DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Arena 4*, Amsterdam - letecky 3 dny

Amsterdam - hlavní město Nizozemska je díky své malebné síti kanálů, bohaté historii a pulzujícímu kulturnímu životu jedním z nejživějších měst na světě. V Amsterdamu se dá podnikat mnoho věcí za každého počasí. Mnohé z nejpřínosnějších zážitků leží mimo dobře vyšlapané turistické stezky v centru města.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 26.07.2024 - 28.07.2024

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu
[podrobnosti]
Volno 14790 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Příplatek za 1-lůžkový pokoj Volno 7190 Kč
Palubní zavazadlo (do 15 kg) Volno 1690 Kč
Zavazadlo k odbavení (do 15 kg) Volno 2190 Kč
Zavazadlo k odbavení (do 23 kg) Volno 2590 Kč
Transfer z letiště do hotelu cena od Volno 2300 Kč
Rijksmuseum - Časová vstupenka Volno 890 Kč
Rijksmuseum - Časová vstupenka do 18 let Volno 0 Kč
Plavba po amsterdamských kanálech Volno 490 Kč
Komplexní pojištění Volno 180 Kč

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy do Amsterdamu. Individuální transfer do hotelu, ubytování, volno.
2. den: Snídaně. Pobyt v Amsterdamu, možnost individuální návštěvy místních památek a zajímavostí.
3. den: Snídaně. Individuální transfer na letiště a odlet z Amsterdamu zpět do Prahy.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Hotel Arena poskytuje pokoje s vysokými stropy, velkými okny, šikmými stěnami, dřevěnými trámy a originálními ozdobami. Všechny pokoje jsou odlišné, ale každý má TV s plochou obrazovkou, klimatizaci, posezení a vlastní koupelnu. K dispozici je bezplatné bezdrátové i pevné připojení k internetu.

STRAVOVÁNÍ

snídaně formou bufetu

PODROBNÝ POPIS

Zájezd je určen pro individuální turisty. Cena na osobu vychází z aktuálně dostupných cen letenek v době přípravy této nabídky.


Plavba po amsterdamských kanálech
Možnost poznat Amsterdam z paluby lodi byste si určitě neměli nechat ujít. Projížďka po amsterdamských kanálech (tzv. grachtech) trvá cca 1 hodinu a určitě stojí za to!


Rijksmuseum
Pokud plánujete v rámci zájezdu do Amsterdamu navštívit slavné Rijksmuseum, doporučujeme objednat předem tzv. časovou vstupenku. Počet návštěvníků do muzea je regulován a mohlo by se stát, že v době vaší návštěvy budou již všechny časové sloty vyprodány. Vyhnete se rovněž dlouhým frontám a čekání před pokladnou muzea.


Co v Amsterdamu dále nevynechat:

 • Dům Anny Frankové - Dům Anny Frankové v sobě skrývá malé muzeum a expozici, která připomíná život židovské dívky Anne Frank i obecně pronásledování Židů nacisty. Právě do Amsterdamu Anne Frank uprchla před nacisty během druhé světové války a v domě číslo 263 na ulici Prinsengracht po dva roky žila.

 • Muzeum Van Gogha - Jeden z nejznámějších a nejuznávanějších světových malířů, Vincent van Gogh, je zároveň pravděpodobně nejslavnější postavou nizozemské historie. Není proto divu, že v Amsterdamu se jeho dílu věnuje celé jedno muzeum.

 • Náměstí Dam - Ačkoli krása Amsterdamu tkví spíš v úzkých uličkách podél kanálů s hustě osázenou zelení, i tady najdete jedno hlavní velké náměstí. Tím je "Dam" přímo v srdci města, který slouží k setkávání i pořádání kulturních akcí.

 • Oude Kerk - Přímo uprostřed "vykřičené" čtvrti Red Light District najdete nejstarší dochovanou stavbu v Amsterdamu, Oude Kerk (neboli Starý kostel).

 • Květinový trh Bloemenmarkt - Vydejte se ke kanálu Singel, kde navštívíte jeden z největších městských květinových trhů na světě. Prim zde pochopitelně hrají tulipány, ale fantazii se meze nekladou a pořídíte tu všechny možné druhy květin.

 • Waag - Nejstarší nenáboženskou stavbou v Amsterdamu je bývalá městská brána Waag. Stojí na náměstí Nieuwmaarkt a od roku 1970 je národní památkou.

 • Bazilika svatého Mikuláše - Každé město má vždy svoji největší katedrálu, tou amsterdamskou je Bazilika svatého Mikuláše (Basiliek van de Heilige Nicolaas), která slouží jako římsko-katolický kostel.

 • Větrný mlýn De Gooyer - Holandsko je zemí romantických větrných mlýnů, a tak jistě nějaký budete očekávat i v Amsterdamu. Na východě města narazíte rovnou na nejvyšší dřevěný větrný mlýn v celém Nizozemsku. Mlýn pochází z roku 1725 a v současné době není možné navštívit přímo jeho interiér, nicméně v přízemí najdete příjemnou restauraci.

 • Vondelpark - Odpočinout od shonu města a rušných přeplněných uliček si nejsnáze můžete v "amsterdamském Central Parku", kterým je Vondelpark.

Vstupné (orientačně): Dům Anny Frankové - od 11 EUR, Muzeum Van Gogha - od 19 EUR, Náměstí Dam - od 10 EUR, Oude Kerk - od 12 EUR, Bazilika svatého Mikuláše - zdarma

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká doprava Praha - Amsterdam a zpět
 • malé příruční zavazadlo (zpravidla 45x36x20cm)
 • 2x nocleh v hotelu
 • 2 x snídani 

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • komplexní pojištění (storno zájezdu a léčebné výlohy)
 • zavazadlo k odbavení (možné přiobjednat)
 • transfer z letiště do hotelu (možné přiobjednat)
 • městský poplatek cca 9 EUR/osoba/noc (splatný na recepci hotelu)
 • místní veřejná doprava
 • místní vstupné do objektů
 • služby průvodce či delegáta CK

POZNÁMKY

Cena transferu z letiště do centra města se liší. Zpravidla se pohybují v relaci od 2300 Kč za vůz pro 1-3 osoby.
Pokud máte zájem o transfery na oba směry je potřeba transfer zvolit v objednávce dvakrát.


Více informací k nabídce našich leteckých eurovíkendů nejen do Amsterdamu naleznete na: http://eurovikendy.slantour.cz/


Katalogové (internetové) ceny eurovíkendových zájezdů se mění v závislosti na aktuální dostupnosti letenek v ekonomické třídě i cenové nabídce hotelových pokojů. Obecně platí, že s čím větším předstihem zájezd objednáte, tím zpravidla získáte lepší (= nižší) cenu. Krátce před odletem může být cena stejného hotelu (zájezdu) již výrazně vyšší. Doporučujeme tedy objednávat tento typ zájezdů min. 1 měsíc před odletem. V případě, že objednáváte tento zájezd v kratší době, může se stát, že aktuálně dostupná cena letenek  bude vyšší, než původně kalkulovaná. Což se následně projeví ve výsledné ceně zájezdu. Na tuto skutečnost bychom vás, samozřejmě, upozornili obratem, po obdržení vaší objednávky. OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU