejnovější infrastrukturu kabinových a sedačkových lanovek. Najděte tady komplexní služby včetně kvalitní gastronomii, sportovní obchody, pronájem a servis lyžařského vybavení, 23 lanovek a vleků
a více než 36,5 km zasněžovaných lyžařských tratí

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • ubytování
  • snídaní

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/den.

POZNÁMKY

Nástup na pobyt od14:00 hod. Ukončení pobytu do 10.00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU