DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Vlakem Pendolino - Apartmánový hotel LAKE RESORT, Štrbské Pleso

AKCE

Pojeďte na prodloužený víkend v Tatrách luxusním expresem Pendolino. Za 7 hodin nebo i dříve můžete být pohodlně ve vašem hotelu  v Tatrách.   Rychle, pohodlně, bezpečně!

Objevte kouzlo odpočinku v nádherném horském prostředí na břehu malého Štrbského plesa. Lukrativní apartmány Lake Resort Vás jistě okouzlí svým příjemným interiérem a podmanivým exteriérem s unikátními výhledy na jezero a Tatranské panorama.
Resort disponuje zcela novými, moderními a kompletně zařízenými apartmány pro Váš maximální komfort. Součástí každého apartmánu je balkon, plnohodnotná kuchyňka, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a TV. V některých apartmánech se nachází i pračka. Samozřejmostí je k dispozici úschovna lyží přímo v prostorách resortu.
Největším bonusem je hlavně poloha resortu, který se nachází jen 2 minuty pěšky od nádraží a 2 minuty od zastávky skibusu, který Vás vyveze až do lyžařského střediska. Personál a služby recepce jsou pro ubytované hosty k dispozici 24 hodin v nedalekém Hotelu Ovruč, který je od resortu vzdálen jen 150 metrů a jehož součástí je i wellness centrum, kde si hosté mohou dopřát zasloužený relax v saunách či vířivce.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Studio 2+2: obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou. 
Vybavení - TV se satelitními programy, jídelní kout, kuchyň - myčka nádobí, varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlna trouba, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, pračka (v některých apartmánech. K některým studiím přísluší balkon.
Apartmán Standard 2+2: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby.
Vybavení - TV se satelitními programy, jídelní kout, kuchyň - myčka nádobí, varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnná trouba, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, pračka - v některých apartmánech. K některým apartmánům přísluší balkon.
Apartmán Delux 2+2 (prostornější): ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby.
Vybavení - TV se satelitními programy, jídelní kout, kuchyň - myčka nádobí, varná deska, varná konvice, chladnička, mikrovlnná trouba, koupelna - sprchový kout, sociální zařízení, vysoušeč vlasů, pračka - v některých apartmánech. K některým apartmánům přísluší balkon.

STRAVOVÁNÍ

Bez stravy.
Možnost vlastního vaření v kompletně vybavené kuchyňce, která je součástí každého studia nebo apartmánu. Každý ubytovaný host má nárok na 10% slevu v APLEND restauracích.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 20.04.2023 - 23.04.2023

Služby Kapacita Cena
1. nebo 2. osoba ve studiu 2+2 Volno 5590 Kč
1. nebo 2. osoba v apartmánu Standard 2+2 Volno 6290 Kč
1. nebo 2. osoba v apartmánu Delux 2+2 Volno 6690 Kč
3. nebo 4. osoba ve studiu 2+2 Volno 3890 Kč
3. nebo 4. osoba v apartmánu Standard 2+2 Volno 3890 Kč
3. nebo 4. osoba v apartmánu Delux 2+2 Volno 3890 Kč
dítě do 6 let na přistýlce Volno 590 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Komplexní pojištění Volno 240 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč
Kolín Volno 0 Kč
Pardubice Volno 0 Kč
Česká Třebová Volno 0 Kč
Olomouc Volno 0 Kč
Ostrava Volno 0 Kč

PODROBNÝ POPIS

DOPRAVA VLAKEM
Doprava je zajištěna expresem Pendolino včetně místenek.

Cesta tam: ranní spoj s odjezdem z Prahy  v 6:25 hod. Příjezd do Popradu  v 13.10 hod.
Cesta zpět: odpolední spoj s odjezdem z Popradu cca v 16:05 hod. Příjezd do Prahy ve 22:27 hod. 
Přepravu z Popradu do Tatranské Lomnice a zpět do Popradu si klienti zajišťují sami a to převážně místní Tatranskou železnicí, na kterou lze přestoupit přímo ve vlakové stanici Poprad. Cena jízdenky na tento úsek je 1,5 Eur.

Nástupní místa: Praha (odj. 06:25), Kolín (odj. 07:08), Pardubice (odj. 07:28), Česká Třebová (odj. 08:10), Olomouc (odj. 08:45), Ostrava (odj. 09:53). V případě požadavku zajistíme i jízdenky na spoj k uvedeným nástupním místům.

Hotelový resort se nachází cca 2 min. chůze od železniční stanice Štrbské Pleso.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • dopravu vlakem z ČR do Popradu a zpět
  • 3x ubytování 


ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • místní poplatek 1 Eur / osoba / den (platí se na recepci hotelu)
  • místní dopravu (úsek Poprad - Tatranská Lomnica, cca 1,5 Eur)

POZNÁMKY

Je možné zajistit libovolný termín odjezdu i mimo vypsané termíny. Stejně tak je možné i prodloužení pobytu v tatrách  o 1 nebo i více dní. V případě prodloužení zájezdu je v ceně jízdenka a ubytování s polopenzí na objednaný počet nocí. 

Hosté se mohou ubytovat denně v době od 14:00, ukončení pobytu v den odjezdu do 10:00 hod. Klienti se při příjezdu hlásí v recepci v Hotelu Ovruč, Móryho 4017 vzdáleném jen 150 metrů od Lake Resort. Bezplatné parkování pro hosty je k dispozici v prostorách garáže nebo venkovních částí hotelu.

Pobyt se psem: nelzeOBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU