KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty
Parkování na letišti

POJIŠTĚNÍ

Cestovní kancelář SLAN tour s.r.o. je pojištěna dle zákona 159/1999 Sb. pro případ insolvence CK u pojišťovny UNIQA a. s.

CK SLAN tour je členem odborného profesního sdružení Albatros

Hotel Zlatý Anděl****, Český Krumlov

POPIS A POLOHA

Součástí hotelu jsou dvě restaurace, stylová tradiční restaurace DON JULIUS se specialitami místní i zahraniční kuchyně a elegantní restaurace PETR VOK s výhledem na náměstí vhodná pro pořádání slavnostních obědů, večeří a rodinných oslav. Kavárna s letní terasou přímo na náměstí nabízí dezerty z vlastní cukrárny. K hotelu náleží též oblíbený Music&Cocktail Bar, který láká množstvím míchaných nápojů a osobitým interiérem.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Pokoje Standard: 2- lůžkový pokoj průměrná výměra v rozmezí od 12 do 40 m 2. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, přičemž některé z nich jsou mezonetového typu. Možnost ubytování ve 4- lůžkových pokojích se dvěmi ložnicemi (vhodné pro rodiny).  

Pokoj Delux: 2-a 3- lůžkový pokoj velmi prostorné pokoje s výměrou v rozmezí od 30 m 2 výše. Pokoje jsou orientovány do dvorní části nebo na náměstí Českého Krumlova, případně do uliček vedoucích z náměstí. Pokoje mají většinou koupelnu s vanou a oddělené WC.  

Pokoj Luxusní Apartmán : Prostorné, moderní apartmány s rozlohou 80-120 m2 pro 2-4 osoby se nachází přímo na náměstí v Českém Krumlově vzdálené necelých 50 m od hlavní budovy hotelu. Nabízí obývací pokoj s pohovkou, samostatnou ložnici, plně zařízenou kuchyň a stylovou koupelnu. Apartmány jsou vybaveny satelitní TV, bezplatným Wi-Fi připojením a kávovarem.

PŘEHLED ZÁJEZDŮ A TERMÍNŮ