mapa evropy POZNÁVACÍ ZÁJEZDY SLAN tour

Warning: include(zeme/zeme_topmenu.inc): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/poznavaci-zajezdy.php on line 21

Warning: include(): Failed opening 'zeme/zeme_topmenu.inc' for inclusion (include_path='.') in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/poznavaci-zajezdy.php on line 21

Novinky v programech poznávacích zájezdů na rok 2016

V katalogu Svět na dosah nabízíme autokarové i letecké poznávací zájezdy. Pobyty s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou, víkendové zájezdy i podrobné poznávací okruhy. Na našich zájezdech můžete navštívit více než 40 zemí Evropy, Afriky, Ameriky i Asie.


Nejoblíbenější země

Velká Británie

Poznávací zájezdy do Velké Británie Velká Británie

Česká republika

Poznávací zájezdy po České republice Česká Republika

Rakousko

Nabídka poznávacích zájezdů do rakouska Rakousko

I pro rok 2016 pokračujeme v nové koncepci zveřejňování poznávacích zájezdů. Vzhledem k rozvoji využívání internetových způsobů prodeje i prezentace zařazujeme nově připravené programy zájezdů na rok 2016 do naší nabídky průběžně. Již od června 2011 tak postupně v našem on-line katalogu naleznete nové nabídky poznávacích zájezdů na rok 2016.
Do 31.8.2011 jsou tyto zájezdy nabízeny s časovou slevou až 15%! Výhodně časové slevy však můžete získat i v zimě 2011/2012.

Poznávací zájezdy si můžete rezervovat online v katalogu zájezdů CK SLAN tour.

Pro rok 2016 jsme připravili řadu novinek v nabídce našich poznávacích zájezdů.

První z nich je spíše organizační - díky našemu on-line internetovému katalogu si můžete nové zájezdy rezervovat prakticky ihned po dokončení jejich přípravy. Není tak třeba čekat až na vydání nového katalogu Svět na dosah. Stejně tak jsou průběžně zařazovány další zájezdy dle aktuální nabídky.

On-line rezervace 2016


Odjezdová místa a vaše bydliště
Jsou naše odjezdová místa autokarových zájezdů příliš vzdálena od vašeho bydliště? Pokud je vaše bydliště vzdáleno 50 a více kilometrů od našeho nejbližšího odjezdového místa, nabízíme vám příspěvek na dopravu do tohoto místa formou slevy z ceny zájezdu. Tento příspěvek je možné získat pro autokarové zájezdy se základní cenou vyšší než 5.000 Kč. Výše slevy (= příspěvek na dopravu) činí 200 Kč na každou přihlášenou osobu.

Dvojsedačka
SLAN tour zavádí na vybraných autokarových poznávacích zájezdech novou službu pro klienty - možnost rezervace tzv. dvojsedačky. Výhody většího prostoru v autokaru ocení klienti především při nočních přejezdech z ČR do cílové země, resp. při zpáteční cestě. Dvojsedačku si mohou klienti rezervovat na vybraných zájezdech cca 4 týdny před odjezdem zájezdu.


Nové programy poznávacích zájezdů na rok 2016


Indie
Úplnou novinku v naší nabídce jsou poznávací zájezdy do Indie. Indie je zemí kontrastů, najdete zde nádherné paláce i chatrče uplácané z hlíny. Pro naše klienty jsem připravili několik variant zájezdů, od klasického týdenního tzv. Zlatého trojúhelníku, kterému vévodí jeden z "divů světa" skvostný Taj Mahal, až po velmi podrobný 17 denní zájezd, který vás mimo jiné zavede až na břehy posvátné řeky Gangy.

Floriade
Slavná celosvětová výstava květin a zahradnictví se koná pouze 1x za 10 let. Rok 2016 je právě ten pravý!
CERN

Skotskou Vysočinou


Naše hity z předchozích sezón


Zlatá stezka Šumavy
Novinkou v cyklu "Má vlast" je tento víkendový zájezd po nejkrásnějších místech Šumavy. Věříme, že jej ocení všichni, kdo mají rádi přírodu, historii i tento malebný kout naší vlasti.

