DOPORUČUJEME


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/objects/MySQLDatabase.php on line 63
Portugalsko a Španělsko - letecky
Portugalsko a Španělsko - letecky
Španělsko,
cena od: 29990 Kč
Perly Jordánska - speciál
Perly Jordánska - speciál
Jordánsko,
cena od: 25990 Kč
Rio de Janeiro a vodopády Iguacú
Rio de Janeiro a vodopády Iguacú
Brazílie,
cena od: 36980 Kč
Perly Balkánu
Perly Balkánu
Chorvatsko, Balkán
cena od: 12390 Kč
Benátky a ostrovy - prodloužená verze
Benátky a ostrovy - prodloužená verze
Itálie,
cena od: 5590 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Čína - to nejlepší z říše středu

Vydejte se s námi do daleké a exotické Číny, jedné z nejrozmanitějších a nejosobitějších zemí světa. 

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odlet odpoledne z Prahy do Pekingu.
2. den: Odpoledne přílet do PEKINGU, transfer do centra města na ubytování. Večeře na uvítanou - slavná PEKINGSKÁ KACHNA nebo noční gastronomický trh Donganmen (štíři, hadi, pavouci, larvy bource morušového a jiné "pochoutky"). Nocleh v Pekingu.
3. den: Vydáme se poznávat hlavní město Číny. Jako první nás čeká symbol země - medvídci panda v pekingské ZOO, následně se vydáme do největšího tibetského chrámu v Pekingu - LAMAISTICKÉHO CHRÁMU. Nevynecháme ani císařskou KONFUCIÁNSKOU AKADEMII, kde se vzdělávaly generace císařských úředníků a nakonec se projdeme ve staré romantické zástavbě tzv. HUTONGŮ. Uvidíme i starou BUBNOVOU A ZVONOVOU VĚŽ, projedeme se na cyklorikšách a navštívíme OLYMPIJSKÝ AREÁL s neobvyklými příklady moderní architektury - stadiony Ptačím hnízdem a Vodní kostkou. Nevynecháme ani výrobnu císařského porcelánu. Nocleh v Pekingu.
4. den: Dnes nás čeká jeden z divů světa - VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ, navštívíme méně známý úsek, abychom si dokonale užili atmosféru kamenného hada, který se valí po vysokých hřbetech hor jako memento nadřazenosti a moci čínské civilizace vůči nomádským kmenům. Odpoledne se přesuneme do oblasti Tygřích hor a 13 HROBEK CÍSAŘŮ DYNASTIE MING - pohádková krajina "zmačkaného sametu", kterou osobně vybral císař, je místem, kde odpočívají císařové nejvýznamnější čínské dynastie. Navštívíme PODZEMNÍ PALÁC a POKLADNICI jediné otevřené hrobky a projdeme se po CESTĚ DUCHŮ s kolosálními sochami lidí a zvířat. Na závěr dne tradiční ČÍNSKÝ ČAJOVÝ OBŘAD. Nocleh v Pekingu
5. den: Vydáme se na největší náměstí světa - NÁMĚSTÍ NEBESKÉHO KLIDU, odkud se přesuneme do legendárního ZAKÁZANÉHO MĚSTA a necháme se pohltit komplexem 9999 budov. Uvidíme i slavný DRAČÍ TRŮN v Síni nebeské harmonie, císařské zahrady a umělecké sbírky. Vystoupáme na UHELNÝ PAHOREK, odkud se nám naskytne neopakovatelný pohled na celý Peking a Zakázané město. Dále nás čeká CHRÁM NEBES a proslulý PERLOVÝ TRH s množstvím šperků, oblečení, doplňků atp. Na závěr dne navštívíme LETNÍ CÍSAŘSKÝ PALÁC, který tvoří více jak 3000 staveb na břehu jezera Kchun-ming, možnost projížďky dračí lodí a zhlédneme ohromující pagodu Libovonného Buddhy, řadu mostů, pavilonů a dalších palácových budov. Večer možnost návštěvy představení PEKINGSKÉ OPERY nebo Kung-fu show. Nocleh v Pekingu.
6. den: Hypermoderní rychlovlaky - to je také současná Čína, rychlostí přes 300 km/h se ráno vydáme do srdce Číny do oblasti ŽLUTÝCH HOR, odpoledne navštívíme okolní vesnice a starobylá městečka, uvidíme čajové plantáže, rýžová políčka s vodními buvoly, bambusové lesy a necháme se okouzlit starobylou architekturou vesniček XIDI a HONGCUN. Večer procházka po starém městečku TUNXI a navštívíme některou ze stylových horských čajoven nebo kaligrafické dílny. Nocleh v Huangshan,
7. den: Celý den budeme věnovat ŽLUTÝM HORÁM - jednomu z největších přírodních divů Číny a světa. Projedeme okolo několika vodopádů, vyjedeme lanovkou na jejich vrchol, odkud se nám naskytne fantastický pohled na okolní vrcholky a na Západní a Východní moře mraků. Na cestě nás doprovodí tisíce kvetoucích rododendronů. Po návratu z vrcholů hor nasedneme na noční lůžkový vlak do Su-čou.
8. den: Ráno příjezd do SU-ČOU - čínských Benátek, půvabného a bohatého města na řece Jang c´tiang, které je světově proslulé svojí ohromnou kolekcí starobylých klasických čínských zahrad (tzv. literátské zahrady). Navštívíme nejkrásnější z nich - ZAHRADU MISTRA RYBÁŘSKÝCH SÍTÍ a ZAHRADU PONÍŽENÉHO ÚŘEDNÍKA, jež jsou mistrovskou ukázkou zahradní architektury a okouzlují rozmanitostí svých staveb. Navštívíme i NEJSTARŠÍ ČÍNSKOU MANUFAKTURU NA VÝROBU HEDVÁBÍ, které Su-čou celosvětově proslavilo. Na závěr se vydáme na romantickou plavbu po kanálech. Nocleh v Su-čou.
9. den: Ráno se přesuneme do ŠANGHAJE - jedné z největších světových megapolí, abychom okusili rytmus koloniálního nábřeží BUND s  budovami bank a ambasád, okouzlujícího komplexu zahrad YU YUAN, navštívíme i STARÉ ČTVRTĚ ZAHRANIČNÍCH KONCESÍ, uvidíme starý šanghajský trh, mnohé chrámy a nakonec se přepravíme na druhou stranu města do hypermoderní čtvrti PUDONG s mrakodrapy jako Perla Orientu nebo Shanghai Tower. Večer fakult. vyhlídková plavba centrem Šanghaje s nádhernými pohledy na moderní čtvrti i starou zástavbu. Pozdě večer se přesuneme na letiště a okolo půlnoci odlet do ČR.
10. den: V ranních hodinách přílet do Prahy.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 19.10.2019 - 28.10.2019

Služby Kapacita Cena
základní cena za osobu Volno 48990 Kč
Příplatky Kapacita Cena
Vízum do Číny Volno 1990 Kč
Komplexní pojištění - Kooperativa Volno 1300 Kč
1-lůžkový pokoj Volno 6900 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

 • letecká přeprava Praha - Peking - Šanghaj - Praha 
 • transfery z letiště nebo nádraží 
 • rychlovlak Peking - Žluté hory 
 • lůžkový noční vlak Žluté hory - Su-čou 
 • vlak/bus - Šanghaj 
 • 6x nocleh v hotelu***/****  
 • 6x snídaně 
 • 6x oběd nebo večeře 
 • večeře v Pekingu 
 • doprava autobusem dle programu 
 • služby českého průvodce 
 • místní technický průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

 • vstupy do objektů 
 • fakultativní plavby a výlety 
 • spropitné pro místní řidiče 
 • lanovku ve Žlutých horách

OBJEDNÁVKA ZÁJEZDU/POBYTU