mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz

kompletní kontakty

Víkend s NHL v New Yorku, listopad

V rámci našeho leteckého zájezdu do USA můžete shlédnout několik zajímavých utkání NHL a navštívit jednu z nejznámějších světových metropolí - New York.New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Tato americká metropole vám nabídne nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, velkolepé muzikály na Brodwayi či nezapomenutelný pohled na město ze známého mrakodrapu Empire State Building.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu Základní cena za osobu ve 2-lůžkovém pokoji
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PROGRAM ZÁJEZDU

1.den, 14.11.2015

Odlet v ranních hodinách z Prahy do New Yorku. Přílet do New Yorku odpoledne (místního času). Transfer do hotelu, ubytování.

2.den, 15.11.2015

Dopoledne prohlídka centra New Yorku - Manhattanu s průvodcem.
V rámci volných dní možnost individuální návštěvy dalších newyorských zajímavostí.
Doporučujeme návštěvu Empire State Buildingu, Central Parku, Gugenhaimova muzea, Metropolitního muzea, Wall Street s new yorskou burzou, Ground Zero, State Islandu (trajektem s výhledem na sochu Svobody) aj. Večer návštěva zápasu NHL, New York Rangers - Toronto Maple Leafs, od 19:00 hod.

3.den, 16.11.2015

Individuální volno. Doporučujeme např. návštěvu Čínské a Italské čtvrti nebo Rockefellerova centra. Večer návštěva zápasů NHL, NY Islanders -  Arizona, od 19:00 hod.

4.den, 17.11.2015

Dopoledne volno. New York je ideálním místem k nákupům. Odpoledne transfer na letiště. Odlet zpět do Prahy.

5.den, 18.11.2015

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

NH Jolly Madison Towers, Manhattan ***
Tento hotel v italském stylu se nachází na rohu Madison Avenue a 38. ulice na Manhattanu, 5 minut pěšky od nádraží Grand Central. Pokoje jsou zařízené v evropském stylu. Madison Towers Jolly Hotel stojí 10 minut pěšky od náměstí Times Square a divadelní čtvrti. Za 10 minut odtud dojdete také k mrakodrapu Empire State Building. Hosté mohou v hotelu využít prodej vstupenek a parkování zajišťované obsluhou.

PODROBNÝ POPIS

V listopadovém termínu se můžete těšit na zápasy New York Rangers, New York Islanders a New Jersey Devils proti dalším týmům z NHL.