DOPORUČUJEME

Romantická údolí Mosely a Porýní
Romantická údolí Mosely a Porýní
Německo,
cena od: 5990 Kč
Perly staré Anglie
Perly staré Anglie
Anglie,
cena od: 9990 Kč
Londýn a Harry Potter
Londýn a Harry Potter
Anglie,
cena od: 5490 Kč
Májový víkend v maďarských termálech
Májový víkend v maďarských termálech
Maďarsko,
cena od: 5990 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hrady a zámky Švábské Jury, Romantická cesta a Bodamské jezero

Tento pestrý zájezd Vás provede po německé Romantické cestě, kde navštívíte v historii významné město Augsburg i romantická malá městečka Nördlingen a Dindelsbühl až k malebným zámkům Švábského Jury. Na závěr navštívíte Bodamské jezero, Rýnské vodopády i květinový ostrov Mainau.

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den - Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. WÜRTZBURG - historické bavorské biskupské město se světoznámou rezidencí a zámeckou zahradou (UNESCO). Historické město ROTHENBURG, kde je středověk stále na živu, místo, kde se zastavil čas, starobylé domy, vysoké věže, kašny, brány, opevnění.

2. den - Průjezd po tzv. NĚMECKÉ ROMANTICKÉ CESTĚ, která je pro své přírodní zajímavosti, řadu zámků a hradů a jedinečný sled historických měst a městeček jednou z nejoblíbenějších turistických tras v Německu. AUGSBURG - hlavní město historické země Švábsko pojmenované po římském císaři Augustovi, náměstí Rathausplatz s řadou architektonicky cenných domů, katedrála s bohatým zařízením, jedinečné Fuggerei. NÖRDLINGEN - má stále dokonale zachované středověké městské hradby, radnici ze 13. stol., kostel sv. Jiří a další středověké památky. Půvabné městečko DINKELSBÜHL se čtyřmi branami, velkolepými kupeckými domy a krásným kostelem sv. Jiří.

3. den - Zámek LUDWIGSBURG je situován v blízkosti Stuttgartu a přezdívá se mu "švábské Versailles". K procházkám zde lákají malebné zahrady s romantickým zámečkem, barokní park a ovocná zahrada. TÜBINGEN - významné univerzitní město na řece Neckar s hrázděnými domy a dvěma náměstími, malebné nábřeží řeky se středověkými domy, nad městem se tyčí zámek Hohentübingen.

4. den - Prohlídka hradu HOHENZOLLERN na 855 m vysokém kopci, který patří k nejkrásnějším a nejvíce navštěvovaným hradům v Evropě. Nejvýznamnějším exponátem je koruna Viléma II. nebo osobní věci Bedřicha II. Velikého. Zámek LICHTENSTEIN - vyhlídka z nádvoří malého pohádkového zámku, který patří vévodům z Urachu.  SIGMARINGEN s mnoha věžičkami a s jedinečnou zbrojnicí, která je jednou z největších soukromých sbírek v Evropě, prohlídka interiéru zámku.

5. den - Zastávka u VODOPÁDŮ RÝNA, které jsou největší ve střední Evropě. Dále návštěva historického městečka STEIN AM RHEIN s hrázděnými domy. Příjezd k BODAMSKÉMU JEZERU. KOSTNICE - prohlídka historické části města a památek spojených se zdejším Husovým pobytem. Květinový ostrov MAINAU s krásnou botanickou zahradou. 

6. den - Příjezd do Prahy časně ráno.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 25.07.2018 - 30.07.2018

Služby Kapacita Cena
cena za osobu Volno 8990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
2x večeře Volno 540 Kč
Komplexní pojištění - Kooperativa Volno 240 Kč
1-lůžkový pokoj Volno 2000 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
odjezdové místo Praha Volno 0 Kč
odjezdové místo Pardubice Volno 0 Kč
odjezdové místo Hradec Králové Volno 0 Kč
odjezdové místo Plzeň Volno 0 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 4x ubytování (dvoulůžk. pokoje s přísl.)
  • 4x snídaně
  • doprava autokarem
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • pojištění

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU