DOPORUČUJEME

Litomyšl a tvrz Hanička
Litomyšl a tvrz Hanička
ČR,
cena od: 890 Kč
Adventní Sychrov a Liberec
Adventní Sychrov a Liberec
Adventní zájezdy, Česká republika
cena od: 590 Kč
Advent na pevnosti Königstein
Advent na pevnosti Königstein
Německo, Německo
cena od: 590 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Bratislava

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

Hlavní město Bratislava je bezpochyby krásná. Je to úchvatná lokalita, která není daleko a navíc se tam domluvíte i česky, což je také určitě velké plus. Proto by byla škoda, kdybyste ji nenavštívili.

PROGRAM ZÁJEZDU

V ranních hodinách odjezd z Prahy a dalších nástupních míst. 
Po jedenácté hodině plánovaný příjezd do Bratislavy.
11:30 - 22:00 prohlídka Bratislavy.
23:00 odjezd od zimního stadionu Ondreja Nepelu zpět do ČR.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 16.05.2019 - 16.05.2019

Služby Kapacita Cena
základní cena zájezdu (nástup Slaný, Kladno, Praha) Volno 590 Kč
základní cena zájezdu (nástup Jihlava, Brno) Volno 590 Kč
Příplatky Kapacita Cena
pojištění léčebných výloh Volno 20 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
odjezdové místo Slaný Volno 0 Kč
odjezdové místo Kladno Volno 0 Kč
odjezdové místo Praha Volno 0 Kč
odjezdové místo Brno Volno 0 Kč

PODROBNÝ POPIS

Jaká místa navštívit? Bratislava je plná nádherných a zajímavých míst. A pár těch nejkrásnějších a nejzajímavějších vám představíme. Toto "malé velké město" je totiž plné historie, barevných uliček, útulných kaváren, skrytých chodníků a kouzelných míst. 
Hrad Devín
Hrad Devín se nachází na soutoku Moravy a Dunaje. Je přibližně 10 minut od centra Bratislavy a obklopuje ho krásná příroda. Jde o zříceninu, ze které je velmi pěkný výhled. Pokud pojedete MHD, najdete ho na zastávce Hrad Devín nebo zastávka Námestie práce. Vstupné pro dospělého je 5 EUR, studenti, děti a důchodci mají cenu poloviční. Rodinné vstupné je za cenu dvou dospělých.
Památník Slavín
Vysoko nad Bratislavou se nachází velkolepý památník Slavín. Tato monumentální stavba je věnovaná padlým sovětským vojákům za 2. světové války. Mimo jiné je zde také nádherný výhled na celou Bratislavu. V areálu však můžete vidět i další zajímavé sochy od slovenských sochařů. 
Socha Čumila
Pokud máte rádi zajímavé a originální sochy, Čumil vás určitě potěší. Jde o bronzovou sochu, která kouká z kanálu a kterou vytvořil Viktor Hulík. Jde o jednu z nejvyhledávanějších soch v celé Bratislavě. Nachází se na křižovatce ulic Panská, Laurinská a Rybářská brána. A určitě stojí za vidění.
Vyhlídková věž UFO
Milovníci vyhlídek a rozhledem si nemůžou nechat ujít vyhlídkovou věž UFO, která je vysoká 95 metrů. Dohlédnout byste měli až 100 km, což bude bezpochyby velký zážitek. Otevřeno je denně od 10 do 23 hodin. Další důležitá informace je, že natáčení a focení je možné pouze po dohodě s personálem.
Kostel svaté Alžběty Uherské
Tento kostel je zajímavý především tím, že je celý modrý. U kostelů to není příliš obvyklé. Kostelík je secesní a najdete ho ve východní části Starého města. Jeho stavba začala roku 1909 a skončila roku 1913. Architekt byl maďarského původu Ődőn Lechner. Původně sloužil jako kaple, protože patřil do areálu školy. Zasvěcen je Alžbětě Durynské.
Bratislavský hrad
Na levém břehu Dunaje se nachází majestátný Bratislavský hrad. Tvoří velmi známé panorama Bratislavy. Jde o významnou historickou památku a byla vyhlášen slovenskou Národní kulturní památkou. Vstup je možný každý den, kromě pondělí do 17 hodin. 
Návštěva hradu může být opravdu úchvatná. Pokud je dobré počasí a viditelnost, měli byste dohlédnout až na rakouské Alpy. Celkově je výhled velmi dech beroucí a můžete si zde užít i romantický západ slunce.
Bratislavská ZOO
Pokud máte rádi zvířata, doporučujeme vám se podívat do ZOO. Součástí areálu zoologické zahrady je také dinopark, což určitě potěší malé i velké. V tom případě, když si koupíte vstup do ZOO, automaticky je v ceně také dinopark. 


ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • dopravu autokarem


ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

vstupy do objektů

Bratislavský hrad
Dospělá osoba  10EUR
děti 6-16, senioři  4EUR

POZNÁMKY

Odjezdová místa a časy: 
Slaný: od Váhy 8.10
Kladno: nám. Sítná, zast. MHD u silnice naproti hotelu Kladno 8.30
Praha: st. metra B Stodůlky, ulice Jeremiášova, východ z metra směr centrum 9.00 
Brno-venkov: před vchodem hotelu Grand 11.300


V případě, že objednáváte pojištění léčebných výloh. Prosíme o uvedení minimálně data narození u všech pojišťovaných osob. Bez tohoto údaje neleze pojištění zajistit.