DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

New Jersey Devils, NHL (letecký zájezd)

Ďáblové z New Jersey, města nedaleko New Yorku, jsou poměrně "mladým" klubem v NHL. V hale Byrne Meadowlands Arena nastupují teprve od roku 1982. Nedávno se však přestěhovali do nové moderní haly Prudential Centre. Jako klub s nepříliš velkou tradicí se Ďáblové nebránili příchodu hráčů z Evropy, především ze Sovětského svazu a Československa. A tak zda nastupovali např. Fetisov, Kasatonov, Peter Šťastný či Robert Holík. K současným hvězdám týmů patří především český útočník Patrik Eliáš, obránce Martin Židlický, brankář Martin Brodeur či útočník Brendan Shanahan.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • nocleh v Jersey City (či New Yorku) / dle termínu zájezdu
  • leteckou dopravu do New Yorku a zpět
  • palubní zavazadlo

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • průvodce
  • místní dopravu
  • registrace ESTA 14 USD
  • zavazadlo k odbavení
  • vstupenky - dle volby (za příplatek k základní ceně)

TERMÍNY A CENY

Termín zájezdu letecký zájezd (hotel 3* Jersey City)letecký zájezd (hotel 3* NY - Manhattan)II. galerie - podél hřiště
K zvolenému zájezdu bohužel aktuálně nenabízíme žádný termín.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu individuální transfer do hotelu a ubytování.

2. den: Možnost individuální návštěvy Jersey City či newyorských zajímavostí. Doporučujeme návštěvu Empire State Buildingu, Central Parku, Gugenhaimova muzea, Metropolitního muzea, Wall Street s new yorskou burzou, Ground Zero, Staten Islandu (trajektem s výhledem na sochu Svobody). Návštěva domácího utkání New Jersey Devils(většinou ve večerních hodinách).

3. den: V odpoledních hodinách transfer na letiště, odlet z New Yorku zpět do Prahy. (Případně další pobyt v NJ s možností návštěvy New Yorku.)

4. (5./6.) den: Přílet do Prahy v dopoledních hodinách.


U termínů pětidenních zájezdů je navíc jeden den individuálního programu. Během čtvrtého dne je odlet z New Yorku a během pátého přílet do ČR.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

 

PODROBNÝ POPIS

V případě zájmu o návštěvu zápasu New Jersey Devils včetně ubytování je vhodné se rozhodnout, zda budete chtít využít hotely v New Yorku  (na Manhattanu), které jsou sice výrazně dražší, ale nabízejí lepší možnost další zábavy či poznání zajímavostí New Yorku. Nebo můžete zvolit ubytování v oblasti Jersey, kde jsou ceny hotelů nižší. Základní cenová nabídka vychází z ubytování v oblasti Jersey.


Letecký zájezd zahrnuje zpravila 2 až 4 noci v hotelu + letenku do New Yorku a zpět.

U termínů 4-denních zájezdů se jedná o pobyt s ubytováním na 2 noci. U termínů 5ti denních zájezdů se jedná o pobyt s ubytováním na 3 noci.Příplatky za 1-lůžkový pokoj a případnou slevu pro 3. osobu na pokoji sdělíme na vyžádání. 

 

Letenky zajišťujeme jak s odletem z Prahy, tak i z Vídně, případně dalších evropských měst. 

POZNÁMKY

Ceny leteckých zájezdů jsou vždy za osobu ve 2-lůžkovém pokoji. 1-lůžkový pokoj lze zajistit na vyžádání.


V případě zájmu je možné zajistit odlet z Vídně. Cena letenky na vyžádání.


Uvedené ceny vstupenek jsou orientační. V průběhu sezony se mohou měnit i s ohledem na dostupnost konkrétní kategorie. Přesnou cenu je možné sdělit až po potvrzení objednávky.Většina týmů NHL používá poměrně složitý cenový systém pro prodej vstupenek. V rámci zjednodušení nabídky a prodeje těchto vstupenek jsme zavedli naši interní kategorizaci vstupenek tak, že galerie P = místa v přízemí (v zásadě nejlepší místa v hale), galerie I. = místa na 1. galerii v hale (= tedy 1.patro),galerie II. = místa na 2.galerii, a tak dále. Některé velké haly mají až čtyři galerie/patra.

 

 

Další informace o zájezdech, ubytování a vstupenkách na NHL naleznete na sport.slantour.cz nebo na sportakce.cz