DOPORUČUJEME
KONTAKTNÍ INFORMACE

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.
tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz
Hotel Hutník II., Tatranské Matliare
DALŠÍ INFORMACE
-
Vysoké Tatry
Region Vysokých Tater patří k turisticky nejvyhledávanějším oblastem na Slovensku. V oblasti se nacházejí obce s historickými památkami...
VŠECHNY TERMÍNY
- 02.01.2021 - 08.03.2021
- 08.03.2021 - 01.04.2021
- 01.04.2021 - 06.04.2021
- 06.04.2021 - 03.05.2021
Hotel SOREA Hutník je hotelový komplex dvou budov. Hutník I***. a Hutník II**. Nachází se v pěkném a tichém prostředí Tatranských Matliárů, cca 2 km od Tatranské Lomnice.
V hotelu je hostům k dispozici krytý plavecký bazén, sauna, klasické masáže, hydromasáže, mořská lázeň, solárium, bowling, fitness, tělocvična, stolní tenis, biliard, kulečník, minigolf, herna pro děti, a hřiště. Hotel standardně poskytuje informační služby, prodej pohlednic, známek a dalšího zboží, půjčování fénů a žehliček a směnárenské služby. Dále recepce zajišťuje i pořádání kulturních a společenských programů, posezení při lidové hudbě, diskotéky, fakultativní výlety do blízkého a vzdáleného okolí (Polsko, Pieniny, Nízké Tatry, Ždiar, Belianská jeskyně, Zamagurie).
Léto: v letní sezóně jsou Tatranské Matliare ideálním východiskem pro méně náročné vycházky po okolních lesních cestičkách a výlety do Tatranské Kotliny, Tatranské Lomnice, na Medvědí louku, ale i pro vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Jahňací štít a do doliny Bílé vody. V nedaleké Tatranské Lomnici se nachází i nástupní stanice kabinkové lanovky na Skalnaté pleso, s možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. Okolí nabízí vhodné trasy pro cykloturistiku, v blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště.
Zima: milovníkům zimních sportů jsou k dispozici nedaleké lyžařské střediska v Tatranské Lomnici - na Skalnatém Plese nebo ve Ždiaru. Kabinkovou lanovkou z Tatranské Lomnice je přístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolí hotelu je vhodné pro běžecké lyžování
UBYTOVÁNÍ, POKOJE
Hutník II**: 2- lůžkový pokoj se sprchou a WC, TV+SAT, balkonem. Možnost přistýlky.
STRAVOVÁNÍ
Polopenze. Snídaně formou teplého a studeného bufetu. Večeře servírované (předkrm, hlavní jídlo, dezert) výběrem ze 4 - 5 jídel.PODROBNÝ POPIS
DÍTĚ ZDARMA: dítě 3 - 8 let zdarma s nárokem na přistýlku a polopenzi.(Platí pro ubytování s 2 dospělými a vždy jen jedno na pokoj.)- Cena vlakové dopravy objednané měně než 40 dnů před odjezdem je na DOTAZ !!!
- Ceny jízdenek v období státních svátků jsou vyšší, vždy dle aktuální nabídky na dotaz.
ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE
-
1x ubytování,
- 1x polopenze
- zdarma vstup do hotelového bazénu
BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA:
30 % sleva na základní vstup do wellness Urania v hotelu Urán
30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici
30 % sleva do wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese
30 % sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně
30 % sleva na vstup do wellness centra Euphoria v hotelu SNP v Demanovské Dolině
20 % sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matliaroch
ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE
Místní poplatek cca 1 Eur/den se hradí na místě. Pes za poplatek 7 Eur/den.POZNÁMKY
Při vyprodání 1- lůžkových pokojů lze ubytovat 1 osobu ve 2- lůžkovém pokoji za příplatek 200 Kč/den.
Více informací o Slovensku a Vysokých Tatrách též na http://www.tatratur.cz/. Pro více informací o nabídkách zájezdů od cestovní agentury SLAN tour pokračujte zde.
Nástup na pobyt od 13:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/osoba na den.
Pobyt se psem je možný, poplatek 7 Kč / den.