DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Innside 4*, Miláno - letecky, 3 dny

OBJEDNÁVKA

Milano je centrum obchodu, módy, umění, spojené jsou s ním značky jako AC Milano či Giorgio Armani. Je to město, které má opravdu co nabídnout od památek až po malých restaurací s výbornou italskou pizzou. Nenechte si ujít např. kostel Santa Maria delle Grazie, kde se nachází freska Poslední večeře, jedno z nejznámějších děl Leonarda da Vinciho. Milano je město, které má opravdu co nabídnout od památek až po malých restaurací s výbornou italskou pizzou.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy do Milána. Individuální transfer z letiště do hotelu, ubytování.
2. den: Miláno - možnost návštěvy řady místních památek. Určitě nevynecháte dominikánský kostel a klášter Santa Maria delle Grazie, kde shlédnete Poslední večeři, divadlo La Scala vystavěné v letech 1776 až 1778 za císařovny Marie Terezie (dnes má přes 2800 místa a patří mezi nejslavnější operní scény), Galerii Viktora Emanuella II., kavárnu Biffi Caffe, Milánský Dóm, zajímavý hrad Castello Sforzesco či soubor architektury a sochařského umění - hřbitov Cimitero Monumentale 

poslední den: Snídaně, individuální volno, transfer na letiště, odlet do Prahy.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel INNSiDE 4* se nachází v Miláně, pouhých 250 metrů od hlavního vlakového nádraží. Hotel nabízí restauraci, posilovnu se systémem InFit?, bar a společný lounge. Tento 4hvězdičkový hotel poskytuje ubytování v klimatizovaných pokojích s bezplatným Wi-Fi, zařízením Chromecast a vlastní koupelnou. Hotel spravuje prvních 12 pater ikonické věže GalfA a má nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a úschovnu zavazadel. Každé ráno se v hotelu podává snídaně formou bufetu. V hotelu je i bar, kde si při poslechu živé hudby můžete vychutnat originální koktejl. Hotel INNSiDE  stojí necelý 1 km od budov Bosco Verticale a 2 km od milánského hřbitova Cimitero Monumentale. Ubytování je vzdálené 10 km od letiště Milán Linate. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

STRAVOVÁNÍ

Se snídaní.

PODROBNÝ POPIS

Zájezd je určen pro individuální turisty. Termín zájezdu je možné přizpůsobit požadavku klienta. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky. 

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - Miláno - Praha, včetně všech tax a poplatků (v ceně je pouze kabinové zavazadlo, zpravidla do hmotnosti 8 kg/os.) 
 • 2x nocleh v hotelu 
 • 2x snídaně

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • transfery v Miláně
 • služby průvodce CK
 • komplexní pojištění
 • zavazadla k odbavení (cena na vyžádání dle termínu a letecké společnosti cca 1690 Kč / osoba)
 • městský poplatek, který může hotel účtovat při příjezdu 0,5-6 EUR / den

POZNÁMKY

Předpokládané časy letů:

 • Odlet z Prahy v dopoledních či odpoledních hodinách dle aktuálního letového řádu 
 • Odlet z Milána v odpoledních či večerních hodinách dle aktuálního letového řádu

  Lety jsou směrovány na hlavní milánské letiště Malpenza. Některé nízkonákladové letecké společnosti nabízejí i lety do Bergama, které z marketingových důvodů také označují jako "Miláno". Ale toto letiště je od Milána výrazně dále.

V případě nízkonákladových společností je zpoplatněn tzv. seating (= výběr míst v letadle). Doporučujeme tento seating přiobjednat, aby bylo možné provést odbavení k letu (vystavení  palubní vstupenky) s dostatečným předstihem. Cena seatingu je variabilní dle konkrétního místa. Nejčastěji se pohybuje v relaci 290 - 700 Kč za jeden let.


V nabídce zájezdu jsou zpravidla kalkulovány nejlevnější ceny letenek do Milána (časy letů se zobrazí pokud v cenové tabulce kliknete na "podrobnosti"). Za menší příplatek je však možné zpravidla zvolit i jiné časy letůSoučástí letenek je u každé osoby 1 palubní zavazadlo (40x20x25 cm), ale je možnost připlacení za větší zavazadla:


Více informací k nabídce našich leteckých eurovíkendů nejen do Milána naleznete na: http://eurovikendy.slantour.cz/