DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Moto Grand Prix Brno - vstupenky

Grand Prix České republiky 2020

Velká cena Brna - náš domácí a našim srdcím nejbližší závod celého seriálu Moto GP. Akce, na kterou se těšíme celý rok!

VSTUPENKY A DALŠÍ SLUŽBY, 07.08.2020 - 09.08.2020

VSTUPENKY Dostupnost Cena
Silver (B,D,E,G) - přírodní tribuna Volno 2990 Kč
Gold (B,C,D,E,F,G) - přírodní tribuna Volno 2590 Kč
Junior (2006 - 2013 včetně) - přírodní tribuna Volno 390 Kč
Senior (nar. do 1953 včetně) - přírodní tribuna Volno 690 Kč
T1 - sedadlová tribuna Volno 4790 Kč
T2 - sedadlová tribuna Volno 4290 Kč
T3 - sedadlová tribuna Volno 7690 Kč
T4 - sedadlová tribuna Volno 3690 Kč
T5 - sedadlová tribuna Volno 4790 Kč
Camp A (1 motorka / 1 osoba) Volno 5390 Kč
Camp A+ (1 motorka / 2 osoby) Volno 9200 Kč
T2 PREMIUM Volno 12190 Kč
T2 PREMIUM JUNIOR Volno 6100 Kč
Příplatky Dostupnost Cena
Poštovné v rámci ČR Volno 80 Kč

PODROBNÝ POPIS

NABÍDKA VSTUPENEK: 


PŘÍRODNÍ TRAVNATÉ PLOCHY:  

Vstupenka GOLD - Třídenní vstupenka bez omezení platí na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G.
Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Můžete se projít po všech přírodních tribunách, zajít si koupit tričko nebo čepici oblíbeného jezdce do shopping zóny u hlavní brány, nebo si užít skvělý výhled a nasát atmosféru na nejoblíbenější tribuně C! Parkoviště pro automobily je umístěno nad Žebětínem, podél cesty k hlavnímu vchodu (VN) a nad Ostrovačicemi. Motorkáři mohou zaparkovat svou motorku na hlídaném parkovišti uvnitř areálu.Proti tribunám C, D, F, G jsou umístěny velkoplošné obrazovky. Speciální tribuna F se skládá z terasovitě zpevněných pásů, které umožňují pohodlné sezení. Pro vstup do areálu lze použít všechny brány kromě brány A (kemp). Doporučené brány: hlavní brána nebo vstup pod mostem.

Vstupenka SILVER Třídenní vstupenka opravňuje ke vstupu na čtyři vnější přírodní tribuny okruhu (B, D, E a G), mezi kterými lze volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky proti tribunám D a G. Držitelé vstupenky SILVER nemají přístup do podchodů pod dráhou ani areálem (ani u startu, ani u Schwantzovy zatáčky).
Se vstupenkou SILVER mohou motorkáři využít parkoviště pro motorky přímo na tribuně D.  Parkoviště pro automobily je umístěno nad Žebětínem, podél cesty k hlavnímu vchodu (VN) a nad Ostrovačicemi. 
Pro vstup do areálu lze použít brány: B, D, E a G.

Vstupenka JUNIOR (dětská varianta vstupenky GOLD) třídenní vstupenka JUNIOR umožňuje volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh. Se vstupenkou JUNIOR můžete do areálu vstoupit kteroukoliv branou krom brány A (kemp) a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Vstupenka JUNIOR je určena pouze pro děti narozené v letech 2006 až 2013 v doprovodu dospělé osoby. 

Vstupenka SENIOR (varianta vstupenky GOLD pro návštěvníky narozené do 1953 včetně a starší) Třidenní vstupenka umožňuje volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou u hlavního vstupu na Masarykův okruh. Se vstupenkou SENIOR můžete do areálu vstoupit kteroukoliv branou krom brány A (kemp) a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Vstupenka SENIOR je určena pouze pro návštěvníky narozené 1952 včetně a starší. Při vstupu do areálu je nutné se vstupenkou předložit také průkaz totožnosti s datem narození. Parkoviště pro automobily je umístěno nad Žebětínem, podél cesty k hlavnímu vchodu (VN) a nad Ostrovačicemi. Proti tribunám C, D, F, G jsou umístěny velkoplošné obrazovky.  Speciální tribuna F se skládá z terasovitě zpevněných pásů, které umožňují pohodlné sezení.

PŘÍRODNÍ SEKTORY: 

Sektor B Před tribunou není velkoplošná obrazovka.Tribuna leží na vjezdu do páté zatáčky, která následuje po výrazném klesání, kde musí jezdci prudce brzdit. Na tribuně je veškeré zázemí pro fanoušky - sanitární zařízení, občerstvení a základní sortiment merchadisingu. 

