DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Berlínská výstava - Pozdní gotika

Jednodenní autobusový zájezd na výstavu Pozdní gotika v berlínské Státní galerii!

PROGRAM ZÁJEZDU

V pátek 4. června 2021 odjezd autobusem v 6:00 hodin z Prahy od Hlavního nádraží v Praze (parkoviště nad stanicí metra Hlavní nádraží). Příjezd do Berlína kolem 11.00 hodiny. Prohlídka výstavy Pozdní gotika a komentovaná prohlídka stále expozice s uměním pozdní gotiky a italské renesance. Odpoledne v centru města s možností návštěvy slavné ulice Unter den Linden. Odjezd z Berlína v 17.30 hodin, příjezd do Prahy kolem 23.00 hodin.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 05.08.2021 - 05.08.2021

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 1250 Kč
Příplatky Kapacita Cena
komplexní pojištění - Kooperativa Volno 60 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč
Slaný Volno 0 Kč

PODROBNÝ POPIS

Pozdní gotika, německy Spätgotik, označuje významné období evropského umění od doby působení architekta a sochaře Petra Parléře, až po přijetí italské renesance malířem Albrechtem Dürerem. Vůbec poprvé je pozdní gotice věnována samostatná výstava, která chce v plné šíři ukázat nejrůznější tvůrčí projevy umění 15. století v deskovém malířství, sochařství, grafice, kresbě i uměleckém řemesle. Velká pozornost bude věnována osobnostem jako byl Jan van Eyck, Rogier van der Weyden, Hans Memling, Hieronymus Bosch, Hans Multscher, Konrad Witz, Veit Stoss, Martin Schongauer nebo Matthias Grünewald. Umělecká díla z berlínských sbírek budou doplněna četnými zahraničními zápůjčkami. 

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • dopravu autokarem
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • vstupy do objektů
  • komplexní pojištění

POZNÁMKY

Zájezd pořádá cestovní kancelář Slan tour ve spolupráci s uměleckohistorickou agenturou ARS AURO PRIOR PhDr. Petera Kováče a s Klubem přátel Stavitelů katedrál. Průvodcem bude historik umění PhDr. Peter Kováč.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU