DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Bavorské hory, hrady a zámky

DALŠÍ INFORMACE

VŠECHNY TERMÍNY

  • 23.08.2024 - 25.08.2024
V Bavorsku jsou mnohá místa nerozlučně spjata s osobností krále Ludvíka II., jenž sice jako vladař nic mimořádného nevykonal, zato vtiskl svého tvořivého ducha do řady staveb, které ho proslavily po celé Evropě. S řadou těchto mnohdy až překvapivě úchvatných objektů, zasazených do rozmanité bavorské přírody, se můžete seznámit na tomto zájezdu.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odjezd z ČR v pozdních večerních hodinách. Non-stop cesta do Německa.

2. den: Ráno zastávka ve známém alpském středisku Garmisch-Partenkirchen, které leží pod nejvyšším vrcholkem Německa, známou Zugspitze (2963 m). Nenáročná turistická vycházka soutěskou Partnachklamm

Dále budete pokračovat prohlídkou benediktinského kláštera Ettal - rozlehlý klášter ze 14. století v údolí řeky Ammer po prastaré cestě přes Brennerský průsmyk.  Opatství bylo založeno již v roce 1330. V dnešní době zde žije na 50 mnichů, kteří provozují mj. pivovar, sýrárnu či likérku.

Odpoledne návštěva zámku Linderhof, barokní zámek s umělou jeskyní, v zámeckém parku jsou umělé vodopády a 32 m vysoký vodotrysk.  Linderhof je prvním ze zámků vybudovaných Ludvíkem II., které navštívíme.

V podvečer ubytování v hotelu v oblasti Schwangau. 

3. den: Po snídani návštěva zámku Neuschwanstein, pohádkově krásné stavby v bavorských Alpách, který nechal vystavět Ludvík II. Dnes je to nejnavštěvovanější zámek v Německu! 

Dále přejezd k jezeru Chiemsee, kde je možné navštívit zámek Herrenchiemsee na ostrově uprostřed jezera.  I tento zámek pochází z období vlády Ludvíka II. a je jakousi kopií francouzských Versailles.

V pozdních nočních hodinách návrat do ČR.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 23.08.2024 - 25.08.2024

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Vyprodáno! 4290 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1-lůžkový pokoj Volno 990 Kč
komplexní pojištění Volno 180 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč
Slaný Volno 0 Kč
Kladno Volno 0 Kč
Beroun Volno 0 Kč
Rokycany Volno 0 Kč
Plzeň Volno 0 Kč
Kralupy nad Vltavou Volno 300 Kč
Louny Volno 300 Kč
Nové Strašecí Volno 250 Kč
Roudnice nad Labem Volno 350 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 1x nocleh
  • 1x snídaně
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupy do objektů
  • poplatek za přejezd lodí na ostrov  na jezeře Chiemsee.

POZNÁMKY

Informace o Německu. Pro více informací o poznávacích zájezdech v Německu navštivte webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.

Cena nezahrnuje vstupné (orientačně): Zámek Neuschwanstein 20,5 EUR, Zámek Linderhof 10 EUR, Soutěska Partnachklamm 7,5 EUR (pouze v případě dobrého počasí), Zámek Herrenchiemsee 11 EUR, Loď na ostrov Chiemsee 7,4 EUR. Doporučené minimální kapesné: 70 EUROBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU