DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Hotel Čertův Mlýn***, Špičák

DALŠÍ INFORMACE

  • Šumava
    Šumava Šumava je lákavým cílem pro ty, kteří hledají majestát a velebnost přírody, fyzické i psychické zotavení. Národní park jako přírodní...
Nabízíme Vám příjemné ubytování na Šumavě, v hotelu Čertův mlýn. Horský hotel leží v klidném rekreačním středisku Železná Ruda - Špičák, v blízkosti lyžařských areálů, běžeckých stop a na křižovatce mnohých turistických a cykloturistických tras. Výhodou je také blízkost nejznámějšího turistického centra západočeské Šumavy - města Železná Ruda.
Klidný hotel na Šumavě nabízí vyhřívaný krytý bazén, dále je k dispozici restaurace s barem, tenisový kurt, sauna, dětská herna, školící salónek a WiFi připojení. Bazén je pro ubytované zcela ZDARMA.
Při hezkém počasí si můžete i posedět a pochutnat na terase. Noční vinárna s krbem je vhodným prostředím pro oslavy, firemní večírky a uzavřenou společnost.
Díky svému vybavení a prostorám je hotel Čertův mlýn vhodný nejen pro individuální rekreaci a rodinné oslavy, ale i pro pořádání školení, seminářů, firemních akcí, rekondičních pobytů nebo pobytů zájmových klubů, zabývajících se např. plaváním rodičů s dětmi.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- a 4- lůžkové pokoje s možností přistýlky, se sprchou a WC, TV, chladničkou a připojením k internetu zdarma.
Pokoje jsou prostorné s dostatkem úložných prostorů, čímž poskytují pohodlí pro rodiny s malými dětmi. Několik pokojů je s balkónem.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou švédských stolů, možnost dokoupení obědů a večeří na místě nebo v CK.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 03.10.2020 - 23.12.2020

Služby Kapacita Cena
cena za osobu/den /dospělý/lůžko Volno 499 Kč
cena za dítě 3 - 12 let/den /lůžko Volno 450 Kč
cena za dítě 3 - 12 let/den /přistýlka Volno 350 Kč
dítě do 3 let zdarma, bez nároku na služby Volno 0 Kč
Příplatky Kapacita Cena
1- lůžkový pokoj/den Volno 250 Kč
večeře dítě do 12 let/den Volno 100 Kč
večeře dospělý/den Volno 130 Kč
oběd dítě do 12 let/den Volno 100 Kč
oběd dospělý/den Volno 130 Kč

PODROBNÝ POPIS

V létě: je hotel výchozím místem pro pěší letní turistiku, cykloturistiku i pro zimní výlety na běžkách na nedaleké Čertovo jezero, Černé jezero, Prášilské jezero i jezero Laka, pro pohodlné vyvezení sedačkovou lanovkou na Špičák (1202 m n.m.) a Pancíř (1214 m n.m.). Stejně jako vyhlídky z vrcholů nelze opomenout i výlet na nejvyšší šumavský vodopád Bílá strž.

V zimě: Železná Ruda nabízí vynikající lyžování - 25 km sjezdových tratí různých stupňů obtížnosti, 29 vleků, snowparky. Sjezdovky jsou uměle zasněžovány, pravidelně strojově udržované, takže si na své přijdou jak začátečníci tak i nároční lyžaři. Největší sjezdařský areál na Šumavě - Špičák nabízí 8,4 km sjezdovek a čtyřsedačkovou lanovku s nástupním kobercem. Od hotelu je vzdálen pouze 1,5 km. Pro rodiny s dětmi jsou vhodné sjezdovky vzdálené cca 350 m od hotelu. Lyžovat nemusíte jenom v Čechách! Na 12 km vzdáleném Velkém Javoru v Německu je rozsáhlý lyžařský areál s kabinkovou i sedačkovou lanovkou, večerním lyžováním a bobovou dráhou.
Milovníkům bílé stopy nabízí okolí Železné Rudy 100 km udržovaných běžeckých stop. Turistické trasy vedou v bezprostřední blízkosti hotelu Čertův mlýn.

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • ubytování
  • snídaně
  • zdarma vstup do hotelového bazénu

POZNÁMKY

Dítě do 3 let zdarma bez nároku na služby. 

Pro více informací o nabídkách zájezdů od cestovní kanceláře SLAN tour pokračujte zde.

Nástup na pobyt od 14:00 hod. Ukončení pobytu do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 15 Kč/den.OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU