KONTAKTNÍ INFORMACE

Logo CK SLAN tour

Web slantour.cz provozuje SLAN tour s.r.o.

tel.: (+ 420) 312522702
mob.: (+ 420) 604255018
e-mail: info@slantour.cz
web: www.slantour.cz

kompletní kontakty
Parkování na letišti

POJIŠTĚNÍ

Cestovní kancelář SLAN tour s.r.o. je pojištěna dle zákona 159/1999 Sb. pro případ insolvence CK u pojišťovny UNIQA a. s.

CK SLAN tour je členem odborného profesního sdružení Albatros

Hotel Na Stráži, Hojsova Stráž

POPIS A POLOHA

Hotel Na Stráži se nachází v obci Hojsova Stráž. Ideální poloha pro návštěvníky centra západní Šumavy - Železnorudska. V okolí hotelu se nachází řada známých turistických cílů a jiných zajímavostí - Černé a Čertovo jezero, Ostrý, vodopád Bílá Strž, atd. Krajina je vhodná pro cykloturistiku a v zimě pro běžecké lyžování. 
V nabídce hotelové restaurace najdete všechny druhy jídel od předkrmů a polévek přes hotová jídla, minutky až po moučníky. V létě můžete své pokrmy a nápoje konzumovat na terase s výhledem na vrcholky okolních hor. Před hotelem je rovněž venkovní posezení okolo ohniště a udírny, kde si případně můžete připravit pokrmy podle vlastních představ. Sportovně založení hosté mohou využít přilehlá hřiště na tenis a jiné hry. Jízdní kola (a v zimě lyže) je možno ukládat v hotelu. Pro hotelové hosty je k dispozici bezplatné parkoviště.

UBYTOVÁNÍ, POKOJE

2- až 4- lůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou. Toalety a sprchy jsou společné pro každé patro. V případě potřeby je do některých pokojů možno přidat přistýlku.Pobyt se psem je možný, poplatek 0 Kč /den.

PŘEHLED ZÁJEZDŮ A TERMÍNŮ

SLEVA 3 %

Rekreační pobyt, Hotel Na Stráži, Hojsova Stráž

Hotel Na Stráži se nachází v obci Hojsova Stráž. Ideální poloha pro návštěvníky centra západní Šumavy - Železnorudska. V okolí hotelu se nachází řada známých turistických cílů a jiných zajímavostí - Černé...
01.06.2020 - 20.12.2020 od: 299 Kč