Neuschwanstein Bavorské hrady a zámky
Náš dlouhodobě nejprodávanější zájezd. Oproti předchozímu roku opět přibylo několik termínů, ale také odjezdových míst. Např. Mladá Boleslav, Žatec, Rakovník, Strakonice či Příbram. Ale také i trase po D1 - tedy z Brna, Jihlavy a dalších míst v blízkosti této naší dopravní tepny. Nyní tak nabízíme u tohoto zájezdu odjezdy již z více než 30 měst v České republice! Další novinkou u tohoto zájezdu je i změna ubytování u některých termínů tohoto zájezdu. Řadu let jsme ke spokojenosti našich klientů využívali penziony ve Steingadenu. Pro nadcházející sezónu roku 2011 se nám však podařilo uzavřít velmi zajímavou smlouvy s několika hotely přímo v oblasti Schwangau, a tak můžeme nabídnout našim klientům o něco lepší ubytování, jak z pohledu kvality pokojů, tak i místa.

Slovensko
Na Slovensko, především do oblasti Vysokých a Nízkých Tater vás zavádí náš mírně inovovaný program Pod tatranské štíty s ubytováním ve Vysokých Tatrách. I obdobný zájezd Dovolenka v Nízkých Tatrách. Nejen po stopách tajemné čachtické paní vás pak zavede zájezd Za čachtickou paní a do slovenských termálů.

Holandsko a květinové korzo
Po loňském mimořádném úspěchu zájezdu Holandsko a květinové korzo (vypravili jsme 3 autokary) jsme pro rok 2016 opět připravili 2 programově mírně odlišné varianty tohoto zájezdu. Jeden z těchto zájezdů má netypické ubytování na lodi kotvící v rotterdamském přístavu. Budete tak moci možná poprvé strávit noc na moři, byť jen na lodi ukotvené u břehu. Zato vás však čeká pravá námořnická večeře! U těchto 2 zájezdů počítáme opět s několika autokary a tak nabízíme řadu odjezdových míst a svozových tras.

NEW YORK
Využijte zrušení vízové povinnosti i příznivých cen letenek! New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Brodwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building. Navíc, jako největší obchodní centrum světa nabízí New York bezkonkurenční ceny řady druhů spotřebního zboží. Tento program vám nabízíme ve 2 variantách - New York Shopping (bez doprovodu průvodce) a Prodloužený víkend v New Yorku (s doprovodem průvodce).

Za poklady arabských šejků
Novinkou v našem katalogu je pobytově-poznávací zájezd do Spojených Arabských Emirátů. V rámci týdenního pobytu budet moci poznat nejzajímavější místa tohoto specifického arabského světa, odpočinout si ve vlnách Perského zálivu i Indického oceánu a užívat si pohodlí luxusních hotelů.

Itálie
Nabídku našich zájezdů do Itálie jsme obohatili o 2 programy. Zájezd Renesanční poklady Itálie vám představuje jak osvědčené návštěvnické trháky (Řím, Vatikán, Vesuv či Florencii), tak i místa poněkud méně známá, ale zato možná překvapivě malebnější, než jste čekali. Např. Sperlongu s řadou úzkých propletených uliček na vysokém sklaním ostrhu nad vlnami Středozemního moře nebo klášter Montecassino čnící na takřka nedobytném kopci vysoko na d krajinou. Zájezd Adriatická riviéra a Umbrie vám pak dává možnost kominovat poznání zajímavých míst střední Itálie a pobytu u moře na sklonku léta.

Anglie
Rozšířili jsme též nabídku našich zájezdů do Velké Británie. Zájezd Za krásami staré Anglie vás zavede do střední Anglie a Walesu. Mj. navštívíte malebný Chester, romantický Stratford nad Avonou i kouzelnou oblast národního parku Snowdonia. Tento zájezd vám nabízíme jak v autokarové, tak i v letecké variantě. Podobný charakter má i zájezd Hledání svatého grálu a krále Artuše, který vás zavádí především do oblasti jihozápadní Anglie.

Za tajemstvím starých Mayů
Až na pobřeží Karibského moře vás zavádí náš poznávací zájezd do Mexika. V rámci týdenního pobytu na polostrově Yucatán se seznámíte jak s největšími mayskými památkami, tak i s přírodními zvláštnostmi - unikátními cenotemi. A pochopitelně budete moci využít i odpočinku na krásných písečných plážích mayské riviéry v prostředí luxusního all inclusive hotelu.

Kouzelná Paříž
Pro milovníky Paříže jsme připravili autokarový zájezd speciálně zaměřený jen na toto město. A za cenu, která vás určitě potěší.

Zámky a sklepy jižní Moravy
Jižní Morava je spojena především s vínem, které nemůže chybět v tomto zájezdu. Ale čeká vás nejen setkání s tímto královským mokem, ale též návštěva překrásných zámků, tajemných podzemních chodeb i pevností, které nikdy nevystřelily.

Chodské slavnosti a Bavorský les
Uprostřed léta se v Domažlicích koná Vavřinecká pouť a při této příležitosti se ve městě konají nebývale rozsáhlé národopisné slavnosti. Tak proč si při této příležitosti nepřipomenout, jak to vlastně bylo s tím pověstným "Lomikare, Lomikare …"

Víkend ve zlatém údolí
Nabídku našich zájezdů do sousedního Rakouska doplňuje zájezd se zvláštně lákavým názvem. Tento program vás zavede do jednoho alpského horského údolí, ve kterém se ještě nedávno těžilo neuvěřitelné množství zlata Dnes se již průmyslová těžba v této chráněné oblasti národního parku nepovoluje, ale zlata je tady pořád ještě dost. A tak opravdu stačí se jen shýbnout a s trochou šikovnosti a za pomoci zlatokopeckého náčiní se na vás po chvíli zatřpytí vaše první zlaté šupinky. Nevěříte?! Tak vyzkoušejte, a přesvědčíte se sami!

island Island - cestou Vikingů
Letecký zájezd na Island je již 10 let chloubou našeho katalogu poznávacích zájezdů. Za tuto řádku let jsme jeho program "vychytali" do nejmenších detailů. Již třeba jen to, že využíváme málo známou skutečnost, že v letním období provozuje Icelandair noční lety z Islandu do některých evropských destinací, vám, oproti programům jiných cestovních kanceláří, ušetří min. 2000 Kč. A tak můžeme garantovat, že vám nabízíme opravdu nejlepší cenu leteckého zájezdu s odletem z České republiky, samozřejmě s odkazem na délku programu i rozsah služeb. Navíc, díky propadu kursu islandské koruny na přelomu roku 2008/2009 je i vlastní pobyt na Islandu finančně mnohem méně náročnější, než tomu ještě nedávno obvykle bývalo. V rámci našeho podrobného 9-denního okruhu nevynecháme žádný "turistický hit" této tajuplné země.

Irsko - Grand tour
Řadu let jsme u našich zájezdů do Irska využívali poměrně levného ubytování v mobilhomech. V roce 2010 ponecháváme tento typ ubytování již pouze u autoakrového zájezdu do Irska. V případě leteckého poznávacího zájezdu již volíme ubytování hotelového typu, což jistě přispěje k lepšímu komfortu u tohoto zájezdu.

Perly jižní Itálie
Novinka roku 2009 a nesporně náš nejprodávanější zájezd do Itálie. Jistě víte, že Itálie je zemí s nespočetným množstvím památek. Pokud ale chcete výběr toho nejlepšího, co můžete v Itálie z pohledu historického nalézt, najdete to v tomto zájezdu. Navíc pak za cenu, která nemá na českém trhu cestovního ruchu prakticky konkurenci.


Belgie
Zájezdů do Beneluxu naleznete v našem katalogu více. Tento nový program se však zaměřuje pouze na Belgii. A mimo jiné vás zavede do míst slavných bitev - např. bitvy u Waterloo či bitvy v Ardenách.

Český Krumlov a Pasov
Na nejkrásnější místa jižních Čech, do německého Pasova i na představení v unikátním otočném divadle v Českém Krumlově vás zavádí tento víkendový zájezd.
Warning: include(zeme/zeme_odkazy.inc): failed to open stream: No such file or directory in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/poznavaci-zajezdy.php on line 292

Warning: include(): Failed opening 'zeme/zeme_odkazy.inc' for inclusion (include_path='.') in /home/www/slantour.cz/www/slantour.cz/poznavaci-zajezdy.php on line 292