DOPORUČUJEME


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/component/objects/MySQLDatabase.php on line 63
Čína - to nejlepší z říše středu
Čína - to nejlepší z říše středu
Čína,
cena od: 48990 Kč
Elba - perla Středomoří
Elba - perla Středomoří
Itálie,
cena od: 17990 Kč
Mallorca
Mallorca
Španělsko,
cena od: 27980 Kč
Za krásami jižních Čech
Za krásami jižních Čech
ČR,
cena od: 2250 Kč
Colorado, Utah a Arizona
Colorado, Utah a Arizona
USA,
cena od: 56990 Kč

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Perly Balkánu

DALŠÍ INFORMACE

VŠECHNY TERMÍNY

  • 23.08.2019 - 01.09.2019

Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

Díky našemu pobytově-poznávacímu zájezdu do Bosny a Hercegoviny budete moci poznat pro mnohé utajená, ale přesto světově proslulá a známá místa tohoto regionu, který bezesporu patří k nejkrásnějším, nejzajímavějším i nejtajemnějším nejen na Balkáně, ale i v celé Evropě

PROGRAM ZÁJEZDU

1. den: Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách.
2. den: Prohlídka města Jajce - Starý hrad, Medvědí věž. Vodopád řeky Plivy. Zastávka u přírodně zajímavých Plivských jezer. Návštěva městečka Travnik, které je jedinečně položeno na dně úzké rokle, kterou protéká řeka Lašva a je sevřeno horami. Je zde zajímavá mešita, hodinová věž a hrad. Dojezd na ubytování do Sarajeva.
3. den: Prohlídka metropole Sarajevo - jedná se o jedno z nejhezčích a nejpůsobivějších hlavních měst Evropy. Staré město bylo založeno tureckými dobyvateli v l. 1455 - 1463. Mezi nejzajímavější historické objekty patří bývalá radnice inspirovaná maurskými stavbami ve Španělsku, kamenný most z r.1565, nejstarší mešita ve městě z r.1457 a mnoha dalších. V centru objevíte i pamětní desku slavného atentátu, kde stál Gavrilo Princip, když střílel na rakouského následníka trůnu. Navštívit můžete také starou (r.1581) a novou (r.1821) synagogu, novogotickou katedrálu nebo třeba malebný trh. Vrelo Bosne - prameny řeky Bosny jsou jedním z nejpozoruhodnějších přírodních jevů nedaleko Sarajeva, oblíbené místo romantických procházek, zlověstně bublající zřídla, která po 50 metrech již vytváří 50 metrů širokou řeku.
4. den: Kaňon řeky Neretvy. Prohlídka starobylého města Mostar - stará část města s výrazně orientálním rázem se rozkládá při skalnatých březích Neretvy. Významné poutní místo Medugorje, místo mariánských zjevení - Vatikánem dosud neuznaných. Romantické vysoké vodopády řeky Kravice, které při vyšším stavu vody připomínají zmenšené Plitvice. Příjezd do letoviska Neum.
5. den: Pobyt u moře.
6. den: Poloostrov Pelješac, městečko Orebič, fakultativně plavba lodí na ostrov Korčula, opevněné středověké město, katedrála, tržiště. Zastávka ve městě Ston - saliny a hradby z doby dubrovnické republiky.
7. den: Omiš - malebné městečko ve skalách se strážným hradem. Možnost výletu lodí po řece Cetinje. Výstup za dramatickými výhledy z pevnosti Stari Grad - Fortica, koupání na místní pláži. Průjezd Makarskou riviérou s krásnými výhledy.
8. den: Pobyt u moře.
9. den: Dubrovník - kouzelné středověce působící staré město, které se rozkládá na úpatí strmého skalního masivu, ze tří stran omývané mořem, obklopené mohutnými hradbami. Staré město je doslova architektonickým muzeem. Fakultativně výlet lodí na ostrov Lokrum, botanická zahrada, možnost koupání. Večer odjezd do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v podvečerních hodinách.

SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 23.08.2019 - 01.09.2019

Služby Kapacita Cena
Cena za osobu Na dotaz 12390 Kč
Příplatky Kapacita Cena
příplatek: pokoj 1/1 (2x Sarajevo, 5x Neum) Volno 2100 Kč
komplexní pojištění - Kooperativa Volno 500 Kč
Odjezdová místa Kapacita Cena
Praha Volno 0 Kč
Hradec Králové Volno 0 Kč
Pardubice Volno 0 Kč

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 7x nocleh v hotelu 3* (5x Neum - plážový hotel, 2x Sarajevo)
  • 5x polopenze
  • 2x snídaně
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • vstupné (orientačně): hrad Jajce 2 BAM, hrad Travnik 2 BAM, Sarajevo: Národní muzeum 5 BAM, Sbírka starého pravoslavného kostela 2 BAM, Stará synagoga s židovským muzeem 3 BAM, Gazi Husrev-begova mešita 3 BAM, Bezistan Brusa - muzeum historie Sarajeva 2 BAM, Historické muzeum - novodobá historie 1 BAM, Svrzina kuča - turecký dům z 19. století 2 BAM, Muzeum rakouského období 1778- 1918 - 2 BAM, muzeum mostu 3 BAM, mešita 3 BAM, minaret 5 BAM, Dubrovník: hradby 50 Kn, Klášterní umělecké sbírky 35 Kn, Katedrální poklad 10 Kn, Kněžev dvor 35 Kn, Námořní muzeum s akváriem 35 Kn, zpáteční jízdenka na loď na Lokrum 40 Kn, projížďka lodičkou podél hradeb 6 EUR, Korčula: loď na ostrov 20 Kn, Katedrální sbírka 15 Kn, Muzeum města 15 Kn, Kuča Marko Polo 15 Kn. Celková orientační částka na vstupy je cca 45 BAM + cca 220 Kn = cca 55 EUR.

POZNÁMKY

Pro více informací o poznávacích zájezdech do Bosny a Hercegoviny navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.
Pro více informací o poznávacích zájezdech do Chorvatska navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantour.cz.