DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522704
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

ALPSKÉ VYHLÍDKY

DALŠÍ INFORMACE

Během tří dnů navštívíte Salzburk, město spojené s životem, dílem i památkami na Mozarta a jeho rodinu, jezero Königsee, Krimmelské vodopády, horská střediska Kaprun a Zell am See, populární Grossglockner a řadu dalších míst v bavorských a rakouských Alpách.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Krátce po půlnoci odjezd z ČR. Non - stop cesta přes Německo do Rakouska. Dopoledne zastávka v Salzburku, prohlídka centra města spojená s procházkou od pověstného zámku Mirabell přes nejstarší ulici Getreidegasse se zastávkou na Mozartově náměstí, v Dómu sv. Ruperta, v opatství sv. Petra s pohledem na pevnost vévodící na skále nad městem, památky Salcburku jsou zkrátka nevyčerpatelné. Ze Salcburku se přesuneme do Berchtegadenských Alp k jezeru Kőnigsee. Prohlídka historického Obersalzburgu - Hitlerova sídla - Kehlsteinhaus v Berchtegadenských Alpách. V podvečer odjezd na ubytování do typické alpské vesničky, nocleh.
2. den: Snídaně. Dopoledne vycházka ke Krimmelským vodopádům, které patří k jedněm z největších v Evropě. Odpoledne návštěva Kaprunu, horského střediska se známým ledovcem (možnost výletu lanovkou k ledovci). Dále zastávka v Zell am See, prohlídka horského střediska, krátké volno. Večer návrat na ubytování, nocleh.
3. den: Snídaně, dopoledne výjezd na Grossglockner, překrásné vyhlídky na okolní velehory a ledovce. Návrat do ČR v pozdních večerních hodinách.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu cena zájezdu
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 2x nocleh
  • 2x snídaně
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupné (orientačně): Hitlerovo sídlo 14,5 EUR, Krimmelské vodopády 3 EUR, Kaprun 17,5 EUR

POZNÁMKY

Informace o Rakousku.

Pro více informací o Rakousku navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.