DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Senior 60+ týdenní pobyt (8 dní/7 nocí) - Hotel Maredis****, Kořenov

DALŠÍ INFORMACE

  • Jizerské hory
    Jizerské hory Jizerské hory jsou nejsevernějším českým pohořím. Jejich východní část zasahuje na polské území a dále navazuje na Krkonoše, na západě sousedí s Lužickými horami.
Hotel je vhodný jak pro individuální pobyty, pro rodiny s dětmi, tak i skupinové pobyty se zázemím pro sportovní soustředění. Pobyty jsou vhodné pro aktivně strávenou dovolenou, ale také pro odpočinek a relax na klidném místě Kořenova, na pomezí Krkonoš a Jizerských hor.  V létě je objekt často vyhledáván milovníky turistiky a cykloturistiky. V zimě jsou k dispozici běžecké tratě na Jizerské magistrále. Pro příznivce sjezdového lyžování se ve vzdálenosti cca 10-ti minut chůze nacházejí 3 lyžařské vleky, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Pro náročnější je možnost lyžování v lyžařském středisku Harrachov vzdáleném cca 5 km, Rejdice cca 7 km. 

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

Standardní pokoje: 2- až 4- lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Hostům jsou zde také k dispozici také dva rodinné dvoupokojové apartmány se sprchou a WC.
Bungalovy: rodinné bungalovy s vlastním sociálním zařízením a šatnou. Jedná se vždy o dvě dvoulůžkové ložnice v patře, v přízemí se nachází obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a východem na balkon. Bungalovy jsou v bezprostřední blízkosti hotelu a hotelového bazénu  jsou pokryty wifi připojením. V bungalovech se můžete ubytovat i se svým psem. 

STRAVOVÁNÍ

Polopenze. Možnost doobjednání večeře 3-chodová večeře: polévka, hlavní jídlo - výběr ze 2 jídel, dezert nebo zeleninový salát.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 08.09.2020 - 20.10.2020

Služby Kapacita Cena
senior od 60 let Volno 3380 Kč
Příplatky Kapacita Cena
večeře, pobyt Volno 1050 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • 7x ubytování
  • 7x snídaně 
  • neomezená možnost využít: společenskou místnost, stolní tenis, volejbalové hřiště, petanque
  • úschovna kol přímo v areálu hotelu
  • parkování na soukromém hotelovém parkovišti monitorovaném kamerou
  • Wi-Fi zdarma

POZNÁMKY

Pobyt se psem je možný pouze v bungalovech za příplatek 150 Kč/den.

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 20 Kč/den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU