DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Oasis Palm****, Cancun

OBJEDNÁVKA

DALŠÍ INFORMACE

 • Cancun
  Cancun Cancún je přímořské letovisko na jihovýchodě Mexika.  Luxusní, plánovitě vybudované karibské středisko je obklopeno průzračným...
 • Mayská riviéra

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

Cancun je rušné, turisty velmi oblíbené místo, nacházející se v nejzajímavějším státě Mexika - Quintana Roo s řadou překrásných pláží, mnoha historickými místy se starobylou mayskou kulturou, rušným nočním životem a fantastickými podmínkami pro potápění. Tento příjemný hotel skládající se ze dvou budov leží přímo na bílé pláži Karibského moře, na začátku hotelové zóny. V blízkosti hotelu se nachází spousta nákupních možností, barů a restaurací. Písčitá pláž přímo u hotelu s lehátky, osuškami a slunečníky zdarma. Hostům je k dispozici rovněž hotelový bazén se slunečníky a lehátky rovněž zdarma. Od letiště je vzdálen zhruba 30 km a od centra Cancunu 4 km. Nedaleko hotelu se nachází rovněž přistav trajektů na Isla Mujares. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Klimatizované pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/SAT, vlastním sociálním zařízením. Za poplatek je k dispozici trezor. K vybavení hotelu dále patří wi-fi (za poplatek), půjčovna automobilů, kadeřnictví, několik mini obchodů a dětský klub. K dipozici je rovněž wellness centrum (za poplatek). Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště.  


STRAVOVÁNÍ

All inclusive včetně nápojů. K dispozici je 5 restaurací a několik snack barů.


V rámci all inclusive programu je v ceně zahrnuto

 • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu.
 • Během dne lehké občerstvení.
 • Neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů v době od 10:00 do 24:00.
 • Sportovní program: aerobik, basketbal, posilovna, šlapadla, kajak, tenis.
 • Lehátka, osušky, slunečníky u bazénu.
 • Miniclub (pro děti 4 - 7 let), Kids Club (8 - 12 let).

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 05.03.2020 - 13.03.2020

Služby Kapacita Cena
Osoba v 2-lůžkovém pokoji
[podrobnosti]
Volno 46790 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Osoba v 1-lůžkovém pokoji Volno 8990 Kč
Komplexní pojištění - Kooperativa Volno 1300 Kč
Výlet - Chichén Itzá Volno 3290 Kč
Výlet - Mořské želvy a cenoty Volno 2590 Kč
Výlet - Tulum a Cobá Volno 3590 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • 7x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji 
 • all inclusive
 • leteckou dopravu Praha - Cancun a zpět, včetně poplatků a tax  

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • služby delegáta
 • komplexní pojištění
 • transfery

POZNÁMKY

FAKULTATIVNÍ VÝLETY


CHICHEN ITZÁ

Celodenní výlet do nejznámějšího mayského království. Uvidíte nejslavnější pyramidu Kukulkána, která je zařazena na novodobém seznamu sedmi divů světa a která má v sobě zakódovaný kalendář. Dále chrám válečníků, Caracol - mayskou observatoř, hřiště na míčovou hru zvanou pelota, posvátný cenot, který byl svědkem lidských obětí. Cena zahrnuje: dopravu klimat. vozidlem, vstupné, bufetový oběd s pivem, nealkem. Na závěr zastávka v koloniálním městě Valladolidu. Bonusem je návštěva tequilerie s výkladem a ochutnávkou 4 druhů tequily a také koupání v  cenotu Ik-kil. Nápoje celý den, český nebo slovenský průvodce. Cena 119 USD při minim. počtu 6 účastníků. Sleva 10 USD při zakoupení s výletem Tulum a Cobá.


TULUM A COBÁ

Nejprve návštěva mystických mayských chrámů v Tulum, postavených přímo na skále nad azurovým Karibikem, následuje transfer do Cobá a prohlídka naleziště v Cobá, které je zajímavé z několika důvodů: je zde nejvyšší chrám na Yucatanu, 42 m vysoký Nohoch Mul a je jedinou stavbou, na kterou můžete ještě vystoupat, je zde největší počet zachovalých "Sac Be? - mayských cest a také mnoho kamenných stél. Následuje bufetový oběd se specialitami yucateské kuchyně jako cochinita pibil, kuře v banánovém listu, fajitas, ručně dělané kukuřičné tortily, pivo nebo nealko, poté již osvěžující koupání v krásném cenotu a na závěr návštěva mayské vesnice, kde si můžete udělat představu o životě původních obyvatel. Nápoje celý den, český nebo slovenský průvodce. Cena 129 USD při minim. počtu 6 osob. Sleva 10 USD pokud zakoupíte též výlet do Chichén Itzá.


MOŘSKÉ ŽELVY A CENOTY

Pro milovníky šnorchlování je určen polodenní výlet, při kterém budete šnorchlovat s karetami - mořskými želvami poblíž korálového útesu v Tulum, který leží 45 minut jízdy z Playa del Carmen a zdejší korálové útesy jsou z celé Riviera Maya nejzachovalejší. Dále poznáte fenomén Yucatánu - podzemní řeky a cenoty. Po příjezdu do Tulum budete šnorchlovat s profesionálním průvodcem, který vás zavede do míst, kde budete moci spatřit pestrobarevný podmořský život i krésné mořské želvy. Poté následuje krátký transfer a návštěva dvou cenotů, které pro Maye představovaly bránu do mytologického podsvětí. Na Yucatánu nemáme povrchové řeky, ale pouze ty podzemní a cenoty jsou vlastně vstupy do těchto podzemních řek. Voda je zde křišťálově čistá a má teplotu cca 24°C. Cena zahrnuje: dopravu vanem, vstupné, kompletní vybavení na šnorchlování, svačinu (ovoce, nealko).


Informace k fakultativním výletům: 
Dítě do 4 let zdarma a dítě do 11 let se slevou (na vyžádání), podmínkou je účast 2-6 dospělých osob.