Sektor C Nejatraktivnější přírodní tribuna na Masarykově okruhu nabízí úžasný pohled dokonce na čtyři zatáčky Masarykova okruhu, které tvoří úsek zvaný Stadion. Jde o nejatraktivnější část trati, ve které se jezdci často předjíždějí. Tribuna má veškeré potřebné zázemí, dostatek stánků s občerstvením, sociální zařízení a její návštěvníci mají při Grand Prix výhled dokonce na čtyři velkoplošné obrazovky. 

Sektor D Tento sektor se rozkládá po celé délce klesání k takzvané Schwantzově zatáčce a je levnější alternativou k nejoblíbenější tribuně C. Severozápadní část tribuny nabízí ideální výhled na poslední dvě zatáčky Stadionu, v jihovýchodní části mohou diváci sledovat jezdce najíždějící do obtížné zatáčky, která dostala jméno po legendárním Kevinu Schwantzovi, který v ní těžce havaroval, a jeho motorka shořela. Diváci mají během Grand Prix k dispozici dvě velkoplošné obrazovky. 

Sektor E Tento sektor se rozkládá přímo naproti Schwantzově zatáčce. Je z ní dobrý výhled na nejnižší místo trati a na dvě nejbližší zatáčky. Během Grand Prix je naproti tribuně velkoplošná obrazovka. 

Sektor F Tento sektor nabízí výborný výhled na dvojici zatáček před závěrečným stoupáním k cílové rovince. Jde o jeden z rozhodujících úseků na Masarykově okruhu. Pokud jej závodník projede v nejlepší stopě a neztratí rychlost, může v následujícím stoupání získat cenné vteřiny. Díky své strmosti nabízí nejpřehlednější výhled na trať. Tribuna je částečně tvořena umělými kamennými stupni, které poskytují příjemný prostor k sezení. 

Sektor G Tento sektor se rozkládá podél celého úseku stoupání k posledním dvěma zatáčkám a cílové rovině. Ze spodní části je ideální výhled na jedenáctou a dvanáctou zatáčku před stoupáním, v horní části lze sledovat jezdce najíždějící do poslední dvojice zatáček. 


SEDADLOVÉ TRIBUNY

TRIBUNA T1 - platí na sedadlovou tribunu T1 (se zárukou vlastního sedadla) a přírodní tribuny B, C, D, E, F, G. Tribuna T1 se nachází v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C a je z ní výborný výhled na nejatraktivnější místa tratě a na velkoplošnou obrazovku umístěnou naproti ní. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem (podchodem Start či Schwantzovou zatáčkou) i shopping zónou.  

TRIBUNA T2 - platí na sedadlovou tribunu T2 (se zárukou vlastního sedadla) a přírodní tribuny B, C, D, E, F, G. Tribuna T2 je umístěna v prostoru startu a cíle s výborným výhledem na startovní rovinu a do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou. 

TRIBUNA T3 - nejoblíbenější sedadlová tribuna Masarykova okruhu. Je krytá, takže chrání před deštěm i sluncem a leží přímo naproti řídící věži a startovnímu roštu. Poskytuje skvělý výhled na startovní rošt i na stupně vítězů. Přímo pod tribunou jsou stánky s občerstvením. Naproti tribuně je umístěna velkoplošná obrazovka. Vstupenka platí i na všechny přírodní tribuny, umožňuje průchod areálem a do shopping zóny.

TRIBUNA T4 - platí na sedadlovou tribunu T4 umístěnou na výjezdu z úseku zvaného Stadión. Platí zároveň na přírodní tribuny B, C, D, E, F, G. Tribuna T4 se nachází v divácky populární oblasti tzv. stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C a je z ní výborný výhled na výjezd ze stadionu a na velkoplošnou obrazovku umístěnou naproti ní. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou. 

TRIBUNA T5 - má výborný výhled na start/cíl. Tribuna se nachází přímo naproti boxové uličce, díky tomu se diváci nikdy nenudí, protože kromě dráhy mohou sledovat i dění v boxech závodních týmů. Vstupenka platí i na všechny přírodní tribuny. Kromě garance vlastního sedadla umožňuje vstupenka také volný průchod areálem a do shopping zóny.

TRIBUNA T6 - je umístěna přímo na vjezdu do populární sekce trati nazvané Stadion, naproti přírodní tribuně C. Vstupenka platí na sedadlovou tribunu T6 a přírodní tribuny B, C, D, E, F, G. Tribuna T6 je umístěna na vjezdu do 6. zatáčky s excelentním výhledem na přední část populárního úseku stadionu, ve které se jezdci často předjíždějí.  Před tribunou je umístěna velkoplošná obrazovka. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

CAMP A - vstupenka do kempu na dráze je určena výhradně pro motorkáře s vlastním stanem (vjezd automobilů vč. obytných je zakázán). Kromě tribuny A platí také na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G. Kemp je vzdálený pouhých 15 m od závodní dráhy. Kapacita kempu je omezená.
Provozní doba kempu: čtvrtek 1. srpna od 14.00 - neděle 4. srpna do 18.00.

