DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Krakov

DALŠÍ INFORMACE

VŠECHNY TERMÍNY

Krakov - klenot mezi polskými městy. Navštívíte Královský zámek Wawel, židovskou čtvrť Kazimierz, čeká vás solný důl Vělička, Kalwaria Zębrzydowska i kouzelná příroda Ojcowského NP.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Cesta do Polska. O Velikonocích tradice Malopolska a krakovského vojvodství ve skanzenu Wygiełzów, Nadwiślański Park, zřícenina středověkého hradu Lipowiec; v Květnu Kroměříž, zahrady a arcibiskupské sklepy s ochutnávkou vína, individuální květinová výstava Floria 2020; v červenci Olomouc, Přemyslovský palác, radnice s orlojem, sloup Nejsvětější trojice, zastávka na hradě Helfštýn, mezinárodní centrum kovářství; v  září Rožnov pod Radhoštěm, babí léto v Beskydech a návštěva skanzenu, zastávka ve ŠTRAMBERKU, věž Trúba, ubytování v ČR.
2. den: Krakov, královský zámek Wawel, katedrála, Královská cesta, chrám P. Marie s bohatě zdobeným s 13 m vysokým gotickým oltářem, Rynek Glowny a slavná tržnice Sukiennice, Barbakan, Collegium Maius, dle času volno v centru města, indiv. Národní muzeum (Leonardova dáma s hranostajem), kavárnička nebi Pijalnia czekolady - výborná čokoláda na pití, atmosféra večerního města.
3. den: Solný důl Vělička, komplex kaplí v solných dolech, muzeum, Krakov, židovská čtvrť Kazimierz, Ojcow, turistika v Ojcovském NP, bizarní skalní útvary, hrad Ojców, Lokýtkova jeskyně. 
4. den: Kalwaria Zebrzydowska, významné polské poutní místo s nejrozsáhlejší kalvárií, 41 kaplí v okolních kopcích, vycházková trasa, zastávka v Cieszyn (Polský Těšín), městečko se zámkem a vzácnou rotundou sv. Mikuláše (exteriéry), návrat do Prahy ve večerních hodinách.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 25.09.2020 - 28.09.2020

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Na dotaz 5490 Kč
Příplatky Kapacita Cena
příplatek: pokoj 1/1 Volno 1500 Kč
příplatek večeře Volno 450 Kč
příplatek: komplexní pojištění - Kooperativa Volno 160 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč
Hradec Králové Volno 0 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 3x nocleh v hotelu 
  • 2x snídaně
  • 1x polopenze
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • pobytové taxy
  • vstupné (orientačně): Krakow - Wawel - Reprezentační komnaty 17 PLN, Královská apartmá - 24 PLN, zbrojnice + klenotnice 17 PLN, Dračí jáma 3 PLN, katedrála ve Wawalu je zdarma, vstup krypta, věž a klenotnice katedrály 10 PLN, Mariánský chrám 8 PLN, Muzeum Czartoryszkych 15 PLN, Collegium Maius 15 PLN, Palác Ciolowski - galerie pravoslavného umění 15PLN, palác Ciolkowski - Muzeum Jana Pavla II. 10 PLN, Kazimierz - synagoga 10 PLN, Wieliczka 41 PLN + povinný průvodce 6 PLN, Ojcow hrad 2 PLN, Lokýtkova jeskyně 7 PLN

POZNÁMKY

CK si vyhrazuje právo drobných přesunů programu vzhledem k počasí, aktuálním otevíracím dobám a dopravním podmínkám.


Pro více informací o poznávacích zájezdech do Polska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.
OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU