DOPORUČUJEME

KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty

Adventní Florencie

DALŠÍ INFORMACE

VŠECHNY TERMÍNY

  Zobrazili jste zájezd s prošlými termíny, vyberte prosím zájezd z naší aktuální nabídky.

  Chcete vidět perlu Toskánska - Florencii včetně všech jejích uměleckých a architektonických pokladů? Navíc v krásném předvánočním termínu?  Pak je tento letecký zájezd s průvodcem právě pro vás.

  PROGRAM ZÁJEZDU

  1. den: Odlet v dopoledních hodinách z Prahy do Florencie (11:10 - 12:45, přímý let). Transfer do hotelu, ubytování ve Florencii. Odpoledne procházka historickým centrem města. Prohlídku Florencie nemůžeme začít jinde, než na proslulé  Piazza della Signoria kde uvidíme kopii sochy Michellangelova Davida a Neptunovu fontánu. Navštívit budete moci i nádherný medicejský palác Palazzo Vecchio. Na interiérech tohoto paláce se podílel i Leonardo da Vinci.


  2. den: Pokračování prohlídky Florencie. Dalším místem, které nelze vynechat během prohlídky je tzv. Chrámové náměstí s úchvatným  florentským Dómem - Santa Maria dei Fiori. Dále navštívíme kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí. Odpoledne na vás čeká  Palazio Pitti,  navštívíme rovněž kostel Santa Corce, ve kterém se nacházejí hrobky řady italských velikánů -  Michelangela, Galilea, Machiavelliho a dalších.

  3.den: Dopoledne se můžete vybrat  buď návštěvu slavné Gallerie Uffizzi (vstupenky do galerie je nutné objednat předem!). Čekají zde na vás díla nejlepších italských umělců - např. Botticelliho Zrození Venuše,  ale také obrazy Tinttoretta, Leonarda da Vinciho, Tizziana či Albrechta Dürera.  Nebo se můžete vydat na prohlídku a nákupy do známé florentské tržnice. Krátce po polední odjezd na letiště. Přílet do Prahy v pozdějších odpoledních hodinách (14:55 - 16:30).

  SLUŽBY A PŘÍPLATKY, 13.12.2019 - 15.12.2019

  Služby Kapacita Cena
  cena za osobu Vyprodáno! 11990 Kč
  Příplatky Kapacita Cena
  Galerie Uffizi (vstupné s časovou rezervací) Volno 750 Kč
  zavazadlo k odbavení Volno 990 Kč
  příplatek: komplexní pojištění Volno 200 Kč
  příplatek: pokoj 1/1 Volno 1990 Kč

  ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • letecká doprava Praha - Florencie a zpět, včetně palubního zavazadla
  • 2x nocleh v hotelu 3* ve Florencii
  • 2x snídaně
  • transfery hotel/letiště
  • služby průvodce

  ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • komplexní pojištění
  • vstupné do objektů a památek
  • zavazadlo k odbavení
  • místní poplatek (platí se na recepci hotelu - 4 Eur / osoba / den)

  POZNÁMKY

  Doporučená studijní literatura: román Inferno od Davida Browna.

  Vstupné: Medicejská kaple 8 EUR, kostel Santa Croce 8 EUR, kostel San Lorenzo 6 EUR, Palazzo Vecchio 12 EUR, muzeum Accademia 11 EUR, Paláce Pitti 9 EUR

  Galerie Uffizi je  jednou z nejvyhledávanějších uměleckých galerií Evropy. Počet návštěvníků je limitován. CK SLAN tour doporučuje všem zájemcům o prohlídku této nádherné galerie využít služby rezervace vstupu předem (na konkrétní den a hodinu).