Další bonusy:  - kempovací místo (plocha pro jeden stan od čtvrtka večer do neděle večer)

- parkování motorek v areálu kempu

- projížďka po dráze za vodičem v pátek večer nebo v sobotu večer - podle aktuálního časového plánu

- velkoplošná obrazovka na tribuně A

- večerní hudební program v pátek i v sobotu

CAMP A + (1+1) vstupenka do kempu na dráze pro 2 osoby. Je určena pro jezdce a spolujezdce na jedné motorce se stejnými přístupy jako CAMP A.
Provozní doba kempu: čtvrtek 1. srpna od 14.00 - neděle 4. srpna do 18.00.

Další bonusy:  - kempovací místo (plocha pro jeden stan od čtvrtka večer do neděle večer)

- parkování motorek v areálu kempu

- projížďka po dráze za vodičem v pátek večer nebo v sobotu večer - podle aktuálního časového plánu

- velkoplošná obrazovka na tribuně A

- večerní hudební program v pátek i v sobotu

T2 PREMIUM - vstupenka je vhodnou variantou pro aktivního návštěvníka, který má zájem vidět nejen dění na startovní rovince, ale rád zakusí i nezaměnitelnou atmosféru přírodních tribun. Nabízí zázemí stanu s celodenním občerstvením (so a ne) umístěného vedle tribuny T2, návštěvu Paddocku, či pohled z tribuny T2.


Vstupenka T2 PREMIUM Vám umožní:

-dvoudenní vstup do otevřeného stanu T2 PREMIUM umístěného vedle sedadlové tribuny T2 s výhledem na úsek trati START/CÍL a do boxové uličky (SO-NE)

-dvoudenní catering - studené i teplé pokrmy, celodenní bufet, otevřený bar - nealkoholické nápoje, pivo a víno

-třídenní vstup na všechny přírodní tribuny B, C, D, E, F, G (PÁ-NE)

-parkování na vyhrazených místech poblíž hlavní brány včetně vyhrazeného příjezdu ze Žebětína a Ostrovačic. Parkovací karty budou zaslány nejpozději měsíc před konáním akce

-ojedinělou možnost zapůjčení paddockových karet k návštěvě Paddocku během závodního víkendu u hostesek. Pozor, čas zapůjčení je omezen!

-přístup na sedadlovou tribunu T2, kde je vyhrazen omezený počet sedadel pro hosty stanu T2 PREMIUM

-sledování průběhu závodů na LED obrazovkách umístěných přímo ve stanu

-k dispozici oficiální programy, výsledkový servis a další

T2 PREMIUM JUNIOR - vstupenka zahrnuje všechny služby jako vstupenka T2 PREMIUM, kromě nároku na parkovací kartu. Platí pro děti narozené v letech 2005 - 2012 v doprovodu dospělé osoby se vstupenkou T2 PREMIUM.

Děti do věku 6 let v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou T2 PREMIUM mají vstup do stanu T2 PREMIUM zdarma.

Parkovací karty pro držitele průkazu ZTP/P

Pro vozíčkáře a osoby s průkazem ZTP/P je k dispozici omezený počet parkovacích karet (max. 70 ks) pro parkování na vyhrazené ploše na přírodních tribunách s dobrou dostupností a výhledem na zajímavé úseky trati.
Při zájmu o parkovací kartu pro ZTP/P prosím uveďte do poznámky v objednávce.


ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • vybranou vstupenku (všechny vstupenky jsou třídenní)
  • rezervační poplatek CK

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • dopravu, ubytování

POZNÁMKY

Děti narozené v roce 2014 a později mají vstup na sedadlové tribuny v doprovodu dospělé osoby s platnou vstupenkou zdarma.

Pro slovenské klienty nabízíme možnost úhrady objednávky v EUR na náš Slovenský účet u VÚB Banka Bratislava. 


AKTUÁLNÍ CENY VSTUPENEK PLATÍ DO 27.2.2020! 


VSTUPENKY SE DAJÍ KOUPIT ONLINE POUZE DO 26.7.
OD 1.8. SE VSTUPENKY KUPUJÍ NA POKLADNÁCH MASARYKOVA OKRUHU.


Další informace o zájezdech, ubytování a vstupenkách na závody Moto GP naleznete na sport.slantour.cz nebo na sportakce.cz.OBJEDNÁVKA VSTUPENEK